Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhabalar✨
Şuan Türkiye de de satılıyor, hepsiburadada ve trendyol da gördüm. Ben caretobeauty diye bir İnternet sitesinden sipariş vermiştim, portekizdrn göndermişler. Birçok ülkenin İnternet sitesinde de var🙌🏻
Merhaba benimde cildim de leke çok kurtulmak istiyorum ama olmuyor. Bahsettiğiniz krem ve serumu hangi siteden aldınız?

bu başlığı açan M mlkydn hanım bayadır siteye giriş yapmamış. özelden yazışan birileri vardı galiba. onunla haberleşen biri varsa yazabilir mi. bütün sayfaları okudum deprem bölgesinde yaşıyormuş. umarım iyidir.

Ahh nasıl sinir bozucu bir olay yaşatmışsınız öyle😔 bahsettiğiniz ürün açtı ise devamını getirin derim👌🏻 cilt ona yanıt vermiş demek ki💯 tabi cildi de yoruyorsa diğer taraftan desteklemek gerek🤔 canınızı sıkmayın bir türlü geçebiliyor, kontrollü bir şekilde gitmekte fayda var..
Benim bahsettiğim de asit evet.. Çok araştırmıştım, ingilterede bir üniversite doktorları üzerinde çalışıyormuş bu markayı.. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Türk Dr. Lar da vardı🤗 sayfasına girin, çok güzel ürünleri var, ben güneş kremleri den de almıştım.. Cyrene marka.. Ancak ben fazlaca almıştım ve elimde AHAlardan elimde kaldı🤦🏼‍♀️şimdi de eucerin kremlerinden kullanıyorum ya, onlardan başka birşey kullanmama düşüncesindeyim, farklı etkileşim vs. Olayı ile cilde zarar vermekten korkuyorum..
Çok haklısınız paylaşmak ilaç gibi geliyor hepimize🤍✨
Merhabalar bu değerli bilgileri bize doğrudan paylaştığınız için teşekkür ederim. Sormak istediğim birkaç şey var umarım görebilir ve cevaplarsınız.Bu yorumu 4 yıl önce paylaşmışsınız ben ancak görebildim.Şu zamana kadar ürünlere devam ettiniz mi acaba? Şuan cildinizin son durumu nasıl? Ve kremleri nasıl kullanıyordunuz? Mümkünse benimle iletişime geçebilir misiniz?

Merhaba bende 8 yıldır lekelerime çözüm bulmaya çalışıyorum. Ne yapıldıysa sonuç hep hüsran oldu. Dediğiniz gibi banada malezma lekesi denildi ve esmerim. Sürekli güneş kremi ve karanlık da durmaya calissamda maalesef bir ilerleme göremedim. Çalıştığım hastanede bi doktorun tavsiye ile rejanerarif leke tedavisinin 1. seansı uygulandı.Haftaya 2.seansi yapılacak.Daha yeni olduğu için çok bisey söyleyemiyorum. Suan bu eucerin kremlerini de kullanmaya yeni başladım. Umarım faydasını görürüm ve tavsiyelerde bulunurum.Insallah hepimiz kurtuluruz 🙏
gözde hanım merhaba, tedavileriniz nasıl gidiyor, iyi gelişmeler vardır inşallah, eucerin deneyimleriniz nasıl?

Merhabalar, eucerin kullanımına devam eden arkadaşlar gidişat nasıl, tavsiye eder misiniz eucerin serisini?

