veeeeeeeee sonunda:))))))))))))))

oylum27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
206
19
arkadaşlar dün gece 12 de aldım bu muhteşem haberi....bhcg değerim 122.5 sanırım 4 haftalık hamileyim:)))kaydirigubbakcemile3darısı isteyen herkesin başına olsun inşallahhh.opuyorumnanaktan....destekleriniz ve tecrübeleriniz içiçn hepinize ayrı ayrı teşekkürler..şimdi hafta hafta gebelik takibi için yardımlarınızı bekleyecem inşallahh...öpüyorum hepinizi:))Şeniz:CüvCüv:

tebrik ederim.saglikla gelsin bebisin insallah :ecrin_bebek:

Tebrik ederim, ne güzel bir haber bu. Allah bağışlasın, sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsinkaydirigubbakcemile3

tebrik ederim canım benim sağlıkla kucağına alırsın inşllh rabbim bizlerede nasip eder inşllh bu güzel duyguyuu :ecrin_bebek:

arkadaşım mutlu ve huzurlu bir şekilde büyüyün beraber inşaAllah.... :lepi:
çok mutlu oldum senin adına.. Mevlam hamileliğini hayırlısıyla tamamlayıp kavuşmanızıda nasib etsin
artık bizede dua edersin... yabancı sayılmayız dimi :a015:

ayyy canım olur mu senin desteğin çok büyün bana etmezmiyim.....Allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah.....

tebrikler rabbim sağlıkla kucağınıza almayıda nasip eyler inşallah

hayırlı olsun
Allah kucağınıza almayıda nasip etsin inş.

tbrklerr anneler gününde almış olduğun en güzel haber olduu
allah kucağına almayı nasip etsin inş.

:CüvCüv::Saruboceq:
tebrikler darısı isteyelerin başına hayırlı bir şekilde alırsın inş bebeğini sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğiyle gözünüz aydın ......:CüvCüv::Saruboceq:[

Oylum canım,tebrik ederim... darısı bizim başımıza..seni diğer topiclerinden hatırlıorum:hamile kalmak için uğraşıodun,sormaya çekiniorum ama içimden geri akıo fln diodun..senin yaşadıklarını yaşıorum,6aydır denioruz,bnm de çıkıoiçimden moralim bozuluo.. sen neler yasptın hamile kalmak için.. hadi bize yardımcı ol lütfen.. eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…