Ve yine yeniden HAMİLEYİM

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Dostlar mutluluktan ucuyorum su an dun aksam hamile oldugumu ogrendim...:sm_cool::sm_cool:
Bir tek dondurulmus embryoyla hamile kaldim degerimde cok iyi 211 cok mutluyum dostlar cok....:teytey::dance:Allahima binlerce sukurler olsun bana bu mutlulugu yeniden yasatti insallah sonuna kadar gitmeyide nasip eder bu sefer....
Rabbim hepinizin kucaklarini doldursun 2009 da canlarim....
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::dance::dance:

Mahaycim yazılarını hep okuyordum gercekten cooookkk tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. Allah emeklerini boşa çıkarmadı. Çoookkk sevindim.

Gözün aydın, rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin.

Darısı diğer tüm isteyenlerin başına inşallah. En başta iş arkadaşım Nevin'e.

mehaycımmmm çok sevindimmmm oyyyy yaradanımmmm sen isteyuen herkesin yüzünü güldürrrr yaradanımmmm

mehay canım tebrikler.allah kucağına almayıda nasip etsin. sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirirsin umarım.allah tamamına erdirsin canım....

Mahaycim yazılarını hep okuyordum gercekten cooookkk tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. Allah emeklerini boşa çıkarmadı. Çoookkk sevindim.
cok saol canim...evet rabbim emeklerimi bosa cikarmadi cok sukur ve ben ona dua etmekten hic vazgecmedim....su andada sukrediyorum yavrumu bana bagisladigi icin...
Gözün aydın, rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin.

Darısı diğer tüm isteyenlerin başına inşallah. En başta iş arkadaşım Nevin'e.
saol canim aminn rabbim herkese versin evlat hasreti cok aci...
mehaycımmmm çok sevindimmmm oyyyy yaradanımmmm sen isteyuen herkesin yüzünü güldürrrr yaradanımmmm

amiiiinnnnnn insallah canim...

gözün aydın canım. ne guzel bir haber. inşallah sağlıkla kucagına gelsin yavrun. gözün aydın..

mehaycım çok çok tebrik ediyorum..inşallah allah gebeliğin boyunca da böyle yüzünü güldürsün...allah bebeğini koklamayı da nasip etsin ve içi evlat hasretiyle dolu olan tüm arkadaşlarında kucağını doldursun inşallah..

mehaycım çok çok tebrik ediyorum..inşallah allah gebeliğin boyunca da böyle yüzünü güldürsün...allah bebeğini koklamayı da nasip etsin ve içi evlat hasretiyle dolu olan tüm arkadaşlarında kucağını doldursun inşallah..

amin canim hepimize nasip etsin o mutlulugu Rabbbim cunku hepimiz cok emek harcadik bu yolda...

ayyy allahıım ne kadar mutluyum mehayıımmm ilk göz ağrımmm
rabbim güzel kalbine göre verdii
ben demiştim ama dimiiiii
teyzesinin kuzusu gelicek bu sefer diyeeeeee
ve geldiiiiiii
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii :teytey:
ayy 2009da anne olcan yaawww ne harika bişeyy
kendim hamileymişim gibi sevindim yarabbimm

tebrikler canım rabbim sağlıklıca tamamına erdirmeyi nasib etsin hayırlı , sağlıklı, uzun ömürlü evlatlar nasib etsin amin....

mehayım ekimdemi kasımdamı doğurcann :)) ayy süperr süperr yuppiiiii :dance: :teytey:

mehaycım çok sevindim allah tamamına erdirsin :) sabah sabah ne güzel bir haber böyle. oh!

ayyy allahıım ne kadar mutluyum mehayıımmm ilk göz ağrımmm
rabbim güzel kalbine göre verdii
ben demiştim ama dimiiiii
teyzesinin kuzusu gelicek bu sefer diyeeeeee
ve geldiiiiiii
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii :teytey:
ayy 2009da anne olcan yaawww ne harika bişeyy
kendim hamileymişim gibi sevindim yarabbimm

canim arkadasim can dostum bu icten tebrigin icin tesekkur ederim...a.s.insallah sorunsuz bir gebelik geciririm bu sefer sende teyze olursun hayirlisiyla....ŞenizŞeniz

burdanda tebrik edeyim gözünüz aydın rabbim tamamına erdirir analı babalı büyütür inşallah

X