Gelinlik Modelleri Veluz Reyes ( filipinli gelinlik tasarımcısı,)

hepsi çok guzel 2012 ve 2013 dantel güpür moda balık gelinlıkler cok güzel sırtında fıyonk olanlar dehşet ama gelinliğe bir renk daha katılsa süper olur

ilk sayfadaki ilk gelinliğe tek kelime ile bayıldım. bu gelinlikler 30binin üstündedir diye düşünüyorum ama istanbul fatihte de çok güzel moda evleri var. kesinlikle benzerleri vardır ya da diktirilebilir, erkek tarafı kesenin ağzını açarsa tabi

Veluz Reyes geçen gün blogunda çok önemli bir haber yayınladı. Yurtdışından birçok gelin ve gelinlikçi kendisiyle ürünleri için irtibata geçtikten sonra, dünyaya açılmaya karar vermiş ve 9 gelinlik hazırlamış şimdi, hazır gelinlikler. Sipariş üzerine dikilip gelinlere yollanacak. İlgili yazı ve modeller aşağıdaki linkte:

Gerçekten ilgilenenler varsa sınırları zorlayıp sipariş verebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel ve asil duran modeller var... Emek ve kalite kendini belli ediyor hemen...

Günaydın oky bak bu gün neşeli neşeli baktım bu fotğraflara ve hiç üzülmedim nedense ellerine sağlık çok güzel modeller paylaşıyorsun gerçekten ...

Konu sahibine bu modelleri paylaştığı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Artık gördüğüm diğer gelinliklerin hepsi çok basit dandik ve paçavra gibi geldi gözüme daha da hiçbirini beğenmem en kötü ihtimal diktiririm aynısından. Resimlere bakarken bir heyecnalandım içim kıpır kıpır oldu bu kadar mı güzel olurlar yaaaaa.

Hepsine bayıldım tek kelimeyle! =)

Özellikle taşlı ve dikkat çekici gelinlik seven hanımlar bu modelleri mutlaka beğenecektir. Tşkler paylaşım için.

bu modellere bakarken ağlayasım geldi resmen yaa, çok güzeller. ben ki taşlı pullu gelinlikleri hiç sevmem hep dümdüz saten beyaz gelinlikler hoşuma gider. ama bunlar çok acayip tarif edemiyorum yaptırmaya kalksak burda ne kadara mal olur ki acaba;? gerçi aynısını da yapamazlar heralde ama :44: çok moralim bozzuk şu andaa böhhühühüü

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…