voyage torba mı yoksa voyage bodrum mu kararsızım ????

burcusenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2011
70
2
Merhaba kızlar eylül de balayına gideceğiz fakat hala gideceğimiz otele karar veremedik erken rezervasyonlar bitmek üzere bu yüzden bir an önce tatili ayarlamak istiyorum bodrum bölgesine gitmek istiyorum fakat voyage torba mı voyage bodrum mu kararsızım sakin bir otel olsun istiyorum ama aynı zamanda denizin ve otelin temizliği önemli.Bu iki otele gidenlerden yorumlar bekliyorum karar vermeme yardımcı olursanız çok sevinirim....Şimdiden teşekkürler

otel olarak bence torba hatta torba private
ama voyage bodrum da bodrum merkeze 900 m aksamları cıkarsınız halikarnasa gidin mutlaka

voyage bodrum un özellikle deniz tarafı odaları çok güzel bodrum kalesine bakıyor ama yorumları okudum yemek ve otel temizliğinden çoğu şikayetler konum olarak harika bi yerde yoksa:44:

canım bizde 8 temmuzda voyage bodruma gidiyruz balayına çok düşünüp bodrumda karar kıldık bizide deniz tarafı odalar etkiledi birde merkeze yakınlığı

cnm bizde 23 eylül de voyage bodrum dayız umarım memnun kalırsınız sen bende önce gideceksin bekliyorum yorumlarını :))

ben türkbükünede torbaya da gittim ama kesinliklee torba daha iyi..............

ghs teşekkür ederim cnm cevapladığın için özelden mesaj atamadım yorum sayım yeterli olmadığı için kusura bakma :) voyage bodrum a erken rezervasyon yaptırdık umarım memnun kalırız beklentilerim yüksek değil açıkçası bodrum merkeze yakın olması tercih etmemde en önemli etkendi temiz olsun huzurlu olsun yeter :)

şimdiden tebrikler ben voyage türkbüküne gittim kesinlikle tavsiye edebilirim.mükemmeller

çoooook teşekkürler :) türkbüküde aklımda kalmadı deil aslında inş seneye de oraya gideriz :) türkbükünde denizde çok balık olduğunu söylüyorlar denizini biraz anlatabilir misin rica etsem

canım bizde 8 temmuzda voyage bodruma gidiyruz balayına çok düşünüp bodrumda karar kıldık bizide deniz tarafı odalar etkiledi birde merkeze yakınlığı

tatlım bizde 8 temmuzda düğünümüz var 10 temmuzda oyage bodrumdayız hemen hemen aynı tarihler de

biz mayıs sonu haziran başında gittik.ama öyle çok çok balık yoktu.çok temiz mavi bayraklı zaten ve sakin bir denizi var.sadece su soğuk :))

biri balayımız olmak üzere 2 sene üst üste voyage türkbükü ne gittik ve aşırı memnun kaldık.. bu sene de sırf aynı yer olasın diye voyage bodrum a mı gitsek diye düşünüyoruz.. ets tur daki görevli çok tavsiye etti,tamamen yenilendiğini ve çocuk alınmadığı için çok daha sakin olduğunu belitti.
teş düşüncemiz denizi biraz taşlı görünüyor, çok kararsız kaldık..bu arada bizimde 8 Temmuz da olacak:)

kesinlikle voyage bodrum.
Balayı için biçilmez kaftan
hem merkezde heryere yakın,tamamen sıfır tesis,çoluk çocuk yok

bizde balayi icin bodrumu dusunuyoruz ben torbayla bodrum arasi kaldim. ets tur onerdi diyorsunuz cok iyiymis die ama zaten voyage oteller ets tura ait. onermemeleri anormal kacardi

GECEN YAZ voyage bodruma arkadasım gıttı
yemeklerı cok guzelmıs
ben resımlerde
torbaya baktım beghendım sanırım tekrar bakmam lazım
ama fıyatı cok yuksektı
bende arastırıyorum

soyle bır kıyaslama yapabılırsınız.Voyage bodrum yetıskın otelı,cocuk almıyor.Torbaya gore daha ufak.Merkeze daha yakın,daha sakındır.
Voyage torbda yesıllık fazla,tatıl koyu seklınde ıkıser katlı vıllalardan olusuyo.Daha buyuktur

gecen sene voyage torba private da bir hafta kaldık esimle,tek kelimeyle harikaydı;sabah kalkıyorsun kapının önünde havuz,sessiz sakin voyage torba bölümü daha kalabalık private bölümü daha sakin,restoranları da harika voyage torba bölümünden de sınırsız olarak yararlandık,tavsiye ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…