Bölgesel İncelme VEDETTE KORSE mi - DR FİTTO KORSE mi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ürünü hangi siteden sipariş ettiniz... öğrenebilirmiyim.. n11.com da var bu ürün aama drfitto resmi siteside var... faydasını görenler hangi siteden aldıklarını yazarmi lütfen

Kızlar ne zamandır böyle bi korse arıyordu çünkü klasik korselern hiçbir faydası yok vadette korse çok pahalıydı Dr.fitto korse hakkında çok olumlu yorumlar okudum karar verdim ve sipariş verdim bugün korseyi aldım ve taktim superrr çok muhteşem eğilip kalkınca oturunca katlanmiyor belim incecik duruyor çok mutluyum giden paraya hiç uzulmedim

Dr Fitto demeyin bana. Üçkağıtçılar.. Tek amaçları yalan dolanla satıştan kazanacakları prim!!
1- Mantıken önce ürünü internette inceledim. Giyilmiş hali ile bakıldığında mankenin göğüs altında başlayan korse, bel kemiğinin biraz altında da bitiyor. Aradım ve Sercan isimli bir satış temsilcisi ile görüştüm. "Bu korse bana uzun gelebilir çünkü boyum kısa, haliyle göğüs/göbek mesafesi de daralıyor" dedim. Hanımefendi korselerimiz beden küçüldükçe boy mesafesi de ona göre ayarlanarak hazırlanmakta dedi. Siparişi verdim tabi, geldiğinde hemen denedim. Üstten göğüslerime battı, alttan bacaklarıma. Göğüslerimi rahatlatayım dedim aşağıya çektim, bu kez mini etek gibi durdu, hareket etmek imkansız hale geldi. Yükseklik ölçüsü standart 28 cm miş. İsterseniz 1 cm kısaltabiliriz dediler. Ne 1 cm i, 10 cm kısaltsanız anca giyebilirim ben bunu dedim. Yeniden yolladım, iade istedim. Bu kez 15 TL kargo bedeli kesices dediler.
2- Facebook sayfasında biri aynı konu yüzünden şikayet yazmış, ben de altına başıma gelenleri yazdım, 5 dk sonra yorumumu sildiler!!
3- Ölçüler manken boya göre ayarlanarak yapılmış. Boyunuz 175-180 arası ise alın derim, ayrıca paraya kıyın Vedette alın
4- Denediğimde üstümde dar bir bluz vardı, korsenin kopçalı kısmı dehşet bir şekilde belli oluyordu
5- Kendi sitesinden 139 TL ye sipariş edeceğiniz ürünü, telefonla görüştüğünüzde 120 TL ye kargo bedelsiz yolluyor, bu da insanları enayi yerine koyduklarını düşündürüyor.
6- Beden tablosuna bakıldığında M getirtmem gerekiyordu, bel ölçüm 78 cm. Buna rağmen S beden istedim. İlk sıra kopçalar gevşek geldi, 3. sıra kopçalardayken normal korse giymişim gibi hissettirdi. Arayıp iade için para kesiceklerini söylediklerinde o zaman XS yollayın dedim. Pazartesi gelicek. İşin özeti

Son düzenleyen: Moderatör:
yaaaaa ben de almayı düşünüyordum. boy 1,68 uzunluk kurtarmaz mı acaba
kullanan arkadaşlar siz de aynı şeyi mi düşünüyorsunuz ürün hakkında...

Bende dün siparis verdim az önce aldım .. taktım hemen tabiki :) :) .. 7 de taktım 10 da çıkaracağım . 1 ay düzenli olarak takip. Ondan sonra iyi gelio yada gelmio diyebilirim. . Biz genelde sadece alıyoruz. . Ve denemeden hakkıyla denemeden silip atıyoruz ... gelişmeleri yazarım ama .
Az önce ölçümü de aldım bel 75 yan simitlerim :) 91

Benimde boyun 1.68 tam oldu .gönül rahatlığıyla alabilirsin

Benimde boyun 168 tam oturdu

Oturduğunuzda öndeki telleri bacaklarınıza batmıyor mu? Ve aynı teller göğüs altlarınıza baskı yapıp delecek gibi hissettirmiyor mu? 4. günüm ama bacaklarım delik deşik oldu (isteyenlere yaraları gösterebilirim) ayrıca göğüslerime zarar vermesin diye bikinilerimin içinden çıkardığım destek pedlerini kullanıyorum. Dar bişiy de giyemiyorum, çünkü kopçaları belli oluyor. Kalıbı rezalet..

