Vestel bulaşık makinesi 4 programlı

hanedan_34

dertler derya olmuş bende
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
236
0
Vestel bulaşık makinesi kulanan ve memmun olan varmı?Araştırıyorum da çok uygun fiyatı dediler kullanan yada öneren varmı ?yardım ederseniz sevinirim.

canım benim bulaşık makinam vestel ve ben çok memnunum 6 proğramlısı benim çokta güzel

ben hic memnun degilim fıskeyisinde sorun cıkıyor bazılarında ben iki defa servis cagırmak zorunda kaldım yinede tertemiz yıkamıyor

Tüm beyaz eşyalarım vestel bulaşık makinem 2 programlı şimdilik sorun yok yani memnunum,zaten bana göre fazla programlı almak fuzuli geliyor.

tum beyaz esyam vestel tv dahıl olmak uzere hepsınde sorun cıktı.hatta buzdolabımı yenısıyle degıstırmek zorunda kaldılar.artık servıs bıze gelmıyor.benım agzım yandıgı ıcın kımseye tavsıye etmıyorum vestelın urunlerını.en son ankastre fırınım bozuldu bakalım ne olacak

Ben almayı düşünüyordum benden önce eltim aldı.Ama spot mağazadan oda sorunlu çıktı.Ben hala araştırıyorum eltim 3 programlı aldı.450 ytl ye sizce fiyat olarak nasıl?

Kızlar ben hala kara veremedim vesteli tavsiye etmiyorlar sonradan sorun çıkarıyor tamirci arkadaşa sorduk oda arçelik tavsiye etti profilo ve arçelik arasında kaldım 3 programlı a sınıfı ekonomik yıkaması olan alt sepeti katlanan bulaşık makinesi istiyorum bana ne tavsiye edrsinizbazı markalar yıllar sonra aynı kalitede olmuyor yeni makine alanlar özellikle onların yorumunu bekliyorum .

canım benim 4 programlı vestel bi sorun yok.1 yıldır kullanıyorum.elektronik eşya biraz şans işi gibi geliyor bana . hayırlısı olsun

X