Vücut Kremleri Vcudumdaki lekelere ve sivilcelere zm aryorum..! :(

Vücut kremleri, losyonlar

cosmic_c

yorgunellaa..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
423
1
arkadaşlar benim kollarımda,dekolte bölgemde ve sırtımda acayip pürüzler ve sivilceler war ve leke leke duruyorlar elimi sürdüğümde ise beni rahatsız edecek şekilde ele geliyorlar we dışardanda kötü duruyolar bebe yağı gibi şeyler denedim ama bi faydasını göremedim şimdi yaz geldi bunların bir an önce gecmesini istiyorum önerebileceğiniz bir ürün war mı ?bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim buna çok ihtiyacım var senağlama

Aynı sorun bende de var bıktım bebek gibi olsun istiyorum tenim bi çözüm bulan yok mu (

benimde güneş lekelerim var ne yaptıysam geçmedi. en son bi güzellik merkezine gittim lazerle hallederim dedi ama seansı 300 liraymış ve kaç seans olacağı belli değilmiş kalsın dedim.

Son düzenleme:
Doktora görünün arkadaşlar..
burda herkez kendi deneyimlerinden yorum yaparak öneri yada tavsiye sunar size.
hekrezin teni farklıdır..
her ten her ürüne farklı tepki verir..
en sağlıklı ve size uygun olanı doktorlar belirler..
heleki sivilce konusu ciddi bir tedavi süreci gerektirir..

Canım BEPANTENı duymadın galiba ortalık yıkılıyor sivilceleri yok etmesinden ve lekeleri yavaş yavaş gecirmesinden bahsediyor.yerimseniben

ben bepanthol kullanıyorum bana acayip iyi geldi o pürüzler tamamiyle geçti sayılır..tavsiye ederim kızlar ..

kızlar benimde sırtımda hep sivilce oluyordu DR. gittim verdiği antibiyotik iyi geldi sivilceler kuruduktan sonrada kese yapıyorum

benimde omuzlarımda ve sırtımda güneşten dolayı lekeler ve çiller var bunlarıda tamamen yok edecek bir krem yada doğal bakım bilen varmı acaba?bepanten bunada iyi gelirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…