Merhabalar geçmiş yorumları okumussunuzdur bende yıllardır leke ile savaşan biriyim.yaklasik 2 aydır eucirin kremleri kullanıyorum evet şuan eskiye nazaran açtı lekelerimi .suan bu durumu bile beni sevindiriyor.cok koyu gozume batiriyordu.en azından şuan eskisi beni huzursuz etmiyor .devam edeceğim

Merhabalar geçmiş yorumları okumussunuzdur bende yıllardır leke ile savaşan biriyim.yaklasik 2 aydır eucirin kremleri kullanıyorum evet şuan eskiye nazaran açtı lekelerimi .suan bu durumu bile beni sevindiriyor.cok koyu gozume batiriyordu.en azından şuan eskisi beni huzursuz etmiyor .devam edeceğim
Merhaba ,nasıl temin ettiniz seti, lekeniz melasma mı ? Hangi bölgede bulunuyor ,ben de 1 senedir hormon tedavisi kaynaklı alın bölgemde leke oluştu ve asla kaybolmuyor ,fayda sağlar mı acaba diye düşünüyorum temin edebilirsem eğer

Merhaba. Bende 15 nisandan beri leke setini kullanıyorum. Yurtdışından akrabama getirtmiştim. Benimde yüzümde yaklaşık 8 senelik güneş lekeleri var. Denemediğim şey gitmediğim doktor kalmadı. Sözün kısası bu set gerçekten lekeleri açıyor. Ton eşitliği sağlıyor ve güneşte dahi( ben güneşe hiç çıkamazdım) yeni leke oluşumuna izin vermiyor. Yüzdeki en inatçı leke alın bölgesinde. Buradaki birkaç bayan lekelerin açıldığını ancak alın bölgesindeki lekelerin gitmediğini yazmış. Sizlere faydası olur mu bilmem ama ben bu ürünü belli bir aşamada takviye etmek gerektiğini düşündüm. Zaten önceki sayfalara bakarsanız konuyu açan melek hanımda aynı şeyden bahsetmiş. O güneş kremi önermişti. Onu da kullandım ama ben ilave başka bir ütün kullandım. Şuna lekelerim yok gibi. Alnımda bile lekem çok silik kaldı. Artık kapatıcı fondöten kullanmıyorum. Ben Asis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum kullandım . Yani yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Lekelerim inanılmaz açıldı . Yani eucerin sete takviye yapıyorum. Lekem açıldı ama gitmedi diyenler denesin derim ben. Yani sizin tercihiniz. Sanırım bu yaz bende hiç leke kalmayacak ve yeni lekeler oluşmayacak 🙃🙃🥰❤️

Merhaba ,nasıl temin ettiniz seti, lekeniz melasma mı ? Hangi bölgede bulunuyor ,ben de 1 senedir hormon tedavisi kaynaklı alın bölgemde leke oluştu ve asla kaybolmuyor ,fayda sağlar mı acaba diye düşünüyorum temin edebilirsem eğer
Evet melazma lekelerim.yurtdisindan akrabalardan istedim sağolsun yolladılar şuan serum bitti ikinci setim henüz elime ulaşmadı.keske burda uyguna bulabilsek .biraz sıkıntı oluyor orda da getittirmek herzaman gelende olmuyor.

Merhaba. Bende 15 nisandan beri leke setini kullanıyorum. Yurtdışından akrabama getirtmiştim. Benimde yüzümde yaklaşık 8 senelik güneş lekeleri var. Denemediğim şey gitmediğim doktor kalmadı. Sözün kısası bu set gerçekten lekeleri açıyor. Ton eşitliği sağlıyor ve güneşte dahi( ben güneşe hiç çıkamazdım) yeni leke oluşumuna izin vermiyor. Yüzdeki en inatçı leke alın bölgesinde. Buradaki birkaç bayan lekelerin açıldığını ancak alın bölgesindeki lekelerin gitmediğini yazmış. Sizlere faydası olur mu bilmem ama ben bu ürünü belli bir aşamada takviye etmek gerektiğini düşündüm. Zaten önceki sayfalara bakarsanız konuyu açan melek hanımda aynı şeyden bahsetmiş. O güneş kremi önermişti. Onu da kullandım ama ben ilave başka bir ütün kullandım. Şuna lekelerim yok gibi. Alnımda bile lekem çok silik kaldı. Artık kapatıcı fondöten kullanmıyorum. Ben Asis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum kullandım . Yani yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Lekelerim inanılmaz açıldı . Yani eucerin sete takviye yapıyorum. Lekem açıldı ama gitmedi diyenler denesin derim ben. Yani sizin tercihiniz. Sanırım bu yaz bende hiç leke kalmayacak ve yeni lekeler oluşmayacak 🙃🙃🥰❤️
Bilgilendirme için teşekkür ederim.bu takviye serumu burda bulabiliyor muyuz ?yoksa oda yurtdisindanmi getittirdiniz

