varikosel ameliyatı sonrası gebelik

kaya8463

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2019
1
0
34
Hanımlar merhaba, nisan ayında gebe kaldım. gebeliğimin 6. haftasında kalp atışı alınamadı ve gebeliğim kürtajla sonlandırıldı. Detaylı araştırmaya gerek duymadı doktorum ilk gebeliklerde görülebiliyor, dedi. Farklı doktora da gittim aynı şeyler söylendi. Bu arada tekrar hamile kalmak istedim 2 adet dönemi hamile kalamadım. Bu aşamalarda eşimde varikosel olduğu tespit edildi 15 gün önce ameliyat oldu. gebe kalmak istiyorum ama birkaç yerden öğrendiğim bilgiye göre sperm sorunları devam edebiliyormuş. varikosel için de düşük sebebi olabilir görüşleri var. bilgisi olanların görüşlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Benimde 2 tane oldu ayni şekilde varikosel cikti esimde ameliyat diyorlar ama bende birde kan pihtilasmasi da var

Merhaba arkadaşlar benim de eşim varikosel ameliyatı oldu 1 ay oldu. Ameliyattan sonra hamile kalan var mı ?

Esim 2015 haziranda ameliyat oldu 1.5 ay sonra hemen hamile kaldım sağlıklı bi kızım var geçen sene 2 kürtaj oldum şimdi yine olmuyo morfolojmiz bozuk ilaç takviyesi kullanıyoruz.bakalim nasip

Esim 2015 haziranda ameliyat oldu 1.5 ay sonra hemen hamile kaldım sağlıklı bi kızım var geçen sene 2 kürtaj oldum şimdi yine olmuyo morfolojmiz bozuk ilaç takviyesi kullanıyoruz.bakalim nasip
Allah bağışlasın. Bizde de morfoloji bozuk. İnşallah tez vakitte hamile kalırsınız yine. İlaç ne kullanıyorsunuz acaba biz bir arkadaşın önerisiyle progeny m kullandık 1 ay.

Allah bağışlasın. Bizde de morfoloji bozuk. İnşallah tez vakitte hamile kalırsınız yine. İlaç ne kullanıyorsunuz acaba biz bir arkadaşın önerisiyle progeny m kullandık 1 ay.
Amin cümlemizin kucağı dolsun inşallah. Prooxeed plus kullandık.simdi neofortil kullanıyoruz.bide keçi boynuzu özü önümüzdeki ay başka bisey kullanıcam.bakalim nasip Rabbim herkesi sevindirsin

Amin cümlemizin kucağı dolsun inşallah. Prooxeed plus kullandık.simdi neofortil kullanıyoruz.bide keçi boynuzu özü önümüzdeki ay başka bisey kullanıcam.bakalim nasip Rabbim herkesi sevindirsin
Varikosel dışarıdan bakıldığında belli olan bir şey mi?

X