Bana herhangi bir rahatsızlık vermio. Gayet memnunum . Bugün de 4 saat taktım. . 1 ay sonunda merak ediyorum sonucu .. Bide inceltici tayt aldım bugün geldi :)

Arkadaşlar ben de dr. Fitto aldım xs'in sıkılığı iyi ama boyu uzun cidden değişimle uğraşmak yerine terziye götürsem boyunu kısaltabilir mi bilmiyorum telli olduğu için zor olur mu? Terziye veren var mı?

Benim tek sıkıntım giydiğinde omuzlarimi daha iri hissediyorum yukardan pırtlıyomus gbi oluuyor göğüs bölgesi ama bi 5 kilo frlan verirsem daha güzel oturur diye dusunyrm

Merhabalar
nette araştırma yaparken iki adet korse keşfettim

VEDETTE KORSE - DR FİTTO KORSE

iki beden inceltiyormuş anında belim nedense hep kalın bende korseyle inceltmeye karar verdim
bu korseden kullananlar varsa yardımcı olabilirmisiniz
bukadar berbat gereksiz ve pahali urun! ama en onemlisi vucuda zara veriyor( tahriş,kasinti ve daha neler neler kim bilir). mukemmel propaganda reklam yapiyorlar, ama urunle sorun ciktiktan sonra size terbiyesizce davranip yuzune telefon kapatiyorlar. korseyi giyidikten sonra ilk gafta sorunlar cikyayi baslayinca, bastan sandim benden kaynalayan 1 rahatsizlik olabilirmi acaba....(beyli 1 zaman deneme amaciyla giyidim, cikarttim) sonunda anladim rahatsizlik korseden kaynakliyor. doktora gittim, tedavi gordum. doktor kesinlikle korseden kaynakliyor karar vermis. firmayi arayip, konu cozelim demek istedim, ama terbiyesizce cevap aldim!!!!! uzun lafin kisasi : eger sizin icin saglik onemi varsa- kesinlikle kesinlikle almayin!!!!! yaptiklarin reklamlara da bakmayin! sonra pisman olursunuiz!! ama yapacak 1 sey kalmaz! kalir aslinda- avukatla gorustum ve hukuk yoluna bas vurmayi karar verdim. cunku firma calisanlari bu soru cozmek istemediler!!!!

Arkadaşlar merhaba,

Korselerden memnun olanlar hangi siteden aldığınızı paylaşır mısınız?

Buradan paylaşmak yasaksa özelden mesaj atar mısınız lütfen?

Bu korse giyidikten sonra goruntu INANILMAZ CIRKIN oluyor! orantili vucut bile , orantisiz gorunmeye basliyor!! gogusler bicimsiz form aliyor ve korsenin bitisinde deri toparlaniyor ( çao çao kopekteki gıbı ):KK43:(

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben de dr. Fitto aldım xs'in sıkılığı iyi ama boyu uzun cidden değişimle uğraşmak yerine terziye götürsem boyunu kısaltabilir mi bilmiyorum telli olduğu için zor olur mu? Terziye veren var mı?
Gecmis olsun :KK43: ama ne yazik bu korse okadar kulanissiz:KK43: terzi bile 1 sey yapamaz, haberin olsun:KK43:

Ya bu korse zayif ama ince gorunmek isteyenler icin cunki kilolu giyddiginde yaglar gogusten ve sırttan yukari fiskiriyor

Merhabalar
nette araştırma yaparken iki adet korse keşfettim

VEDETTE KORSE - DR FİTTO KORSE

iki beden inceltiyormuş anında belim nedense hep kalın bende korseyle inceltmeye karar verdim
bu korseden kullananlar varsa yardımcı olabilirmisiniz

merhaba melissa biraz geç olucak ama yinede yorum yazmak istedim. ben DR. fitto korseyi temmuzdan beri kullanıyorum. ve takıldığında bel kısmı ciddi derecede ince duruyor. ve o zamandan bu zamana kadar 90 santim olan belim şuanda 70 santim. ama göbek kısmı biraz kaldı. o gitmiyor :)

BEN ALDIM KULANDIM!! ALLAH KAHRETSIN BUNLARI! VUCUDUM MAHF OLDU! EYLULDEN BERI IYILESMEMEDIM!!! FATURAMDA YOK(YOLLAMADILAR) MUSTERI TEMSILCISI TERBIYESIZCE CEVAP VERIYORLAR!!!!! SAY SAY BITMEZ!!!
bu korselerın takılma süresi var günde 3 satten fazla takılmayacağı yabancı btuun forumlarda yazıyor..sanırım sen zayıflamak uğruna 24 saat takmışsın

X