visanne

Arkadaşlar aranızda visanne kullanan var mı varsa ne gibi etkilerini yaşadınız ve işe yaradı mı?
Adet görülmüyor ama bn her ay belirti yaşamıştım olmasam bile kasıklarım agrırdı ilginç . Cinsel istekte aazalma yapıyordu gergin yapıyordu başka birşey hatrlayamadım şuan. Benim kistim vardı agrı hafifletmek ten başka hiç bir işe yaramamıştı çünkü yanlış teshisti sonunda amlyat olmam gerekti.

Adet görülmüyor ama bn her ay belirti yaşamıştım olmasam bile kasıklarım agrırdı ilginç . Cinsel istekte aazalma yapıyordu gergin yapıyordu başka birşey hatrlayamadım şuan. Benim kistim vardı agrı hafifletmek ten başka hiç bir işe yaramamıştı çünkü yanlış teshisti sonunda amlyat olmam gerekti.
çikolata kisti sanıldı sanırım sonra başka bir şey çıktı? geçmiş olsun

İlk 1-2 ay vücut alışana kadar sıcak basması, duygusallık, kırgınlık, ve sürekli ara kanama yaşadım. 10 gün ağır adet kanaması sonrası 40 gün aralıksız lekelenme oldum. Kan değerlerime falan baktırdım değerlerimi düşürmemişti.

Sonra o lekelenme bitince diper yan etkilerim de yok olmuştu. 2. Aydan sonra yan etki olarak göğüsleede hassasiyet kaldı. Şuan 8. Aydayım hala devam ediyor.

İlaç önce kistimi küçültmedi 3 ay büyüöeye devam etti sonra küçültmeye başladı. Ayda 1 cm büyüyüordu 4. Aydan sonra 1-2 cm küçülmeye başladı. Maximum 14 cmden 7 cme düştü

Bana şifa oldu yani kullanmaya devam ediyorum

X