Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Okudum okey ama şu an alabilsem bile ne alacağımı anlamadım krem serum ama isim yok

Yüzüm 10 senedir sağ ve sol tarafım çilliydi sağ yanağımda malezmada vardı kocaman koyu bir leke şimdi malezmalı olan tarafım tertemiz diğer sol tarafın derisi mi kalın anlamadım oraya azıcık etki etti. hafif bir şekilde çilim kalmış gerçekten 1 ayda etki etti bu kremi tanıtandan Allah razı olsun. Ya bilen biri yazarsa sevinirim şuan 1 ayım bitti bu kremi kaç ay kullanmalıyım.

gözünüz aydın:) darısı başımıza. benim lekelerimi geçirse korunma amaçlı serum ya da kremlerden birine devam ederdim sanırım. kabus gibi geri gelmesinden korkardım.

6 ay kullanmayı düşünüyorum çünkü sağ yanağımda gözümün sağından dudak hizama kadar büyüktü malezma tekrar geri gelmesini istemem açıkçası 6 ay kullanmayı düşünüyorum açaba bir zararı olur mu bişey olur diye korkuyorum zaten eger etki görmek için gözenekleri açıp öyle sürüyorum ben mesela haftanın üç günü kolojenli kil maskesi yapıp cildimi temizleyip öyle sürüyorum, hiçbirşey yapmadığım günlerde sıcak suyla banyo yapıp yüzüme ondan sonra sürüyorum zaten onu sürünce biber gibi yanıyo.

iyi düşünmüşsünüz bunları. peki sürerken uzun uzun masaj yaparak mı sürüyorsunuz. ben sürüp bırakıyorum

Okudum okey ama şu an alabilsem bile ne alacağımı anlamadım krem serum ama isim yok
Eucerin markasının anti pigment serisi.Türkiyede var lakin çok pahalıya satılıyor.Dolap uygulamasından da satanlar var.Ya da yurt dışından akrabanız varsa alabilirsiniz.Ben daha yeni Hollandadan aldım. pharmamarket.nl sitesinden.İndirim vardı ve bir sürü hediyesi vardı.İnşallah kışın kullanmayı planliyorum.Etkisi hakkında da kesinlikle burada paylaşım yapacağim

iyi düşünmüşsünüz bunları. peki sürerken uzun uzun masaj yaparak mı sürüyorsunuz. ben sürüp bırakıyorum
Yoğurt sürer gibi üzerinde bir tabaka bırakıyorum ama sıcak suyla banyo yaptıktan sonra sürünce yanaklarım biber gibi yanıyor o çok işe yarıyor galiba gözenekler açılıyor oda içine giriyor birde kil maskesi bence işe yarıyor bana göre benim yüzümü bu hale getiren serumlar bir daha kullanmayacağım bundan sonra yapacağım tek şey kil maskesi olacak açıkçası bu arada beyaz kilde lekeleri yok ediyormuş onu bulamadım. (ancak ben gratisten kolojenli yeşil kil maskesi aldım onu kullanıyorum) işe yarar bence önemli olan gözenekleri açıp bu ilacı kullanmak

Güneş kremi olarak ben tam olarak 1 temmuzda başladım güneş kremini de değiştirdim yanlış kullanıyomuşum açıkçası bu ilaçlarla birlikte dermoskinin uva ve uvb ışığından korumalı pigmantly spf50 yi başladım ücret olarakta çok uygun inanın size la roche kullandım birde en iyisi derler onu kullandıktan sonra alnımda leke çıktı birde takıntılıyım lekelere karşı hergün yüzüme bakıyorum psikolojim bozuluyordu. .güneş kreminden çok çektim şuan bu bahsettiğim iyi geldi yüzü lekeli bir arkadaşım vardı o tavsiye etmişti en azından lekeyi açıyor demişti tavsiye ederim.

Hangi serumların sizde leke yaptığını düsünüyorsunuz?

The purest. She vec,doa, skin master gibi markalardan kullandım ama bir daha asitli şeyleri yüzüme kullanmayacağım alnımda leke yoktu onu da la roche yaptı, neyse şuanki halime bin şükür..olabildiğince şuanki halimi korumam lazım.

