Vücudumla ilgili öz güvensizliklerim ve kıllar…

İnsanların hiç düşünmeden söylediği şeyler seneler sonra bile unutulmuyor ve öz güvenimizi etkiliyor maalesef. Benim kıllarımı çok gören olmadığı için yorum yapan olmadı ama sosyal medyada ya da gerçek hayatta insanların yorumlarını duyduğum için kendimi kötü hissediyorum. Jilet yapıyorum ben de genelde ama abartmıyorum birkaç saatte geri çıkıyor kökleri. Ya da sonrasında kaşınmaya başlıyor cildim tahriş oluyor sonrasında

Evet ben de çok özgüvensizdim ama kıllı be hüzel kadınlar tanıdıkça zamanla geçti. Regl öncesi son iki hafta kıllar çok daha çabuk çıkıyor regl sonrası iki hafta daha geç çıkıyor. Buna göre kesebilirsiniz. Kremsiz sabunsuz falan ya da çok sert kesince tahriş olur benim sadece, siz de hep jel ile kesin. Her duşta temizleyince insanın eli de alışıyor hızlı hızlı kesiyorsunuz. Tüy dökücü köpükler de var gerçi denemedim belki onlar daha iyidir.

Jilet uzun vadede kararma yapıyor. Özellikle bikini bölgesinde Lazerde çok acıdığı için tamamlayamadım o bölgeyi, jilet yaptım ama direk kararma başladı ve aşırı pişmanım. Çamsakızı ağdaya döndüm oralarda. Konu sahibi de kıllarla mücadele edicem derken kararmayın

Sizin jiletten sonra sivilce probleminiz oluyor mu? Ben de jilete alışmıştım ama cildim de çok garip. Kıl köklerim şişiyor ağrılı sivilce oluyor. Sadece jiletlediğim ilk gün düzgün sonrası felaket. Özellikle gün ışığında göğsümü gören birisi çok kolay anlar jiletlediğimi

ağda bende daha kötü etki yapıyordu o yüzden jilet bana mutluluk getirdi. Kararmam da yok bu arada. Çok koyu kıl kökleri dediğiniz gibi öyle gösteriyor olabilir ama teni karartma gibi bir etkisi niye olsun ki? Bir tanıdığım koltuk altlarını falan bebe pudrasıyla pudralıyordu. Belki o soruna böyle bi çözüm olabilir. Ama tabii lazer bebeğimiz:)

İstanbuldaysanız önerdiğiniz bir yer var mı?

İstanbul'da Epiderm var. Gönül rahatlığı ile öneririm.
Ben 15-20 yıl önce gittim.
Önerimle giden dört beş kişi oldu, hepsi memnun kaldılar.

Yalnız altını çizerek söyleyeyim, sadece Nişantaşı'ndaki yeri için konuşuyorum.
Yıllar içinde, başka şubeler de açıldı, onları bilemem.

Benim jiletlenmediğim bölgelerde de derialtı sivilceleri çıkıyor hatta ağda yaptığım dönemde de çıkıyordu onun için jilettendir diye hiç düşünmedim. Eğer dediğiniz gibi ilk jiletlediğinizde bile kıl kökleri görünüyosa demek ki lazere giderseniz çok iyi bir sonuç alırsınız. Sizin adınıza çok sevindim ben ömür boyu kıllarla uğraşıcam ama siz lazerle okey olursunuz:)

Merhaba, hormonal sorun gibi görünüyor. İyi bir Kadın doğum doktoruna da randevu almanızı tavsiye ederim. Polikistik over olabilir mi sizde? Bu sendromda da tüylenme oluyor. Sonrasında güvenilir bir yerde Lazer epilasyon da iyi olabilir.

hormon düzensizliği yaşıyorsun, ben de yaşadım pkos var bende bir de ama hiç erkeklerinkinden fazla diyebileceğim seviyede olmadı şaşırtıcı seninkisi

hormon düzensizliği yaşıyorsun, ben de yaşadım pkos var bende bir de ama hiç erkeklerinkinden fazla diyebileceğim seviyede olmadı şaşırtıcı seninkisi
Yani göğüs arasında, göbekte ve belde 3 cm uzunluğunda siyah kıllar düşünün o şekil. Özellikle göğüs aramı aldığım için arttı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…