Makyaj Ürünleri watson gratis anneler günü indirimi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam kızlar watson ve gratisin anneler gunu ındırımınde neler var haberı olan varmı.....

bence pazar günü olmasının ne mantığı var ki cumartesi başlar diye düşünüyorum.
gratis kesin girer diğerleri için birşey diyemiyeceğim.
ayrıca cosmetica internet sitesinde kargo bedava yapmışlar haberleriniz olaaa

ayrıca parano bu senin için kuzum :KK54::KK54:

Gratiste cuma cumartesi indirim olacakmış dün sordum hangi ürünler girer onlarda bilmiyormuş.

bence pazar günü olmasının ne mantığı var ki cumartesi başlar diye düşünüyorum.
gratis kesin girer diğerleri için birşey diyemiyeceğim.
ayrıca cosmetica internet sitesinde kargo bedava yapmışlar haberleriniz olaaa

ayrıca parano bu senin için kuzum :KK54::KK54:

saol bebisimmmm :)))))tesekkur ederimmmm. cosmetica ya da bakayimm:)

Son düzenleme:
Cuma cumartesimi olacakmışşş :KK19: Biz işten çıkıp gidene kadar yine hiçbir şey kalmaz:KK31:

watsons açıklamış indirimlerini.facebook da gördüm kızlar ama pek bişi yok gibi

alix avien ürünleri indirimde imiş. o markayı alabilirsiniz. hem bilirsiniz ki hayvanlar üzerinde o vahşi testleri yapmayan bir marka. öneririm.

Watsons'ın indirimleri eskisi kadar güzel olmuyor sanki. Gratis'i merakla bekliyorum Cuma Gratis yolları gözüktü gibi..

İnşallah pazar günü de indirim olur :KK43: off ya cuma sabah şehirdışına çıkacağım ve gideceğim şehirde watsons da gratis de yok :KK43: ve pazar günü geri geleceğim:KK5: şansa bak ya:KK14::KK25::KK58:

Son düzenleme:
gratıste 9 10 11 12 mayısta bırcok urunde yuzde 50 dıgerlerınde yuzde 40 ındırım var mıss off burdada gratıs acılsınyaaaa.......

Yine Gratis sabahın köründe talan edilmiş. The Balm'dan allık fırçası alayım dedim fırça adına bir şey kalmamıştı ne yazık ki.

hangi urunlerde indirim vardi kizlar? :) rimellerde rujlarda var miydi?

flormar hariç tüm markalar da % 50 indirim var, Gratis 'e özel yazılı ürünler de % 40 indirim var bu Gratis te ki indirim, Watsons ta %40 indirim var gene makyaj malzemelerinin hepsin de

Bütün makyaj markalarında ve ürünlerinde vardı canım.
tesekkur ederim tatlim:)
flormar hariç tüm markalar da % 50 indirim var, Gratis 'e özel yazılı ürünler de % 40 indirim var bu Gratis te ki indirim, Watsons ta %40 indirim var gene makyaj malzemelerinin hepsin de

cok iyi yarin her ikisine de bakarim.tesekkur ederim canim:)

Gratisteki renkli kozmetik ürünlerindeki indirimler bence çok güzel ihtiyacı olan değerlendirsin.rocket rimeli 10 tl aldım .merak ediyordum çok da memnun kaldım.

Gratisteki renkli kozmetik ürünlerindeki indirimler bence çok güzel ihtiyacı olan değerlendirsin.rocket rimeli 10 tl aldım .merak ediyordum çok da memnun kaldım.

Bende falsies'in o gri kanatlı olanını merak ediyordum ama almadım elimde çok rimel var.. Zaten indirimsiz fiyatı da uygun diye almadım. Rocket nasıl dolgunluk benim için çok önemli memnun musun?

X