veeee bitti....

ayyy Allah korusun yaa ama sanmıyorum öyle bişi olsa aksamdan beri kaç defa arar yada mesaj atardı.bunda tık yok.ben mi ondan kurtuldum o mu benden anlamadım.

alışmışım her aksam konusurduk bu gece bir garip geldi konusmamak.

bazen ilişkiler eskir ve ayrılmak için bazı şeylerin bahane olması lazımdır canım:nazar: sizin ilişkide böyle olmuş.ikinizde birbirinizden kurtulmuşsunuz:nazar:

evet tek kelimeyle öyle.kurtuldum bugünleri atlatabilirsem de tam kurtulacam.Allah bana sabır ve irade versin.

bunun tek ilacı sürekli kendi kendine teselli vermek:kahve: aman bitti gittti çok da tın gibi sözler söle kendinegamyoncuiremsu gamyoncuiremsu ayrıca seni sevmediğini düşünürsen unutman kolay olur:kahve: :kahve: zamanla atlatcaksın bu donemı:kahve:

bunun tek ilacı sürekli kendi kendine teselli vermek:kahve: aman bitti gittti çok da tın gibi sözler söle kendinegamyoncuiremsu gamyoncuiremsu ayrıca seni sevmediğini düşünürsen unutman kolay olur:kahve: :kahve: zamanla atlatcaksın bu donemı:kahve:

inşallah canım cok sağol.
burdaki bütün duyarlı arkadaslara tesekkür ederim.
umarım daha büyük sorunlar yasamam hayatta en kötüsü bu olsun inşallah
.a.s.

merhaba canım sizinki kaç senelik bilmiyorum ama hiç farketmez.en iyisini yapmışsın...gerçekten herkes gerekeni söylemiş zaten

benimde aynı bu şekilde bi ilişkim bitti.inan çok iyi yaptın.böle bi insan seni sevemez ya da sevgisi biter.

sen 3 senene acıyorsun,adamın yapısı böyle seni şidi kandırıp değiştim dese gönlünü alsa bu sevginin bitmediği zamanda kapılsan tekrar bir ömüre acırsan,daha köü olmazmı,bırak bugünlerde geçer,allah yardımcın olsun sabırlar versin,ii insanlarla helal süt emmişlerle karşılaştırsın seni.

sen 3 senene acıyorsun,adamın yapısı böyle seni şidi kandırıp değiştim dese gönlünü alsa bu sevginin bitmediği zamanda kapılsan tekrar bir ömüre acırsan,daha köü olmazmı,bırak bugünlerde geçer,allah yardımcın olsun sabırlar versin,ii insanlarla helal süt emmişlerle karşılaştırsın seni.

amin canım inşallah bundan sonraki en büyük duam bu ztn.

dur o daha ilk soku yasiyor su anda o yuzden iyi sen bilirsin diye birsey diyor o sokla...
sonraki asamalari yazayim ben sana

dusunme asamasi
- noldu simdi, neden gitti, hicbirseyden memnun olmuyordu gitsin
- hatali miydim gercekten, soyle birsey diyordu ama o da hataliydi ben dogruydum, daha cok kiz bulurum ben
- etraftaki kizlarin icinde yine en iyisi oydu galiba, ben hataliydim surda soyle yapmistim dogru soyluyor
- beni terkedemez o, geri doner bekleyeyim biraz
- allah allah aramadi hala, terkedemez, simdi aramam lazim

bence bunun adı sadece kurtulmak değil kaderini çizmek bence hayatının kararını vermişsin en doğrusu güzelim hakkında hayırlısı bu bencede heee garip trafı ne diosan hislerinin onu bende çok yaşadım canım ya bazen bitti derken başlar bazende başladı derken biter senin ki bitti derken başlayan bir hayat bence...sadece kendine iyi davranmayı bilmek önemli !mutluluklar canım...

Olaya bak ya.

Telefondan numaraları silmeler,
Yemek siparişi vermeler,
Aramadı diye çocuk gibi trip yapmalar,
Yetmedi bi de üstüne döverim tehditleri...

Oldu canım... yetmedi bir de üstüne pasta börek verseydik oldu olacak.
Şahken şahbaz olaydı? Bu ne ya?
Poposuna 38 numarayı yedi ya, erkekliğe laf ettirmemek için artistlik yapıyordur, mutluluklar dilerim falan.
Yemişim ben onun havasını. Ne biçim oturmuştur o aslında oturduğu yere. Oh olsun.
Bulunmaz hint kumaşım benim..peh.

