voyage torba mı yoksa voyage bodrum mu kararsızım ????

Canım merhaba sana tavsiye vermek isterdim ama yazını görmemiştim. Kesinlikle Voyage bodrum Torba ya gitme yöneticileri ilgisizler biz tatildeyken orda bir aile ile tartıştılar. Aile haklı bir konu idi ama tam ne hatırlamıyoruz. Hiç hoş davranmadılar. Zannederim aileyi otelden kovdularmı kendilerimi ayrılıdımı ne.. Bunun dışında otel güzel konum kullanışlı olarak yemekler mükemmel...Ama gitme derim.

bende mart ayında balayımı voyage belekte yaptım şiddetle tavsiye ediyorum Voyage bodruma giden arkadaşım voyage belek' in en büyük ve daha güzel olduğunu doğru tercih yaptığımı söylemişti. Gittik ve yanılmadık :)

voyage bodrumda da, voyage belekte de ikişer kere tatil yaptım. voyage bodrumun konumu, denizi gerçekten MÜKEMMEL. ben biraz serin deniz severim. yani girince serinletmesi lazım. bodrumun denizi, hafif serin, son derebe temiz, berrak ve dalgasız... voyage bodrum merkeze çok yakın olan bardakçı koyunda, güneşlenirken bodrum marinaya ve bodrum kalesine doğru uzanıyorsunuz. yan tarafında bir iskele var ve dolmuş gibi çalışan küçük teknelerle 5-7dk gibi bir sürede bodrum merkeze gidebiliyorsunuz.
otelin kalitesi zaten diğer voyage otelleri ile aynı. alkollü alkolsüz içeçek markaları, yemeklerdeki çeşit mantığı hepsinde benzer ve yüksek kaliteli. voyage bodrum bu sene yenilendi, biz eski haline gitmiştik ve o halini de çok beğenmiştik. Zaten yetişkin oteli, çocuk falan yok. o nedenle gürültüsüz. saçma sapan animasyon da yok. Ama akşamları dj ya da canlı müzik oluyordu mutlaka. keyifli programlardı. bir de en güzel yani, kaba saba ve pis turist gelmiyor, almanlar ya da ruslar yok. yerli turist çoğunlukla. yabancıların da çoğu avrupalıydı.

voyage belek ise, tesis imkanları olarak güzel. bir kere alan çok geniş, alakart restaurantlar sayıca fazla, gündüz yapabileceğiniz aktiviteler bol. hele çocuklu aileler için şahane. yemekler ve içecekler zaten standart voyage kalitesinde. müşteri memnuniyeti orada da üst düzey. devamlı bir ihtiyacınız olup olmadığını soruyorlar. ama beleğin denizi korkunç.. çok sıcak, girdiğinizde hamam suyu etkisi yaratıyor. çok dalgalı, bu nedenle devamlı kumu kaldırıyor ve bulanık. aslında temiz, mavi bayraklı ama görüntüsü o hissi uyandırmıyor. kaldığımız süre boyunca biz havuzu tercih etmiştik. voyage belek'in deluxe odaları şahane, teraslarında da jakuzisi ve şezlongları var. odada da güzel vakit geçirilebiliyor. Voyage belek çok daha kalabalık bir otel ama alan geniş olduğu için hissedilmiyor. Çocukların alınmadığı (16 yaşından küçük) ayrı bir havuzu ve restoranı var. Bu iyi düşünülmüş hakikaten. Akşam aktiviteleri de oldukça iyi, canlı müzik, konsept partiler derken, otele tıkılmış hissetmiyorsunuz kendinizi.

Özetle, torba hakkında gitmediğim için yorum yapamayacak olsam da, eğer deniz tutkunuysanız, belek'i önermem deniz açısından. ama voyage grubunun bütün otelelrinden işletme kalitesi olarak memnuniyetle ayrılacağınızı düşünüyorum.

yeni evlenecek arkadaşlara da şimdiden mutlulular

bütün voyage'lara gitmiş biri olarak Voyage Türkbükü en muhteşem deniz, en sakin otel...200 aile varsa maksimum 20si yabancı, adam gibi muamele görülüyor yani. Biraz merkeze uzak ama akşamları otelin turlarıyla eğlence devam merkezde ETS ile gitmenizi öneririm

Kesinlikle Voyage Türkbükünü tavsiye ederim. Çok sakin hep aileler var. Çocuklu olanlar bile sessiz tam kafa dinlemek için.. Denizide harika mavi bayrak zaten içinde mavi kırmızı balıklar yüzüyor. Birdaha gitmeyi düşünüyorum.

Voyage Türkbükü....Harika ötesi balayımızı bu otelde yaptık...Bir daha fırsatım olsa gideceğim yer!!

arkadaşlar balayından yeni dönmüş biri olarak kesinlikle voyage bodrum diyorum otel daha girdiğiniz andan itibaren sizde bir huzur dinginlik hissi yaratıyor. odalar güzel, kale manzaralı. 12 yaş altı alınmadığı için gürültü yok, saçma sapan animasyonlar yok, ama akşamları canlı müzik veya dj oluyor gayet eğlenceli geçiyor akşamları. bardakçı koyunda bodrum merkeze motorlarla 10-15 dk buda bir avantaj ama çıkmayı pek istemiyorsunuz zaten. yemekler, alkollü ve alkolsüz içkiler hem kaliteli hem güzel. havuzu büyük değil ama yetiyor hiç kalabalık olmuyor, denizi gerçekten harika berrak masmavi, balıklarla birlikte yüzüyorsunuz:) otel, plaj yığınla insan dolu değil, sabahın köründe kalkıp şezlong ayırayım falan gibi bir olay yok. personel ise şimdiye dek gördüğüm en iyi, en güler yüzlü, en eğitimli personeldi. otelden ayrılırken kapıya kadar uğurladılar yol için su ıslak mendil falan verdiler yani bunlar ufak tefek şeyler ama gerçekten insanın yüzünü güldürüp içini ısıtıyor.kısacası biz çok memnun kaldık şiddetle tavsiye ediyoruz

voyage bodrumun fiyatı hakkında bilgisi olan varmı bu sene erken rez.yaptıramadım şuan ets nin sitesinde gideceğim tarihte 300 tl erk.rez yaptırmadığıma pişman oldum gidenler geceliği nekadara gitti bilgi verebilirler mi?

Balayı bittikten sonra sanırım açtığım konuya hiç bakmamışım .Yorumlar için çok teşekkür ederim.Voyage bodrum dan çok memnun kaldık harika bir manzarası var otel gayet temizdi yemekleri de güzeldi.En çok beğendiğim ise otelin dekoru oldu tam ege bölgesine özgü bir tarz ve modern karışımıydı.Kıyoda büyük balıklar vardı biraz ondan rahatsız oldum ama denizi harika biraz derinlerde balıklar olmuyordu.Voyage ların sanırım geneli güzel seneye de erken rezervasyon ile voyage belek i düşünüyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…