Vücut hatlarınızı lazer liposuction ile ortaya çıkarın

Merhaba,

Lazer Lipo diğer klasik yöntemlere kıyasla çok daha başarılı ve kesin çözümdür. Fakat tabi ki de işlemden sonra beslenmenize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yağların yeniden oluşmadığı doğru değildir. Dikkat edilmezse kaybedilen yağlar yeniden geri kazanılır.
Yağ alındıktan sonra başka bir bölgede yağ oluştuğu doğru değildir.
Lipo ile yüz germe kombine edilebilir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz 0212 909 3849 veya 0532 177 8789 nolu telefonlardan, asistanlarıma ulaşabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sevgiler.

Merhaba hocam..lazermi vaser mi liposuction konusunda daha iyi.ve hangisinde en cok yağ aldirabilirim

Lazerliposuction en iyisidir. Bu işlemde lazer fiberle gıdı, uyluk, karın, kalça, kalça, kol çevresindeki fazla yağı sıvılaştırıp, küçük bir kanül tüp aracılığıyla uzaklaştırılır ve ciltte sıkılaştırma yapılabilir. En iyi dileklerimle...

kızlar bır doktorla gorustum alanında uzman adını vermıyorum ayıp olmasın dıye :)
bırden fazla makıne oldugunu belırttı. en son cıkan Slımlipo - emboli riski yok lıposuctıon gibi kocaman aletı sokmuyorlar yaglara ınce bır baslıkla lazerle cekılıyor ama çoook pahalı sadece gobek ve simit bölgesi için tam 14 bin istediler. :)

Merhaba,

Lazer Lipo diğer klasik yöntemlere kıyasla çok daha başarılı ve kesin çözümdür. Fakat tabi ki de işlemden sonra beslenmenize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yağların yeniden oluşmadığı doğru değildir. Dikkat edilmezse kaybedilen yağlar yeniden geri kazanılır.
Yağ alındıktan sonra başka bir bölgede yağ oluştuğu doğru değildir.
Lipo ile yüz germe kombine edilebilir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz 0212 909 3849 veya 0532 177 8789 nolu telefonlardan, asistanlarıma ulaşabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sevgiler.
Saygi deger hocam,
Siz yuz germe ameliyati da yapiyormusunuz?

Merhaba hocam ben izmirde yasiyorum ve istanbula gelip bu operasyonu gecirmem zor arastirmalarim sonucunda tamamen etki gostermesi odem inmesi 1.bucuk ayi buluyormus lazerlipo yada slimlipo farki varmi iyilesme ve morluk acisindan ve anestezi olarak tercih etmem gereken nedir kusura bkamayin cok sordum tesekkur ederim simdiden.

Merhaba hocam ben izmirde yasiyorum ve istanbula gelip bu operasyonu gecirmem zor arastirmalarim sonucunda tamamen etki gostermesi odem inmesi 1.bucuk ayi buluyormus lazerlipo yada slimlipo farki varmi iyilesme ve morluk acisindan ve anestezi olarak tercih etmem gereken nedir kusura bkamayin cok sordum tesekkur ederim simdiden.

Merhaba, SlimLipo lazer destekli liposuction yani lazerlipo türlerinden birisidir. SlimLipo'daki fark sadece kullanılan cihazın dalga boyu farklılığıdır. Sevgiler...

Selam, küçük lokasyonlarda lokal anestezi, daha büyük bölgesel alanlarda lokal anestezi ve sedasyon (damar yolu ile uyutma) kombinasyonu tercih edilir. Çok geniş uygulamadaysa genel anestezi uygulanır.

Slimlipo da lazerlipo tekniğidir. Lazerlipo tekniğinde diğer tekniklere göre daha az morluk ve ödem oluşur. 3 hafta içinde genellikle geçer. Lazer destekli liposuction teknikleri en ileri sistemlerdir. Sevgiyle kalın.

Selam, küçük lokasyonlarda lokal anestezi, daha büyük bölgesel alanlarda lokal anestezi ve sedasyon (damar yolu ile uyutma) kombinasyonu tercih edilir. Çok geniş uygulamadaysa genel anestezi uygulanır.

Slimlipo da lazerlipo tekniğidir. Lazerlipo tekniğinde diğer tekniklere göre daha az morluk ve ödem oluşur. 3 hafta içinde genellikle geçer. Lazer destekli liposuction teknikleri en ileri sistemlerdir. Sevgiyle kalın.

çok teşekkür ederim

Merhaba hocam aqualyx diye bir ilaç var onu önerirmisiniz ve siz yapıyormusunuz

X