Vulvar Vestibulitis Tedavim- İlişkiye Giremeyenler Okumalı

olympia123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2020
1
0
30
6 yıllık ilişkim var ve 1 yıllık evliyim ve evlendiğim ilk zamanlar ilişki denemelerim başarısızlıkla sonuçlandı. Çünkü çok canım acıyordu ve her denememizde çok ağlıyordum. Psikolojik olarak tedavi olmaktan ve bir doktora görünmekten de çok korkar bir hale gelmiştim ve eşim bu konuyla ilgilenmediğimi düşünüyordu. O benden çok bilgi sahibiydi diyebilirim. Psikolojim çok bozulmuştu. İster istemez eşim onu istemediğimi bile düşündü.
Evliliğimin 6.ayında bir gün tedavi olmam gerektiğine kendi kendimi ikna ederek internette araştırmaya başladım. Bir çok farklı internet sitesini gezdim. Hera Klinik'in sitesini ziyaret ettiğimde bana çok güven verdi. Her şeyi detaylı bir şekilde açıklamışlardı ve o anda hiç olmadığı kadar iyileşebileceğime inandım. Eşim daha önce tanıdığım bir doktora götürmek istedi ilk başta ama içgüdülerimi dinleyerek öncelikle Hera Klinik'e gitmek istediğimi söyledim. Tüm cesaretimi toplayarak ertesi gün randevu aldım ve hayatımın dönüm noktası oldu.
Tabii binbir türlü utanma sıkılma ve korkuyla randevuya gittim. (kabuslar gördüm o derece) Muayeneden önce uzun uzun beni bilgilendirdiler hem tedavi süreciyle ilgili hem de kadın anatomisiyle ilgili o an bir sürü şey öğrendim ve içim rahatladı. Ayrıca konuştuğum herkes o kadar pozitif ve güven vericiydi ki böyle bir durumda bunun ne kadar önemli olduğunu sizlere anlatamam.
Daha sonra dünyalar tatlısı doktorum (kendisi gerçekten harika bir doktor ve insan) Op.Dr. Burcu Akdağ Özkök ile tanıştım. Çok basit bir muayene sonucunda doktorum kasılmadığımı, olağandışı bir acımın olduğunu söyledi ve Vulvar Vestibulitis Sendromu tanısı koydu.
Operasyon olmaya karar verdim ve operasyondan sonra bunu sürekli ertelediğim için kendime çok kızdım. Çok başarılı bir operasyon oldu ve sonrasında aldığım başarılı terapilerle de (Gülşah Hanım harika bir terapist, çok teşekkür ederim.) cinsel hayatım acısız ve olması gerektiği gibi rahat olmaya başladı.
Eğer böyle sorunlar yaşıyorsanız ertelemeyin. Tahmin edeceğinizden çok daha kolay bir tedavi süreci var.Operasyon öncesinde cinselliği denerken yaşadığım acı operasyonun hemen sonrasındaki ağrıdan kat ve kat daha fazlaydı. Hera Klinik'i tercih ettiğim için çok mutlu oldum. Çok ilgilendiler ve hiç yalnız bırakmadılar. Böyle bir sorununuz varsa mutlaka Hera Klinik'e uğrayıp bilgi almanızı öneririm. Bu alanda uzmanlaşmış bir kurum olduğu ve sayısız tedavi uyguladıkları için gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Merhaba, şu an nasılsınız? Düzeldi mi problem? Ben de vvs tanısı aldım sürekli enfeksiyon geçiriyorum. İstanbulda dr arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…