Gebeliğe Hazırlık Ve B-hCG Test sonucum....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tebriklerrrr:teytey:
Darısı anne olmak isteyen herkesin başına inşallahhh

cok sevindim canim yaa bak bide uzuluyordun negatif diye.......:dance::teytey:

Bonedeacım çok sevindim hayırlı olsun:teytey::teytey::teytey:
Allah sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah.
Darı bizlerinde başınaa:1hug:

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin olmazı olduran rabbime hamdolsun ne büyük

canım tebrik ederim hayırlı olsun Allah sağlılıca kucağına almayı nasib etsin inşallah Rabbim bizlerede nasib etsin. amin

Tebrik ederim.İnşaallah sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini.Rabbim istyen herkese hayırlı sağlıkle evlatlar nasip etsin.Bu arada senin ilk denemenmiydi.

canım seni canı gönülden tebrik ediyorum. sen de çok mücadele edenlerdensin. inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı benim ve tüm isteyenlerin başına.

bonadea cnm allah tamamına erdirsin bebişinin sağlıkla alırsın kucağına allaha emanet ol görüşürüz...

tebrikler canım inşallah herşey yolunda gider sağlıkla yavrunu kucağna alırsın canım.

canımmm nasıl sevindim anlatamam...darısı başımıza...Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin gelişmelerden bizi haberdar et :)

Arkadaşlar mutluluğumu paylaşan, iyi dileklerini gönderen herkese çok ama çoook teşekkürler. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.

Ya arkadaşlar doktorum 15 gün sonraya randevu verdi. O zamana kadar kanama olmazsa herhangi bir olumsuzluk yok demek değil mi?

canım içini ferah tut... ne kadar korktuğunu biliyorum hamile kalabilmek için çok uğraşıyoruz sonra hep bir korku acaba bir terslik çıkacak mı diye... ben kendi yaşadığım olumsuzlukları düşününce herhalde diyorum gebe de kalsam doğurana kadar,kucağıma alana kadar inanamam... neler görüyoruz neler duyuyoruz çünkü... ama şunu sakın unutma birincisi sen en zor durumu atlattın ve hamile kalmayı başardın bundan sonra yapabileceğin tek şey kendine dikkat etmek ve stresten uzak durmak... bol bol dinlen,eğlen,hamileliğin tadını çıkar ve aklına da sakın kötü şeyler getirme! diğer yazını okudum yok dış gebelik olabilir mi falan diye...kızım senin kan değerin 200küsür çıkmadı mı? ne dış gebeliği? basbaya hamilesin hatta ben ikiz olabileceğini bile düşünüyorum:)) dış gebelikte değer düşer ya da hiç yükselmez 20lerde 30larda kalır. sancın olması normal kasılmaların olabilir çünkü kesen oluşuyor ve büyüyor korkma ve hamileliğinin tadını çıkar:)) dilerim 9ay boyunca bir daha kanama falan görmezsin... öyle bir şey olursa da hemen doktorunu ara progesteron veya iğne verir... merak etme her şey yolunda gidecek:)) iki hafta sonra bebişinin kalp atışlarını duyunca ancak inanacaksın hamile olduğuna :)) senin adına çok mutluyum aynı günlerde transferimiz oldu bak sen başardın:)) darısı bizlerin de başına... sen de gelişmelerden bizleri haberdar et bir yere kaybolayım deme sakın:) öpüyorum canım, kendine dikkat et...

ANASTASYA. Canım çok sağol ya. Çok güzel ifade etmişsin hissettiklerimizi. Eline diline sağlık. İnşallah en kısa zamanda seninde güzel haberini alırız canım. a.s.a.s.a.s.

kızlar ne olur bilgisi olan veya başına gelmiş olan bana cevap versin kafayı yiycem artık düşün düşün.. 01.08.2008 de ilk aşılamam yapıldı. 11 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ve değerim 26 çıktı. Tabii sevine sevine hastaneye gittim hatta burdada yazdım moral olsun diye insanlara ilk aşılamada tutuyormuş diye.. Meğerse sınırlardaymışım.Neyse 2 gün sonra tekrar kan verdim 32 olmuş değer. takip altına aldı doktor ve o günden beri 2 gün ara ile değerlerim en baştan beri 26-32-28-32 çok garip bir şekilde ilerliyor. Sağlıksız bir gebelik olduğu kesin ama dış gebelik olmasından çok korkuyorum. Doktor hiç bir şey söyleyemiyor yarın yine kan vericem sizce bu durum ne olabilir Kimyasal gebelik olsa azda olsa artmıyor direk düşüyor sanırım bir kaç gün içinde benim adetim geçeli 1 hafta oldu ve hiç lekelenme kanama akıntım olmadı. hiç bir karın ağrısı falanda yaşamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…