veeeeeeeee sonunda:))))))))))))))

tebrik ederimm canımm çok sevindim senin adına allah sağ salim kucağınada almayı nasip eder. yarın adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamileyimdir bende allah bana da yaşatsın bu mutluluğu isteyen herkese nasip etsinn tekrar tebrik ederim ve şimdiden anneler gününü kutlarımm benim için de dua et olur mu:Saruboceq:

Oylum canım,tebrik ederim... darısı bizim başımıza..seni diğer topiclerinden hatırlıorum:hamile kalmak için uğraşıodun,sormaya çekiniorum ama içimden geri akıo fln diodun..senin yaşadıklarını yaşıorum,6aydır denioruz,bnm de çıkıoiçimden :KK43: moralim bozuluo.. sen neler yasptın hamile kalmak için.. hadi bize yardımcı ol lütfen.. eyvahedigeldismile

gizemcim anlattıklarımı takip etmişsin anladığım kadarıyla..ben tutturamamyine sanıyodum ama yeter ki rabbim istesin bak oluyomuş...vardır onunda gelecek zamanı..hayırlısıyla sabırla olur inşallah seninde..ben ekstra hiç bişey yapmadım.ne yastık koydum ne bekledim...çok şükür Allahım nasip ettii..isteyen herkese nasip etsin inşallah...

herkese çok teşekkürler iyi dilekleriniz ve dualarınz için..Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah....dualarım sizlerle...

canım hayırlı uğurlu olsun..rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşAllah..darısı bizlere canım ..

Ne güzel bir haber almissin canim, anneler günün de kutlu olsun, Allah herkesin gönlüne göre versin:))) darisi basimiza insallah AMIN

arkadaşlar dün gece 12 de aldım bu muhteşem haberi....bhcg değerim 122.5 sanırım 4 haftalık hamileyim:)))kaydirigubbakcemile3darısı isteyen herkesin başına olsun inşallahhh.opuyorumnanaktan....destekleriniz ve tecrübeleriniz içiçn hepinize ayrı ayrı teşekkürler..şimdi hafta hafta gebelik takibi için yardımlarınızı bekleyecem inşallahh...öpüyorum hepinizi:))Şeniz:CüvCüv:

cnm hayırlı olsun biz hemen hemen seninle beraber doğum yapıcaz sen benden biraz daha gec olabilirsin:)bnmde beta hcgm 149du.yarın tekrar baktırıcam 5.haftaya giricez bizde Allah nasip ederse ve bu perşembe bebişimin kesesini görmeye gidicez:)Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inş

Çok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün . Sağlıklı kucağına almayı nasip etsin . :Saruboceq:

cnm hayırlı olsun biz hemen hemen seninle beraber doğum yapıcaz sen benden biraz daha gec olabilirsin:)bnmde beta hcgm 149du.yarın tekrar baktırıcam 5.haftaya giricez bizde Allah nasip ederse ve bu perşembe bebişimin kesesini görmeye gidicez:)Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inş

amin canım inşallah..bende dün baktırdım 257 olmuş:))bende çarşamba gününe aldım randevumu bakalım nasıl olcak...nasıl muaeyene edecekler merak ediyorum doğrusu umarım sadece ultrason olur da ilk günden açmayız oramızı buramızı...:))

bu arada tebrik eden herkese çok çok teşekkürler..darısı isteyen herksein başına olsun inşallahh...

Tebrik Ederim İnşallah Sağlıklı Bi Şekilde Kucağınıza Alırsınız Bebeğinizi...

oylum ben sana dememişmiydim hamilesin hadi hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.darısı başımıza

arkadaşımmmm tebrik ederim çok güzel bi haber bu :)) benimde 10 gün geçmişti bu akşam kan tahlili yaptıracaktım ama maalesef game over oldum :KK43:

arkadaşımmmm tebrik ederim çok güzel bi haber bu :)) benimde 10 gün geçmişti bu akşam kan tahlili yaptıracaktım ama maalesef game over oldum :KK43:

Allahım inşallah sana da nasip eder bu mutluluğu:Saruboceq:...teşekkürler iyi niyetin için...opuyorumnanaktan.

Allahım inşallah sana da nasip eder bu mutluluğu:Saruboceq:...teşekkürler iyi niyetin için...opuyorumnanaktan.

inan bu güzel haberi duyunca çok duygulandım. bunu yürekten söylüyorum. rabbim eli ayağı düzgün ve hayırlı bir evlat nasip etsin sana.. evinizin neşesi huzuru mutluluğu olsun bu tatlı sevimli bebek opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

amin canım inşallah..bende dün baktırdım 257 olmuş:))bende çarşamba gününe aldım randevumu bakalım nasıl olcak...nasıl muaeyene edecekler merak ediyorum doğrusu umarım sadece ultrason olur da ilk günden açmayız oramızı buramızı...:))

cnm genelde ilk ultrason aşağıdan oluo daha çok küçük oldugu için.bugün 852 olmuş perşembede bizim var randevumuz hayırlısı bakalımmm:)

X