Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

Olumlu düşün tabi. Ben varikosele rağmen ilk ayda kızıma gebe kaldım 🤩 beş yaşında kızıma kardeş istiyoruz şimdi siz takviye falan kullanın bide gynoseed jel varmış bu ay ben onu kullanacağım
Ay bende onu duydum diğer aya kullanacağım inşAllah🙏🏻 Takviye vs kullanmadık daha esim 1.5 ay önce ameliyat oldu cunku

Kızlar merhaba yaklaşık 5 aydır çocuk istiyoruz ama henüz nasip olmadı 2 ay önce eşimde sol tarafta varikosel çıktı aslında sperm sayısı iyi ama ileri hareketlisi azdı doktorda ameliyat dedi ve ameliyat sonrası ikinci ayın içindeyiz doktor sorun ortadan kalktı çocuk sahibi olmanızı beklicez eğer aralığa kadar olmazsa sperm testi alıcaz dedi eşi varikosel ameliyatı olan ve sonrası çocuk sahibi olanlarınız varsa yazabilir misiniz bana umut olun inşallah ovulasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum geçen ay testlerim belirgin çıkardı bu ay hep silik ilerliyor anlıyamadım onuda yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🥰
Benimde eşim bir hafta önce oldu , daha erken bizde bekliyorz o yüzden gelecek yorumları bende merakla bekliyorum

X