Vücudum azcık inceldi gibi ama bir türlü kilo veremiyorum yardım eder misiniz ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Kızlar 12 hazirandan beri diyetteyim . diyete tok karna 81.200 aç karna 80.200 olarak başladım .
İLk hafta 2 kilo 300 gram kilo verdim daha sonra sadece 200 gram 300 gram olarak gitti ama yajlaşık 2 -3 haftadır 77.00 da kaldım geçen hafta perşembe 76.200 e inmiştim sonra 2-3 gün dikkat etmeyipp 77.500 e çıkmıştım sonra yine dikkat ettim 76.600 e indim şimdi yine dikkat ettiğim ve hiç bozmadığım halde 77.o0 dayım . Yani kısacası 76.500 77.00 lar arasında gidip gidip geliyorum hatta 77 den aşağı nadiren iniyor .
Diyetimi çok güzel yapıyorum gerçekten tam klasik güzel bir diyet yapıyorum . Hergün 5 km tempolu yürüyüş yapıyorum . 20 30 dakika zumba dansu yappıyorum bazen de . Ama nedense klio veremiyorum . Vücudum biraz inceldi gibi ama kilodan oynamıyor . Diyetisyene yönlendirmesi için devlet hastanesinde dahiliyeye gittim kan tahlili istedim şekerdir tiroiddir guatrdır insülindir herşeyi yaptılar . herşey normal çıktı insülin 10 olmalıyken 12.91 çıktı doktorlar sonuca baktılar hesaplama yaptılar insülin direnci sınırda dediler ama kilo vermen için hiçbir engel yok böyle devam et dediler . Diyetisyen yok muydu nedir göndermediler . O da öyle kaldı .
Benm ne yapmam laızm neden böyle oluyor anlamıyorum ? Anneme falan söylüyorum bianda gidecekk kilon sen böyle devam et bırakma diyor . İnsanın da morali bozuluyor bi yerden sonra .. Napacağım ben :KK43:
175 boyunda 77 kiloyum 20 yaşındayım . Yeni evliyim . 8 ay oldu yani :)
Kayınvalidem bile biraz kilo ver diyor . Annem babam herkes kilo ver diyor . Eşim de diyordu ama ben diyete başladıktan sonra çabaladığım için herhangi birşey söylemiyor . Herkesi geçtim ben de vermeyi çok istiyorum bu boyu avantaja çevirmek istiyorum . 68 kiloya inmek istiyorum .Bir de karın yan yağlarım çok çıkıyor çok kötü görünüyor bi tşört giyince oraya göre görndüğünden belim ince de olsa dümdüz geniş görünüyor tşörtler yanlar çok çirkin çıkıyorlar . Çok kilolu gösteriyor beni . Ne yapacağım bilmiyorum :KK43: Nerde yanlış yapıyorum neden kilo veremiyorum

X