Geçmiş olsun.Benim de lekeye meyilli bir cildim var.Bir buçuk sene önce hormonlu spiral taktırmıştım.Ondan kaynaklı kistik aknelerim çıkıyordu.Ben de iyi bir dermatologa gideyim dedim.İzmir alsancakta google yorumları 4.8 olan sözde muhteşem bir doktora gittim.Bana yazın ortasında differin jel yazdı.Sadece dört gün kullanabildim.Yüzüm yanmaya başladı ve sonuçta nur topu gibi lekem ve kılcal damar çatlamalarım oldu Bu forumu okuyan hemcinslerime de ders olsun.Benim gibi hassas ciltliyseniz asitli içeriklerden uzak durun.Bazen dermatologlar sizin cildiniz konusunda daha kötü kararlar verebiliyor.
Şimdi cildim sanki hassas gibi.O yüzden bu eucerin leke setine kışın başlamayı düşünüyorum.Sizin gibi yazın başlama cesaretini asla kendimde bulamıyorum.Umarım alnınızdaki leke de en kısa sürede geçer

İşe yürüyerek gidip geldiğim için mecburen güneş görüyorum. Birde Türkiyenin en sıcak yerinde yaşıyorum. Mecburen temmuzda kullanmak zorunda kaldım aynaya bakamaz hale gelmiştim benim gittiğim doktor büyüteçle yüzümü inceledi:) yüzüm çok kötüydü gerçekten geçen yazdı o zaman la roche kullanıyodum enteresan bi şekilde lekeleri dağıttı. Doktor bana sakın lazer yaptırma geri gelir dedi. Yüzümü soydurucu bi ilaç verdi cildim döküldü ama daha yoğun bir şekilde geri geldi.Artık ne yapsam diye kara kara düşünüyodum bende, doktor o zaman
Eucerin getirebilirsen getir sakinleştirici bi ilaç dedi o zaman anlammamıştım. Araştırınca anladım ne kastettiğini yüzüne sürdüğünde kaygan bir his oluşturuyor dediğim gibi dermoskinin uva uba ışınlarına karşı pigmentli seriyi kullanıyorum oda iyi geldi. Artık neyin iyi geldiğini anlamaya başladım kendime bir rutin oluşturdum. Buraya zaten yeni üye oldum oda mutlu olduğum için işallah sizlerde de işe yarar

A
Ayy sizin adınıza çok mutlu oldum.Ben de deneyip güzel haberleri buraya yazarım inşallah.Güneş kreminizi de kaydettim.Deneyeceğim.Teşekkürler

Bende bu konu başlığındaki tüm mesajları teker teker okudum. İki yıl önce damardan glutatyon ve c vitamini yaptırdıktan sonra denize yüzmeye gittim ve o gün alnımda leke oluştu, alakalı mı bilmiyorum. İki senedir çok umursamadım ama bu yıl hamileyim ve alnımda ki leke iyice koyulaştı hem de sürekli güneş kremi kullanmama rağmen. Hamilelik sonrası bende eucerin sete başlıcam. Aslında yazmamın amacı hem bu faydalı konu başlığını açtığı için Melek hanıma teşekkür etmek hem de onun deprem bölgesinde yaşadığını okuduğumdan beri merak etmeden duramıyorum size sormak istedim. Melek hanıma ulaşabilen oldu mu?

Merhaba arkadaşlar 2020 yılında açılan bu konuyu saatlerce okuyarak kremin etkisini öğrendim çokta merak ettim 6yıl önce hamilelikte oluşan lekelerim için kullanmak istiyorum yurt dışından getirtebilen veya sipariş verebilen var mı tr de hem pahalı hemde ürün orjinalliği sıkıntılı galiba getirtebilenler hangi site üzerinden aldı bilgi verebilecek var mı

Hollanda dan tr ye mi sipariş verdiniz acaba yurt dışından tr ye mi geldi yani ürünler

Hollanda dan tr ye mi sipariş verdiniz acaba yurt dışından tr ye mi geldi birde serum 2 çeşit gördüm biri dual serum,diğeri perfecting serum hangisini kullandınız ikisinde aynı madde var melaninle savaşan thiamidol ama hangisi alınması gerek anlayamadım kullanıç

Eklentiler

• IMG_9346.png
    239,8 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9347.png
    264,5 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_9348.png
    204,2 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_9349.png
    229,9 KB · Görüntüleme: 16
ben hollanda'da sipariş verip öyle aldım. tr' ye gönderim yok. ayrıca dual serum almanız gerekiyor. 20 gündür kullanıyorum maalesef ki bi gelişme yok. ama kutular bitene kadar kullanmaya devam edicem tabii ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…