Ve Bursa yeniden buluştu....

bütün buluşmaları ilgiyle takip ediyorum çünkü bu buluşmalarda mutlaka benim çok sevip birşeyler paylaştığım arkadaşlarımdan kardeşlerimden birkaç kişi oluyor ve onları görmek beni çok sevindiriyor
ama her zaman söylediğim gibi bursa grubu adan zeye benim için çok özel çünkü onlar benim hemşerilerim ya kızlar hepiniz öyle güzel öyle tatlısınızki sizin fotoğraflarınıza bakmaya doyamıyorum hepinize maşallah allah hep böyle güldürsün sizi inşallah kalbinizin iyiliği yüzlerinize yansımış ve ben hepinizi çok seviyorum

ablam benimmmm bizde sni çok sevioruzzzzz:asigim::asigim::asigim:

harikasiniz kizlar

uzun uzun yazmiştim ama bir türlü gönderemedim. Ve yaklaşik 2 saattirde kk ya giremiyorum.

Biliyormusunuz kizlar buluşmaniza bende geliyordum

"süprizzzz ben geldim alin beni terminalden" diyecekdim ama bacağim çok şişiyor dr. Izin vermedi

a.s.Harikasınız valla hepiniz. Bursaya gelipte yolda karşılaşsam sizi kesinlikle tanırım bu güzelliklerirnizden dolayı. Nazarlara gelmeyin diye bunlar da benden size...

Ah canım benim :teselli: kıyamam sana ben,
Nasıl da düşünürmüş bizi canım ablam Şeniz
Keşke gelebilseydin, ama sağlık herşeyden önemli.
Çok çok geçmiş olsun bitanem, Allah şifa versin..
Çok seviyoruz seni biliyosun yerimseniben

hepiniz de cok guzelsiniz, yuzler guluyo maasallah, allah bozmasin. cok ozledim Bursa mi :çok üzgünüm:

bursanın suyundamı havasındamı bu ne çiçilik :CüvCüv:hanımlar allah sizi nazarlardan korusun hep çiçi olun emiiii//ayırca kandiliniz kutlu olsun

günaydınnn herkesee..

YAPRAK KURUR , GÜL SOLAR , KALP DURUR , HAYAT SUSAR.

GERİDE BİR DOST KALIR BİR DE DOSTA GİDEN YOL.

DOSTA GİDEN YOLUNUZUN HEP AÇIK OLMASI DİLEĞİYLE.

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

selam canlarımmm nasılsınız benım ablam bende bu aralar pek giremeyebılırım hepınızın kandili mübarek olsun sizi cok sevıyoum

Selam kizlar resimleri gördüm harikaydiniz vallahi sağolsun beyazmelek benide davet etmişti ama gelemedim cok güzelsiniz hepiniz inşallah bidahakine bende olurum

günaydınnnn herkeseeeeeee...
nasılsınızzz bakemmm...
dün öğleden sonra yoktumm..
annem rahatsızlanmışş eve gitmek zorunda kaldımm...
çok şükür şimdi iyii...öpüldünüzz fıstıklarrr...

merhaba canımcımm iyiyiim tatlımm sen nasılsınn...
nasıl gidiyorr bebiş olaylarıı...
çok şükür annem daha iyi üşütmüş kendinii....

kizlar yine hepiniz muhteşemsiniz

hepinizi çok özledim

bu arada size haberim var

bebegimiz cinsiyeti erkek

çok mutluyum çok kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…