Canım benim, bunların aslında hiçbir tanesi tek damla gözyaşımıza değmez, bunu bu yaşında iyice belle de harap etme kendini boştan yere. Kendine bak sen, önce ben de. O seni kırarken, üzerken nasıl kıydı sana? Hiç acıdı mı? Sen de acıma... Sök at gitsin hayatından da yüreğinden de, bu tip bi adamdan ne han olur ne hamam. Allahın şanslı kuluymuşsun vallahi.

dur bakalım,bu fırtına öncesi sessizlik..
elbette üzüleceksin,ama şimdi nefretin daha baskın..
yavaş yavaş zaman ilerledikçe ne kadar acıttığını anlayacaksın..
allah herkesin hakkında hayırlısını versin..
umarım toparlarsın ve senin için en iyisi neyse o olur:)

bir insan bir insanın hayatına bu kadar müdahale etme hakkını kendinde nasıl bulur şimdiye kadar hiç anlamadım zaten.... bence de kurtulmuşsun canım

ooohh çok iyi yapmışsın eline sağlok.. biraz haddini bilsin, öyle paşalar gibi dolaşıp emir yağdırmak olur muymuş görsün bakalım.. hayret bişey ya en sinir olduğum erkek tipi! neyse aldı boyunun ölçüsünü.. 3 gün sonra kedi gibi arar ama bu.. sakkkkkınn taviz verme bak barışmayı düşünüyosan şayet..

kızlar bugün 2 defa aradı mesgule verdim.ama gözüm hep telefondaydı arıcak mı diye.numaramı da değiştircem bir daha bulamasın beni.ztn ayrı sehirlerde oturuoruz.sevgim kolay kolay bitmez belki ama suan öfkem daha ağır basıyor.bu arada ablası msn de bana cevrimdışı ileti göndermiş:Burçak nasılsın canım yazmış.normalde pek konusmaz benle muhattap olmaz ama.ağzımı mı arıcak ne.uyuz sölemiş ona kesin.

kızlar bugün 2 defa aradı mesgule verdim.ama gözüm hep telefondaydı arıcak mı diye.numaramı da değiştircem bir daha bulamasın beni.ztn ayrı sehirlerde oturuoruz.sevgim kolay kolay bitmez belki ama suan öfkem daha ağır basıyor.bu arada ablası msn de bana cevrimdışı ileti göndermiş:Burçak nasılsın canım yazmış.normalde pek konusmaz benle muhattap olmaz ama.ağzımı mı arıcak ne.uyuz sölemiş ona kesin.[/QUOT
Ne onunla nede o görümcen olacak kadınla sakın konuşma .Tek amaçları sana kendilerini tekrardan yamamak olur o kadar bence.Aman Güzelim kurtulmuşken yapma,sakın izin verme bunların art niyetlerine yenilmeye böyleleri işleri olana kadar iyidir sonra seni senden edendir!

kızlar bugün 2 defa aradı mesgule verdim.ama gözüm hep telefondaydı arıcak mı diye.numaramı da değiştircem bir daha bulamasın beni.ztn ayrı sehirlerde oturuoruz.sevgim kolay kolay bitmez belki ama suan öfkem daha ağır basıyor.bu arada ablası msn de bana cevrimdışı ileti göndermiş:Burçak nasılsın canım yazmış.normalde pek konusmaz benle muhattap olmaz ama.ağzımı mı arıcak ne.uyuz sölemiş ona kesin.

Malum manevraları yapıyor işte. Yapacak tabii. Sen ararsın diye umdu ve sen de aramayınca paçaları tutuştu. Hep böyledir zaten.
Bak canım, hayat senin hayatın elbette, kararları da sen vereceksin.
Ama şu anda ona vereceğin en ufak taviz seni en başa ve çok daha kötü saracaktır.
Bensiz yapamıyor işte diyecektir. Sana daha fazla müdahale etme hakkını görecektir kendinde, nasılsa ayrılamaz o benden diye düşünecektir.
O yüzden seni ne kadar kışkırtırlarsa kışkırtsınlar, ya da zorlarlarsa zorlasınlar dik dur ve taviz verme. Kendine yapabileceğin en büyük kötülük ona "izin vermek" olur. Anlıyorsun beni di mi? Aklına mukayyet ol.

erken kurtulduğuna yat kalk dua et.
evlensen daha çok sorun yaşayacaktın.
hem ayrıldığına üzülmemişsin sen
ne mutlu sana
o kaybetti seni

X