Vücut hatlarınızı lazer liposuction ile ortaya çıkarın

OpDrGuncelOzturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
204
76
45
Heykelsi bir vücudu kim istemez ki? Vücudumuzun çeşitli bölgelerinde kendini belli eden ve zamanla yağların toplanarak selülit görüntüsüne de yol açtığı orantısız vücut hatları estetik müdahaleler sayesinde mücadele etmeniz gereken bir sorun olmaktan çıkıyor.

Vücudumuzdaki yağ hücreleri tıpkı balın peteği gibidir. İçleri yağ dolduğu zaman genişler ve azaldığında büzülmeye başlarlar. Yağ fazlası ise vücudun bazı bölgelerinde ceplere, çöküntülere, girintilere sebep olabilir. Fazla kilo sağlıksız beslenmenin başlıca neden olduğu bu vücut konturünde oluşan dengesizliklere de yol açıyor.

Lazer liposuction veya Liposuction yardımıyla vücudun belli bölgelerindeki fazla yağlar alınarak vücudunuza istediğiniz şekli vermek günümüzde başvurulan en sık yöntemlerden biri. Ancak her bölgenin ihtiyaçları farklı olduğundan orantılı bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak dengelemeyi yapar.

Lazer Liposuction yardımıyla müdahale edilebilecek bölgeler:

- Karın bölgesi

- Basen

- Sırt yağları

- Popo

- Kollar

- Bacak içi

- Diz kenarları

- Ayak bilekleri gibi alanları içerir

Son düzenleyen: Moderatör:
Lazer Liposuction ile vaser liposuction arasindaki farklar nedir? ikisinde d eyag hucreleri bir daha olusmuyor mu? Guncel bey, yag alindiktan 1 sene sonra baska bir bolgede yag olustugu dogru mu? mesela basenini aldiran bir insan bir sene sonra kollarindan mi kilo aliyor yani? bu konud abeni aydinlatirsaniz cok sevinirim , ayrica liposuction ameliyati ile yuz germe estetigi kombine edilebilinir mi? tehlikeli mi?

yahu şuraya detaylı bişey yassalar bide fiyat bilgisi olsa iyi olur hamileyim hamilelik kilolarımı nasıl vercem eğer etkiliyse ve fiyatı uygunsa yaptırcam bende

yahu şuraya detaylı bişey yassalar bide fiyat bilgisi olsa iyi olur hamileyim hamilelik kilolarımı nasıl vercem eğer etkiliyse ve fiyatı uygunsa yaptırcam bende
Canım herkesin durumu farklı,kimseninki sana uymaz,yapılacak bölgeye,dra,hastaneye göre değişiyor,çok araştırdığım için biliyorum

Lazer lipo ile çıkarılan yağ dokuları zarar görmez, bu yüzden bu yağlar vücudun başka bir bölgesine enjekte edilebilir. Ama normal liposuction yönteminde çıkarılan yağlar zarar görmüş olur, kullanılamaz, kullanılsa bile kalıcı olmaz.

Vücudumuzdaki yağ hücreleri doğuştan bellidir, hiçbir zaman artmaz veya azalmaz. Sadece büyür ve küçülürler.
Kilo aldığımızda yağ hücrelerimizin sayısı değil hacmi artar.

Ben lazer lipouyu öneriyorum. Sonuçları daha başarılı ve uygulanması da daha kolay.

Lipsuction ameliyatı ile yüz germe estetiğinin birlikte uygulanmasında bir sakınca yoktur.

Sevgiler...

Gıdı ve Yanak bölgeme Lazer Liposuction yaptırmak istiyorum. Ödemler ne kadar zamanda geçiyor? 170 boy 58 kiloyum. Nisan sonu düğünüm olacak. Acil bilgilendirilmeye ihtiyacım var. Burda ki yorumlarbenim için çok önemli. Teşekkür ederim.

Merhabalar
Size özelden mesaj gönderdim. Lütfen okuyunuz. Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım.
İyi dileklerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…