Varikosel ve polikistik over

gulsh1

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
18
7
24
Merhaba geçenlerde gebelik belirtilerimle ilgili bir başlık açmıştım. Dün hastaneye gittim ve polikistik over sendromlu olduğum ortaya çıktı. Ekte hormon testi sonuçlarım var. Eşim de muayene olmak istedi ve bugün birlikte gittik. Muayene ve ultrason sonucunda sol tarafta varikosel teşhisi konuldu. Sperm testini 4 gün sonra verecek. Benimle aynı durumu yaşayanlar var mı? Tecrübeleriniz ve uygulamalarınızın bana büyük ölçüde faydası dokunabilir. 1 yılım dolmadan tedaviye başlanamayacağını söyledi doktorlar. Bitkisel kürler de olabilir başka uygulamalar da olabilir. Bana deneyimlerinizi anlatırsanız çok mutlu olurum

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-02-19-06-49-894_com.android.chrome.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_2023-01-02-19-06-46-388_com.android.chrome.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_2023-01-02-19-06-54-590_com.android.chrome.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 82
Hormonlarınız gayet güzel amh değerlerinize bakıldı mı ?
Benim hormonlarda ve rezervde problem vardı ve kistim vardı
Eşimde de sizin gibi varikosel sperm azlığı hareketliliği vardı ama çok şükür kafama takmadıgım rahat bıraktığım ayda hamile kaldım üstelik o ay doktor sadece tüp bebek ile hamile kalabilirsin demişti

Ben çok mutlu oldum çok teşekkür ederim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Lh fsh tan 1 buçuk kat yüksek olunca pcos teşhisi koyuluyor sizinki 3 katıymış zaten pcos var hormonlar da ama zaten çok yaygın bu durum artık sağlıklı beslenme yürüyüş ile düzene girer. Tsh hormonuda gebelik isteyen kadınlarda 2 buçuk altında olmalı ondada hafif yükseklik var inşallah tez vakitte bebek haberi alırsınız

Evet fsh ve LH oranı var. 3 katı neredeyse ve bu da pcos belirtisi. Bende de var pcos. Benim de 2 katıydı ama bitkisel karışımlarla hallettim. Düşürdüm.
Bu değerler adet döneminde verildi dimi

Evet fsh ve LH oranı var. 3 katı neredeyse ve bu da pcos belirtisi. Bende de var pcos. Benim de 2 katıydı ama bitkisel karışımlarla hallettim. Düşürdüm.
Bu değerler adet döneminde veri
Adet dönemimde vermedim. Yarın tekrar gideceğim
Clife bitkisel karışım
İnstagramda sayfası var bi araştır istersen
Sen bu kanı adet döneminde vermediysen değerlerin gerçeği yansıtmaz

Adetinizin 3.günü kan verin o değerleri dikkate alın

Merhba kan degerlerine gore pco var ve troidiniz icin ilaç kullanmalisiniz cnku 2.5 olsun istiyor drlr hamilelik icin. Pco icin sekerinize baktirin en guzel tedavisi glifor yani seker ilaci pcoyu bastiriyor ve kilo vermek seker hamur isi ozellikle kakaolu seyleri dr yemememi solemisti. Duzenli adet oluorsanz ve yumrtlama goruyorsanz Rabbimin izniyle sansiniz var insaallah ama troide once ilac lazm troidde kalamama sebebidir
Esiniz icinde siddetle keciboynuzu kuru oneririm. Benim kardesimdede varikosel sorunlri vardi bir seneye yakin ilac detavisi gordu hic ise yaramadi drlr amlyt dememislerdi sonra kendileri isrrla oldu ve klomen verdi dr erkege ve keciboynuzu kuru 2. Ay hamile kaldi.sigara yasskti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…