varikosel

nivesta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
4
0
47
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Eşim varikosel ameliyatı olalı 6 ay oldu fakat sperm değerleri 38 milyondan 28 milyona geriledi hareket yok.Aynı durumda olan arkadaşlar varmı?

canım yapılan sperm testlerine pek güvenme sürekli farklı çıkıyor.moralini bozma Allah hayırlısını versin inşallah.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Eşim varikosel ameliyatı olalı 6 ay oldu fakat sperm değerleri 38 milyondan 28 milyona geriledi hareket yok.Aynı durumda olan arkadaşlar varmı?

canım benim eşimde 3 yıl önce varikoselden ameliyat oldu.bizde ameliyattan fayda gördük sayısal olarak.ama ileri hareketliler inatla çoğalmıyokaydirigubbakcemile bua ay 3, ve son kez aşılam denicez.sen daha gençsin eşinde öyledir.panik yapmayın bence herşey yoluna girer bi bakmışsın tedaviszi hamilesin .:CüvCüv:

ya kızlar benimde eşim varikosel ameliyatı olacak ama
ya düzelmezse burayı okuyunca morelim bozuldu

çoğunluğun ameliyattan sonra düzelme oluyor.Bizimki istisna, bi arkadaşımızda varikoseldi ameliyat olamıyordu maddi durumu kötüydü bugün öğrendim eşi hamileymiş ALLAH ın hikmeti .İnşallah herkeze tez zamanda nasip eder.

canım hiç üzülme en azından şöyle düşün ki eşinin spermi var benim eşimde varikosel ve sperm sayısı 0 ameliyat olmasına gerek yok dedi doktor o yüzden hiç üzülme ve allah beterinden saklasın sizi

canım sanırım bana dedin şuan yapıcak bişeyimiz yok yapmamız gerekeni yaptık eşimden ameliyat yoluyla sperm bulmaya çalıştılar bendeki yumurtaları döllenmeye koydular sadece bir tanesi döllendi oda tam değil ve tutmadı ama allahtan ümit kesilmez herşey kısmet işi şuan zaten bi tüp bebek denemesine daha gücüm yetmiyor maddi olarak 3 sene sonra falan ozamana kadar işallah tıp birazdaha ilerlemiş olurda bizede yardım eder

canım üzme kendini inşallah herşey düzelir umudunu kaybetme allah yardımcın olsun

canım eşimde ameliyat olalı 5 sene oldu ameliyattan 6 ay sonra sperm sayısı düşük(50 milyon) çıkmıştı baya üzüldük ama zaman geçtikçe düzeldi(130 milyon) allahın izniyle yükselir sıkma canını

X