Selülit Vichy Cellu Destock Krem

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Pufpuf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
88
1
Selam Kızlar, dün Vichy Cellu Destock aldım ve başladım. Yanında masaj aleti hediyeli.Sürer sürmez deriyi sıkılaştırıyor görünümünü düzeltiyor ama tabi bu etki geçici, uzun süreli izlenimlerimi yazacağım.
Yaza kadar günde iki kez kullanmayı planlıyorum, selülitim fazla ve derin değil, hiç kalmaması için uğraşıyorum, inceltici etkisi de varmış..

Ürün tanıtımını aşağıya kopyalıyorum:
Cilt Tipi:
Selülit ve inatçı sorunlu alanları. Tüm cilt tipleri için uygundur.7.günden itibaren Selülit görünümünde gözle görünür sonuçlar

Eylem:
7.günden itibaren Selülit görünümünde gözle görünür sonuçlar 2.haftadan itibaren santimetre bazında belirgin incelme.Diyete direnç gösteren bölgelerde etkilidir.
Sonuçlar:
Vücudun bazı bölgeleri genetik olarak yağ depolamaya yatkındır ve kalori diyetlerine karşı etkinin az olduğu bölgelerdir,saf kafein yağ hücrelerinin yakımında etkili tetikleyicidir
Liposidin kalori diyetlerindeki yağ hücre yakımını harekete geçirir.Vücut şekli belirgin şekilde incelir diyetin yol açabileceği gevşekliğe karşı savaşır

gelışmelerı yazarsanız sevınırm...vıchy nın bı cok urununu kullandım duzenlı kullanınca etksı alınıyor..tesekkurler

Evet canım 7. günden itibaren izlenimleirimi yazacağım şimdilik çok iyi gidiyor beklediğimden iyi

Canım nasıl gidiyor memnun musun?

Gözle görülür bir azalma henüz yok ama derimi gerdiği ve sıkılaştırdığını hissediyorum. Ben spor yapmıyorum çikolata şeker tatlı da sürekli yerim yani elimden eksik olmaz diyebilirim ama bu krem benim gibiler için üretilmiş, şu anda memnunum kullanmaya devam ediyorum ve yaza kadar bittikçe alıp düzenli kullanıcam gelişmeleri yazmaya da devam edicem

bende kullanıyorum, tanıtımında 7.günden itibare fark göreceksiniz yazıyor 7 gün bitti ancak ben bi fark göremedim günde iki kez sürüyorum ama bitene kadar kullanacağım, deride hafif bi gerginlik yarattı sanki ama selülitlerimde fark göremiyorum, ben kabak lifi ve yosun sabunu ile babaklarımı yıkayıp sonra bu kremi sürüyorum

ben kullandım ve hiç bir etkisini görmedim sabah akşam düzenli 2 kutu bitirdim ama sonuç sadece sıkı ve selülitli bir görünüm

vichy markasina hic güvenmiyorum ben
cogu en ucuz ürünlerden bile kalitesiz.
dünyalar kadar para yatirip beni hayal kirikligina ugratan markalarin basinda gelir.

arkadaslar bende aldım vıchy ...her sene farklı bır krem cıkarıyor dıye umıtsızdım ancak vıchynın bır cok urununu kullanıyorum memnunum hepsınden de...benım bugun 6. gunum ve ben relax tone kullanıp sonra suruyorum ama cok memnunum ıyıkıde almısım..emınımkı 1ayda super sonuc alacagım ...ustelık selulıtlerım gozle gorulur sekılde on ve arka bacaktayken suan onde neredeyse gorunmuyor arkadada sadece ust kısımda hala duruyor cunku 1 senedr bende onlar bırden gıtmesı mucıze olur:))

benim 7 günü geçti lakin hiç bişe olmadı verdiğim paraya üzülüyorum belkide acele ediyorum bilemiyorum, hiç bir işe yaramadı

ben de bu kremden almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar işe yarayıp yaramadığını yazarsa sevinirim olumunekankayizsmile

Kızlar pek düzenli kullanamadım, masaj aletini ise hiç kullanmadım nerdeyse, diyet spor yapmadım şekeri kesemedim sadece kremi kullandım. İlk zamanlar hiç bi değişiklik olmadı, bi süre sadece kremi sürdüm değişiklik beklemeyi bıraktım. Kremin bitmek üzere olduğu şu günlerde selülitlerimde azalmayı gözle görebiliyorum.Derin olmayan pürüzler kesinlikle geçti. Mucize gibi tamamen yokolmadı selülitlerim ama ikinci tüpü alıp şekeri de azaltarak kullanmaya devam edeceğim.
Bir ara 10 kg kadar almıştım 10 sene önce, o zaman bacaklarımda inanılmaz selülitler oluşmuştu, hatta çukur çukur olmuştu bacaklarımın yanları bile. O zaman da vichyden iki tüp kullanarak baya bi düzeltmiştim. O yüzden diğer ürünlerle kıyaslayınca yine paramı vichy'e veririm ben. Belki bünyeden bünyeye değişiyordur ama bende yavaş yavaş da olsa işe yarıyor. Tavsiyem düzelmeleri izlemek için her gün selülitli bölgeleri incelemeyin, değişiklikleri farkedemessiniz. Hırs yapıp bir ay kullanın bir de sonra bakın umarım siz de benim gibi güzel değişiklikler farkedersiniz:)

kesınlıkle yarıyor,bırkac cukur kaldı eeee 1 ayda gelmedı o cukurlar 1 ayda gıtsın savasa devam

Arkadaşlar ben bir haftadır kullanıyorum. Az da olsa fark var. Kutunun üstünde "diyetle gitmeyen selülitler için" gibi bir şey yazıyor. ıki haftada sonuç gözle görülebilir hale geliyormuş. Haftaya gelişmeleri yazarım.

arkadaşlar ben de dün kullanmaya başladım fakat eczacı bana günde 1 kez sürmemi söyledi ve bana selülitlerim için değil bölgesel kilolarım için birşey aradığım için bunu önerdi.Tamam selülitlerim de var fakat benim dediğim gibi asıl amacım bölgesel kilolarımdan kurtulmak.Spordan önce sürdüm dün ve ardından ağırlık çalışmayı da içeren bir spor yaptım.Ek olarak 1 haftadır şu Specail K 14 gün diyetini uyguluyorum-tabi bazı kaçamaklar oluyor arada- Şu an için bende bir değişiklik yok tabi konuşmak için çok erken ama special k nın reklamlarına bakılırsa da bir değişiklik olması gerekiyordu sanırım.Çok güvenmem normalde ben böyle şeylere fakat doğum kontrol hapı sonrası biden bire simit şeklinde bel,basen ve göbeğimi kapsayan kilolar beni çaresiz bıraktı.Selülit konusuna gelirsek; yerleşik selülitlerin gitmesi mucize olur,ancak yeni oluşanlar düzelebilir ve selülite yönelik bir spor yapmak gerekir,o da tamamen düzelmesini değil ama belli belirsiz olmasını sağlar.Kremlerden çok medet ummak yanlış olur.Baksanıza tüm tıp ve bilim dünyası emrine amade olan hollywood yıldızlarının bazılarında bile selülit var.Malesef kaçış yok:)

benım vıchy ım bıttı sımdı de degısıklık olsun dıye deracın aldım ama yedıklerıme bırazcık dıkkat ettım ınanın ınceldım :)) ancak ust bolgedekı mınık portakallar benı terk etmeye nıyetlı degıl sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…