Selülit Vichy Cellu Destock Krem

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Bende 10gün önce almıştım Vichy ama bende her hangi bir değişiklik yok gibi.. ben hiç kilo almadım zaten boyum 172 kilom da 54 ama doğum kontrol hapından dolayı olduğunu düşünüyorum selülitlerin.. bacaklarımın arka üst bölümlerinde oluştular kışın.. çok sinir bir şey zaten 36-38 bedenim bi de selülitlerim oldu uyuzzz bi durum.. tabii hapı hemen bırakmıştım farkeder etmez ama bilmem bunlar geçer mi

ve o Vichy nin kutusundaki kızın görüntüsüne de kıskançlıktan sinir oluyorm sinirrrrrrrrrrrr klava:

15 günlük kullanım sonucu mucize yarattı diyemem fakat gözle görülür bir fark sağladı. Bu krem benim ilk denediğim kremdi. Açıkçası kremlerin etki edeceğine de pek inanmıyordum fakat az da olsa işe yaradı. Tabii bu kısa bir süre; belki iki ay devam etsem daha güzel sonuçlar da alabilirdim fakat ilgili forumda okuduklarımdan sonra bir de deracine'i deneyeceğim...

arkadaşlar geçen sene vichy yi "olacak, oluyo" diye diye tam 6 ay kullandım. vichy ürünleri çok işe yarıyo evet ama yüzeysel.yani bakım mı yapmak istiyosunuz alın ama selülit gibi sadece yüzeyi ilgilendirmeyen bi sorun aynen kalıyo valla.açıkcası bacaklarım ve kalçam yumuşacık oldu ama selülitler aynen devam herhalde günde 10 dk masaj daha iyi gelirdi maalesef...

Arkadaşlar evet fikrimi değiştirmeme neden olan bir takım sonuçlar var ve onları sizinle paylaşmak istedim... masaj aletini kullanmayı son 2 hafta filan bıraktım ama yine de düzenli kullanım sonucunda Kremim işe yaradı.. yani %95 oranında.. tüm o bıngıl bıngıl hafifte olsa selülit görüntüm yok oldu.. şu an çok KÜÇÜK ve HAFİF bi çukur kaldı tam popomun alt kısmında ama çok derin bi çukurdu ve sıfırlanmasını da beklemiyordum hani.. onun haricinde hepsi gitti...
tşk ediyorum vichyciğime kullanmaya aynen devam edicem. geçti diye bırakmayı düşünmüyorum

kızlar bir şey soracağım vichy cellu destock mu yoksa lipometric mi daha çok işe yarıyor ? ikisini de kullananlar ya da bilenler yardımcı olabilirler mi bana

benim de öyle ya ((
zayıf olunca daha kötü görünüyor maalesef. işe yaradı demişsin benim popumun hemen altında bacaklarımın üstünde var. pilates te yapıyuorum ama geçmiyor. kaç ay kullandın işe yarıyorsa bende başlayayım

ben 1 ay kullandım ve geçti.. zaten tüpün tamamı 1 aylık .. ben arada 2 günde bir yapmıştım o yüzden 1 buçuk ay bile kullanabildim diyebilirim ama sonuç olarak 1 ayın sonunda %90 gitmişlerdi ama şu anda da hala masaja devam ediyorum aklıma geldikçe tv izlerken filan ellerim sürekli bacaklarımın üst bölümlerinde ve çimdik atıp duruyorum.. yeter ki kan dolaşımı normale dönsün diye... zaten kremlerin o sonucu vermesinin nedeni günlük masajın etkisinden bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…