visanne kullananlar

Merhaba arkadaslar benim 5.1 sm. Cikolata kistim var sol yumurtalikda bendr 7 gundur. Visanne kullaniyorum. 2 gun once adet olmaliydim olmadim bu kadar cabuk kesermu bu visanna adeti. Yardim ede bilirmisiniz?

Merhaba arkadaslar benim 5.1 sm. Cikolata kistim var sol yumurtalikda bendr 7 gundur. Visanne kullaniyorum. 2 gun once adet olmaliydim olmadim bu kadar cabuk kesermu bu visanna adeti. Yardim ede bilirmisiniz?
Etkili bir ilaç canım. Bende 3 ay kullandım hiç adet görmedim ara ara lekelenme oluyordu sadece. Endiselenecek bi durum yok bence istersen bi doktorunla görüş yine de. Kullandığın sürece geçici/yalancı menapoz oluyor adet görmeyeceksin demişti doktorum. Buna istinaden söylüyorum :)

Merhaba kizlar. Bende 20 gun kadar once 7cm lik ve 5 cmlik cikolata kistlerimden ameliyat oldum. Biri patladigi icin acil ameliyata aldilar. Su an iyiyim ama tekrarlamamasi icin doktor visanne verdi. 20 gundur kullaniyorum ama kafayi yiyecek gibiyim. Aklima kotu seyler geliyor surekli kafamda felaket senaryolari depresyonun dibinde gibiyim hic normal degil halim. Mutsuzluk, endise.. Sizlerde de boyle oldu mu acaba?

Ben visanneyi bırakalı 25 gün oldu hala daha adet olmadım normal mi arkadaşlar ? Yoksa hamile miyimdir

Merhaba bende 1 ay oldu ilaci keseli adet gormedim yaklasik 7-8 aydir visanne kullandim tupler tikali ve sag tarafinda yogun bir sekilde kist var denilmisti ilac sayesinde kistlerin biutlarinda gerileme oldu sakinlestiler ilaci kestik adet olmam lazim tup benek icin 1 ay olcak nerdeyse adet olmuyorum kafam karisik test yapmayada korkuyorum hep olumsuz cikdigi icin adet gormedende hamile kalinirmi oda kafamda soru isareti ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…