visanne kullananlar

buseltn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
542
152
32
Merhaba sol over kistim çıktı 3.8mm doktor bana visanne adlı ilacı verdi bi haftadır kullanıyorum yanlız internette okuduğum kadarıyla bu ilacı kullananların çoğu adet görmemiş kullanırken kullanan arkadaşlar yazabilirmi acaba etkilerini yeni evliyim birde olumsuz bir etkisi olurmu bana?

Ben 2 aydır kullanıyorum çikolata kistinden ameliyat oldum ve doktor 3 ay kullanmam gerektigini söyledi ve evet adet olmuyorum ama sürekli lekelenmem var yan etkisi bol bir ilaç umarım sende yapmaz geçmiş olsun

Ben 2 aydır kullanıyorum çikolata kistinden ameliyat oldum ve doktor 3 ay kullanmam gerektigini söyledi ve evet adet olmuyorum ama sürekli lekelenmem var yan etkisi bol bir ilaç umarım sende yapmaz geçmiş olsun
ben daha 20 gündür içiyorum ama 9 gün sürdü adetim şimdide tam diyorum kesildi heralde bi anda gelmeye başlıyo bu sefer sürekli gergin dolaşıyorum

ben daha 20 gündür içiyorum ama 9 gün sürdü adetim şimdide tam diyorum kesildi heralde bi anda gelmeye başlıyo bu sefer sürekli gergin dolaşıyorum

Çok sinir yapıyor ben baya kulaklarımdan duman çıkartıyordum gögüslerde agrı rahimde hep bi huzursuzluk terleme falan yaptı bende ama doktorum devam diyor son 1 ayım kaldı ama bıktırdı kendinden bu hap

ben kullandım cnm...çikolata kisti ameliyatı sonrası 4 ay....bende sıkıntı yapmadı..adet görmedim...sadece arada ateş bastı geceleri o kadar. kilo da aldırmadı...bıraktıktan sonrada 3 hafta sonra geldi reglim.

ben 2013 aralık ayında cıkolata kisti ameliyatı oldum ama benimki çok büyüktü hamile gibi karnım şişti zaten onkoloji olarak actılar ameliyat esnasında cıkolata kisti oldugu ortaya cıktı sag yumurtalığım alındı iki yılı geciyor visanne kullanıyorum evli değilim gebe kalma durmumu nasıl etkiler bilmiyorum bu sekilde 2 yıldan fazla kullanıp tek yumurtalıkla gebe kalan var mı?

selam arkadaşlar,

ben artık ne yapacağımı bilmiyorum. evliyim. benim her geçen gün büyüyen sağlı sollu çikolata kistlerim var haliyle çocuğumda olmuyor b ir sürü hastane dolandım bir tanesi adam gibi ilgilenipte yönlendirmedi beni. tüp bebek dediler tam zaynp kamilde tüp bebek aşamasına geldim iğneleri aldım hastane işlemleri durdurduk şuanda taşınıyoruz tüp bebek kapalı dedi 6 aydır keyflerini bekliyorm

sancılandım hastaneye gttim oda kistlerim çok büyük önce ilaç kullanarak küçültmen lazm dedi. visanne ilacını önerdi ama nasıl yapıcam çok ağırmış kullansam etkisi olurmu sağda 4 cm sol 3 cnm 2 tane sağda kistim var.

başına gelen daha önce yaşamış kullanmış arkadaşlar varmı yardım edin lütfen napcamı şaşırdım (

Merhaba,bende de çikolata kisti vardı.Visanneyi kullanmamı soyledi doktorum.28 gün kullandım.Kistim duzelmisti.Biraktim ilacı fakat adet olamayıyorum.Doktorum ilacı birakinca adet olacagimi soylemisti.Fakat 14 gün geciktim ilk kez.Bu konuda bilgisi olan var mı?

Visanne yi yeni bıraktım. 6 ayda 7 kilo aldım. İlacı bıraktığım için aldığım kiloları verecek miyim ? Yoksa artık benimle birlikteler mi ((

bende ilacı bıraktıktan sonra adet görmedim 2 hafta ama sonrasında hamile çıktım meğerse ilaçtan değil bebişten adet göremiyomuşum :)

Visanne yi yeni bıraktım. 6 ayda 7 kilo aldım. İlacı bıraktığım için aldığım kiloları verecek miyim ? Yoksa artık benimle birlikteler mi ((
hormon hapı olduğu için sana kilo yapmış beni tam tersine zayıflatmıştı metabolizmaya göre etki ediyor belki şişlik yaptıysa birkaç kilosunu verirsin ama gerisini vermek sana kalıcak galiba

Visanne kullanmaya 21 gün önce başladım. sizlerle süreci paylaşıp ilacı kullanacak olanlara yardımcı olmak isterim. bendeki yan etkilerini yazacağım fakat herkes aynı yan etkileri görmeyebilir tabii. öncelikle benim iki yumurtalığımda da kist var ve birisi 5 birisi 8 cm. doktor bana ilaç tedavisinden önce ameliyat önerdi çünkü ben artık ağrıdan ne uyuyabiliyor ne de hayatıma düzenli bir şekilde devam edebiliyordum. günde 3-4 ağrı kesici içerek idare edebiliyordum fakat ben bekar biri olarak riskleri değerlendirip ilaç tedavisi ile devam etmeye karar verdim. ilacın birçok yan etkisi var fakat başka bir seçenek olmaması bu ilacı denemeye mecbur bırakıyor. gelelim yan etkilerine. bendeki yan etkileri şöyle: en küçük şeylere bile ağlayabiliyorum. duygusal açıdan oldukça değişken durumdayım. Saç dökülmem iki hatta 3 katına çıktı. lekelenmem her gün devam ediyor. ilaç iştahımı açsa da kilo alımı olmadı. hala aynı kiloda devam ediyorum. Ilaca başladığımdan beri ellerimde titremeler oluyor fakat bunu kafama takmamaya çalışıyorum. ilacın olumlu olan yanı ise yaklaşık 15 gündür hiç ağrı kesici içmedim. ağrıyı tamamen geçirdi sayılır arada birkaç saatlik ağrı oluyor ama o kadar olur yani.

Slm hala kullanıyor musunuz ilacı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…