Vaser Liposuction olanlar size sorum var...

Merhaba geçmiş olsun bence normal yaşadığınız süreç
İşlem yapılalı çok az zaman olmuş. 8. Günümde fil gibiydim ben ödemden 🤭ne bel oyuntusu vardı ne yağ alınıp karnım gerilmiş gibiydi yavaş yavaş hepsi geçti .
Canınızı sıkmayın , şuan bile kilonuz çok azmış ödemleriniz geçince demek ki fıstık gibi olacaksınız♥️
Ayyy çok teşekkür ederim ☺️ çok mutlu oldum ❤️

Merhaba geçmiş olsun bence normal yaşadığınız süreç
İşlem yapılalı çok az zaman olmuş. 8. Günümde fil gibiydim ben ödemden 🤭ne bel oyuntusu vardı ne yağ alınıp karnım gerilmiş gibiydi yavaş yavaş hepsi geçti .
Canınızı sıkmayın , şuan bile kilonuz çok azmış ödemleriniz geçince demek ki fıstık gibi olacaksınız♥️
Bu arada medikal masajınızı ve sıvı alımınızı ne sıklıkla yaptınız acaba? Seansına 100€ ödüyorum ben pahalı geldi biraz ;(

Bu arada medikal masajınızı ve sıvı alımınızı ne sıklıkla yaptınız acaba? Seansına 100€ ödüyorum ben pahalı geldi biraz ;(
Benim hem lipo hem karın germe hem de meme dikleştirme işlemlerim vardı. Lenf drenaj , medikal masaj 6 aya kadar yok demişti doktorum.
Yalnızca ester eolgar c vitamini ve ananas suyu iç , günlükte 3 lt sıvı tüket demişlerdi bana
Aldığınız nasıl bir sıvı ödem vs atmak için mi ? Detoks gibi

Benim hem lipo hem karın germe hem de meme dikleştirme işlemlerim vardı. Lenf drenaj , medikal masaj 6 aya kadar yok demişti doktorum.
Yalnızca ester eolgar c vitamini ve ananas suyu iç , günlükte 3 lt sıvı tüket demişlerdi bana
Aldığınız nasıl bir sıvı ödem vs atmak için mi ? Detoks gibi
Hayır, lipo için giriş yerleri var ya oraya şırınga ile girip içerde biriken sıvıları alıyorlar. Böylelikle iyileşmeyi çok daha erkene alıyorlarmıs.

Hayır, lipo için giriş yerleri var ya oraya şırınga ile girip içerde biriken sıvıları alıyorlar. Böylelikle iyileşmeyi çok daha erkene alıyorlarmıs.
Hımm anladım , ama ben de olmadı öyle bir işlem sizden duyuyorum ilk kez de 😊
İşe yarıyorsa değer , sonucu erken görmek için ama dediğiniz gibi maliyetliymiş fiyatı

Merhaba bende tam 1 ay önce oldum 4. Haftayım yani tüm bacak yapıldı. Alt bacakta henüz değişim yok gibi alt bacak zor iyileşiyor diyorlar ne zaman incelmeleri farkedebilirim?
merhaba bende tüm bacak lipo yaptırmak istiyorum özellikle alt bacak şu an ne durumdasınız ve doktorunuzu öğrenebilir miyim

X