Varıkosel ameliyatı süreçi

zelik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
16
7
25
Hepinize merhaba 1 yıldır evliyim eşim varıkosel ameliyatı oldu 9 ay oldu benım sonuçlarım gayet iyi sadece rahim tersliği dedi ama bunun bi engel olmadığını söyledi ben bel kasık çekme diye birşey yaptırdım eski bir yöntemmiş ve çok kişi hamile kalmış bu işlemle Bugün bende kasıklarımı ve belimi çektirdim bi umut çok bel agrım oluyordu ve aranızda bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önce yaptıran var mı kızlar

Yaptırmadım ben ama yaptırmayı düşünüyordum ki eşimde varikosel olduğunu öğrendik ameliyat olalı 2 ay oldu suanlık bir gebelik yok ama bek çektirmenin bazılarına iyi geldiğini gebe kaldıklarını bazılarındada fıtık oluşturduğunu duydum korktugum icinde yaptırmadım açıkçası
Eşinizin şuanki sperm sonucları nedir düzeldi mi yani gynoseed jel diye birsey var ilişki öncesi vajinaya sıkıyorsun sonra ilişkiye giriyorsun spermin yumurtyaa hızlı sekilde ulasmasını sağlıyormuş o şekilde çok hamile kalan olmus ben suan regl oldum diğer aya onu denicem istersen sende dene

Ewet bende onu denemek istiyorum aslında benim eşimin değerleri düzeldi eskiye göre sadece biraz ileri hareketlilik ama o da düzelir dedi doktor sana bir tavsiyem olacak keçiboynuzunu kaynat eşin içsin biz çok faydasını gördük belki sizde faydasını görürsünüz

Teşekkür ederim önerin için denedik onuda

Benimde elim
benimde eşimde varikosel var özelde mi devlette mi ameliyat oldu eşiniz tıp fakültesinde sıra bekliyoruz bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…