Gebeliğe Hazırlık Ve B-hCG Test sonucum....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bak ne demiştim ben sana,ümitsizlik için çok erken demiştim...Rabbim yüzünü güldürdü...tekrar tebrikler...

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize çok çok teşekkürler. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

Arkadaşlar bu süreçte progestan dışında verilen bir ilaç oldu mu size?

Kraliçe canım, doktor beni 15 gün sonra çağırdı kontrole. "Değeriniz oldukça yüksek 2.teste gerek yok" dedi. Gerçi ben yarın özel bir hastanede 2.testi yaptıracağım. Peki ben 15 gün sonra gidince kalp atışımı duyacam yoksa sadece kese mi göreceğim.

bonedea ben estrofemde kullanıyorum 15 gün sonra büyük ihtimal kese görmeye gidersin
Yazmayı unutmuşum. Aslında ben bir de Climare Forte kullanıyorum Bele yapıştırılıyor. Sanırım ikisinin de fonksiyonu östrojen salgılamak. Canım sen ne zamana kadar kullanacaksın onu? Cumartesiye kadar kullanacağım

progestanla birlikte folik asitte kullanıyordum,zaten folik asidi tedaviye başlarken vermişti..sende kullanıyorsundur herhalde,çok önemliymiş...15 gün sonra muhtemelen keseyi ancak görürsün,benim öyle olmuştu yani..ondan bi hafta sonrada kalp atışını görmüştüm..senin için en stresli zamanlar bu aralardır,ama hiiiiiç stres yapma,keseyi de görceksin kalp atışlarını da..hatta kucağına alıp emzirdiğin günleride...a.s.

Canımmmm , tebriklerrrrrrrrrr. :hooray: Valla site bozuk giremiyordum. Bir girdim. Ne güzel bir haber bu. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni dilerim. Darısı isteyen herkesin başına. Oh ya çok güzel oldu bu. :sm_cool:

Bonedea'cım çok sevindim valla, Allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik geçirtsin; bu hamilelik için çok çabalamıştın, Allah sonunda yüzünü güldürdü; darısı başımıza inşallah cnm.

Tebrik ediyorum canım.
Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.
Umarım sağlıklı iki tane bebişin olur :))

allah isteyen herkese nasip etsin.

Folik asit ve vitamin verir büyük ihtimalle doktorun.Ben hamileliğim ilk zamanları bunları progestan jel ve de bebe aspirini kullanmıştım.
Vitamin ve folik asiti herkese veriyorlar şimdi.

15 gün sonra keseyi yada keseleri görürsün.kalp atışı erken başlarsa belki küçük bi ihtimal olabilir ama düşük bi ihtimal tabi bu.
sağlıklı olsun da ne zaman gördüğün önemli değil.

ya yardım edin 5 ne demek kan testın de yaaaaaaaa lütfen yardım edin kafayı yicemklava::CüvCüv:senağvarmı yokmulama

kaydirigubbakcemile3cnm hayırlı olsun rabbım saglıcakla kucagınada almayı nasıp etsın hadı gozun aydın :teytey

selm cnm ya benım de 5 cıktı bi fikrin varmı bu arada tebrıkler

Canım kaçıncı gün? tedaviyle mi doğal yoldan mı. ona göre birşeyler söyleyebiliriz.

aynı soruları ben de soracaktım.doğal yoldansa hamilelik vardır.

Ama tedavi gördüysen 2 gün sonra tekrarlamalısın kan testini istikrarlı bir yükselme varsa gebesindir.Ve tedavinin 12. gününden önce yaptırmadıysan testi.

12 günden önce sağlıklı sonuç alamazsın.

Tebrik ederim,hayırlı olsun...

Hayırlısıyla sağlığıyla doğsun,büyüsün inşallah...Bi ömür mutluluklar sizin olsun:))

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin canım darısı olmayanların basına ınsaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…