Varikosel ameliyatı bilgisi olan

Kızlar merhaba, son aylarca çocuk düşünmeye başladık sürekli eşimle kontrollere gittik bende sorun olmadığı öğrendik, en son eşim o kadar kontrole gittiği halde son doktoru varikosel ameliyatı olmasi gerektiğini söylemiş sorun bunca zaman olmamasını ben buna yoruyorum esiminde üstüne çok gitmek istemiyorum ama ... Bu konuda tecrübesi olan varmı şuan bı taşınma surecindeyiz bir iki haftaya ameliyat olmayı düşünüyoruz bu durumu tecrübe eden varmı daha önce aranızda yardim edebilir misiniz🤍🤍
Bizde aynısını yaşıyoruz Şuan . Sebepsiz infertilite dendi yıllarca . Eşimin sprem testleri iyi çıkıyor . Ama en son ki doktoru elle muayenesinde varikosel olduğunu söyledi . Ameliyat yapsak mı diye düşünüyoruz :KK43:(

Bizde aynısını yaşıyoruz Şuan . Sebepsiz infertilite dendi yıllarca . Eşimin sprem testleri iyi çıkıyor . Ama en son ki doktoru elle muayenesinde varikosel olduğunu söyledi . Ameliyat yapsak mı diye düşünüyoruz :KK43:(
Kesinlikle iyi bı doktor bulup yaptırın elle muayenede fakr edildiyse ilerlemiş demektir varikosel çok sinsi bir hastalık , bizde onda test tahlil yapıyoruz sorun yok ikimizdede en sonunda bı dktor bulduk bu hastalığı söyledi buda gebeliği engelleyebilecek bı durum belki bu yüzden olmuyor olabilir sakin ertlemeyin derim

Kesinlikle iyi bı doktor bulup yaptırın elle muayenede fakr edildiyse ilerlemiş demektir varikosel çok sinsi bir hastalık , bizde onda test tahlil yapıyoruz sorun yok ikimizdede en sonunda bı dktor bulduk bu hastalığı söyledi buda gebeliği engelleyebilecek bı durum belki bu yüzden olmuyor olabilir sakin ertlemeyin derim
Çok teşekkür ederim en kısa sürede ameliyat yapacağız . Büyük ihtimal dahi olsa bütün ihtimalleri ortadan kaldırmak lazım ☺️

X