Makyaj Ürünleri Watsons Lip Balm

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

slsn

Viyolist ~
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
655
4
Kızlar bu aralar lip balmlara takığım Watsons'ın naneli lip balmını kullanan var mı yada watsonsdan herhangi bi lipbalm kullanan var mı hangi ürün memnun musunuzz ??? Şİmdiden teşekkürler

ben magic lip balmın nemlendirmesini beğenmedim ama renk vermesi ve spf si olması diğer lip balmlara göre artı bir özellik.watsons da satılan blistex med plus'ı kullanıyorum bu sıralar kullananların çoğu memnun ama bence çok da süper bir ürün değil.ben kavanozda olanını almıştım ama şimdi stik halde olanları çıkmış.tabi onları gün içinde kullanmak daha steril ve kolay.

Ben kullandım ama hiiiiç memnun kalmadım nedeni ise ne zaman sürsem ağzımda yara çıktı 4-5 defa farklı zamanlarda denedim ve aralarda kullanmadığımda hiçbişey yokken kullandığımın ertesi günü ağız kenarlarım yara oluyodu. Bide zaten dudak emmiyor çok kaygan ve bembeyaz oluyodu dudağım :/ o yüzden gece sürüp yatıyodum.

Canım elle sürülüyo ya belki uçukken falan sürmüşsündür sonra bulaşmıştır ondan olabilir. Ben dudağımın yanmasını çok seviyorum da o yuzden bunu almak ıstıyorum. Baska naneli olsa başka alırım ama yok malesef

ellemi? hmm bu bahsedilen ürün başka o zaman watsons lip deyince ben direk daldım olaya benimki lipstick :)

bende kullanıyorum pembe dudak balımı olandan inan onu ilk aldığım zaman renk verdiğini farketmemiştim sürdüm bir süre sonra dudaklarıma baya tatlı bir pembe bir renk verdi ama bir süre sonra ağzıma acımsı bir tat geliyor

Hadi ya . Zararlı mı acaba :26: teşekkür ederim bu arada canım

Katılıyorum, çok acı bir tat veriyor ben o yüzden kullanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…