Ve Bursa yeniden buluştu....

vallahi sabah sabah insanın gözünü,gönlünü açtınız o güler yüzünüzle...
çok tatlısınız,hepiniz birbirinden güzelsiniz...
dostluğunuz daim olsun...
sevgiler...

yaw herkes ne kadarda şişko gibi görünsede biss böyle diiliz kızlar tmm ben accık tombişleştim ama fotoğraflarda kilolu çıkmışız :)

Bu dostluk bitmez..

Kocaman kocaman öpücükler size Bursa nın fıstıkları.................a.s.a.s..

BURSA LI GÜZELLERİM BENİM..HEPİNİZ BİR HARİKASINIZ YAAA..EN KÖTÜ GÜNÜNÜZ BÖYLE GEÇSİN CANLARIM BENİM..
CHADİİM HAMİLELİK ÇOK YAKIŞMIŞ SANA,KIA SEHERİM AMMA TIKINMIŞSIN YAWW,BÜYÜDÜ BÜYÜDÜ YETER..TAHİNPEKMEZ İM MÜTEVAZİ HATUN HERZAMANKİ GİBİ YİNE GÜZELSİ..BEYAZMELEK İM YİNE FOTOJENİK,YİNE SİLMİŞ O BİRSÜRÜ FOTOĞRAFI DİMİİİ...YENİ KATILAN ARKADAŞIMIZ DA ARANIZA HOŞGELMİŞ..O DA ORAYA YAKIŞTI YANİ..HEPİNİZ ÇOK TATLISIN SİZLERİ ÇOK SEFİYOMMa.s.a.s.

çoook şekersiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.valla atlayıp gelicem bir gün yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

kızlarr merhabaaa...
oy oyy gözlerim kamaştıı süpersinizzz yinee:)))
aranızda olmayı çok istedim ama malumm hayvan beni mahvetti perişan oldum((
cuma günü evde temzlikçi vardı 2 anneler ve ben evde herşey çamaşır suyundan geçirildii....
okadarr hijyenik bir evim oldu ki anlatamamm:)))
ama bende öldümmmm bittimm...
cuma günü çalışamadığım için c.tesi tam gün çalışmak zorunda kaldım bugün beyannamelerin son günü arkadaşlar o yüzden yanınızda olamadımm((
inş.bir sonraki buluşmaya.....öpüldünüzzz

senağlama

mutluluk göz yaşları... siz iyisiniz ya, yine buluştunuz ya, ben anca bakarım böle..

kızımı hala emziriyorum senağlama
ben merkeze uzakta oturuyorum senağlama
cuma gecesi nöbete kaldım senağlama
cumartesi sabahı kurstan sınav oldum senağlama
çok yakında taşınacağım için eşyalarımı topladım senağlama

gibi sebeplerden dolayı gelemedim. siz beni tanımasanızda ben artık sizi tanıyorum. yolda görürsem birdahakine gelirim yanınıza.

çok kötü çıkmışsınız :dilcikar:

patyacim aramizda olamadiğin için üzüldük keşke 1 saat kaçip gelseydin neyse bidahakine inşallah

patyacim aramizda olamadiğin için üzüldük keşke 1 saat kaçip gelseydin neyse bidahakine inşallah

tatlım bende üzüldüm ama nasıl geleyim işler yoğundu ve cuma günü çalışmadığım için mecburen c.tesi çalışmak zorunda kaldımm...kız insan bi geçmiş olsun derr valla çok hayırsızsın:sm_confused: çokkk nasıl arkadaşsın sennnn:uhm::uhm:

çok geçmiş olsun canım ya...

canım valla benim haberim yoktu kii..............
kimse bişey söylemedi...
sen de söylemedin.........
cumartesi kızlar söyledi...
olur öyle şeyler telaş etme tatlım ya geçmiş olsun...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…