Vücut maskeleri

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Vücut Maskesi -1

1 Kase ıslatılmış kil
3 çorba kaşığı susam yağı
3 çorba kaşığı bal
Malzemeleri karıştırın. Maske halinde sürün. 10 dakika bekledikten sonra yıkayın.

Vücut Maskesi -2

1 Yumurta akı
2 çorba kaşığı beyaz kil
1 çorba kaşığı bal
1 limon suyu
Tüm malzemeleri karıştırın. Vücudunuza uygulayın. 15 dakika bekleyin.

1 Yumurta akı
2 çorba kaşığı beyaz kil
1 çorba kaşığı bal
1 limon suyu
Tüm malzemeleri karıştırın. Vücudunuza uygulayın. 15 dakika bekleyin.

Bunu yaptım ilk yaptığımda vücudum kızardı sanki biraz içinde limon olduğu için herhalde ama sonrasında güzel oldu :)

kızlar pembe maskeyi uygulayan var mı ya da cevresinde uygulayan? almak istiyorum ama karar veremiyorum işe yarar mı diye. onun hakkında haberlere yorumlara flan bakıyorum çok güzel iyi yorumlar yazanlar var bende etkileniyorum ama almaya cesaret edemiyorum. bana yardımcı olursanız sewinirim.

canım paylaşım için teşekkurler.

dediğin beyaz kili nerden bulabilirim.

canım be değil ama yurtdışından gelen kuzenim denediğini söledi aynen o da senin gibi güzel yorumlardan etkilenmiş almış denemiş . yüzünde sorunlar wardı şimdi gördüğümde o sorunlar yoktu bende sasırdım sordum nasıl gitti diye bana da anlattı. ama benim bi problemim yok.

1 yemek kaşığı gül suyu
1 yemek kaşığı gül yağı
1 yemek kaşığı avakado yağı
1 yemek kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı kayısı yağı
2 yemek kaşığı kil
1 e vitamini kapsülü bu malzemeleri karıştırıp yüzünüze ve aynı zamnda selülitleriniz için uygulayabilirsiniz.bu malzemeler orjinal la sante pembe makesinin içeriğinde war. isterseniz onu da uygulayabilirsiniz.karışımı yapınca sürmeden önce uygulayacağınız yüzeye peeling yapın ve ardından gazlı bez koyun sonra karışımı sürebilirsiniz.

verdiğin bilgi için tşkler canımmmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…