Ben sadece akşamları temiz yüze Asis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum sürüp 15 dk arayla sual serum ve gece kremi şeklinde sürüyorum. Gündüz sadece dual serum, gündüz kremi ve güneş kremi şeklinde ilerliyorum. Güneş kremi de eucerin antipigment renkli olanı almıştım. Hem lekeleri biraz kapatıyor. Ve 2 saatte mutlaka yeniliyorum. Benim en büyük sorunum güneş gördüğüm an lekelerimin koyulaşıp artmasıydı. Bu sene çok güneşte dışarda olmama rağmen lekelerim artıp koyulaşmadı. Şuan çok silik alnımda kaldı.yanaklardaki tamamen gitti. Alnımdaki de çok dikkatli bakınca farkediliyor. Genel durumdan çok memnunum. Kışa onlarında kaybolacağını düşünüyorum.inşallah sizde de işe yarar🙏

Ben sadece akşamları temiz yüze Asis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum sürüp 15 dk arayla sual serum ve gece kremi şeklinde sürüyorum. Gündüz sadece dual serum, gündüz kremi ve güneş kremi şeklinde ilerliyorum. Güneş kremi de eucerin antipigment renkli olanı almıştım. Hem lekeleri biraz kapatıyor. Ve 2 saatte mutlaka yeniliyorum. Benim en büyük sorunum güneş gördüğüm an lekelerimin koyulaşıp artmasıydı. Bu sene çok güneşte dışarda olmama rağmen lekelerim artıp koyulaşmadı. Şuan çok silik alnımda kaldı.yanaklardaki tamamen gitti. Alnımdaki de çok dikkatli bakınca farkediliyor. Genel durumdan çok memnunum. Kışa onlarında kaybolacağını düşünüyorum.inşallah sizde de işe yarar🙏
Cvp için çok teşekkür ederim 🤗 umarım bende de aynı etkiyi gösterir çok yoruldum yillardir bununla savaşmaktan.ama eucirin set gerçekten guzel ilk setimde açtı ins devamında daha da iyi olacak bahsettiğiniz serum ile de desteklersem 🙏

bu krem setini yurt dışı tatilimde aldım ben de. bir kaç gün oldu başlayalı. benim de melazma lekelerim var. yedi yıldan beri. geçecek olursa buraya mutlaka bildirim yaparım. bu arada trendyol'da üçlü set 9300 tl ben 75 € ya yani türk parası 2700 tl'ye aldım. ülkemizde bu kadar fahiş fiyat farkı olması sinir bozucu.

bu krem setini yurt dışı tatilimde aldım ben de. bir kaç gün oldu başlayalı. benim de melazma lekelerim var. yedi yıldan beri. geçecek olursa buraya mutlaka bildirim yaparım. bu arada trendyol'da üçlü set 9300 tl ben 75 € ya yani türk parası 2700 tl'ye aldım. ülkemizde bu kadar fahiş fiyat farkı olması sinir bozucu.
Nereden aldınız acaba?Eşim de yakında yurt dışına çıkacak.Netten.gördugum kadar 3lü set bu kadar ucuz değil😅Ondan nereden aldığınızı merak ettim

Nereden aldınız acaba?Eşim de yakında yurt dışına çıkacak.Netten.gördugum kadar 3lü set bu kadar ucuz değil😅Ondan nereden aldığınızı merak ettim
pharma market.nl adlı internet sitesinden sipariş ettim. en uygun burada buldum. hatta 300 ml'lik micellar su da hediye geldi yanında.

X