Aile Planlaması Varikosel ameliyatı problemi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ISSIZZ

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
3.791
15.475
Merhaba arkadaşlar
1 buçuk yıldır denememize rağmen henüz bebeğimiz olmadı. .
doktora gittik eşimle birlikte. .
eşimde Varikosel olduğunu söyledi 3ay içinde ameliyat olması lazım dedi..
Bu şekilde eşi ameliyat olup memnun olan varmı. .Sperm testi yapmadı çünkü eline damar geldiğini söyledi. .
korkuyoruz çok bi problem olur diye..
ne yapmamız lazım. .yaptıran varsa yazarsa memnun olurum. . ve yapıldıktan sonra Sperm testi sonuçları iyi olan varmı? kafamız çok karıştı ..Burası uygun değil biliyorum bu konu için ama bizimde derdimiz bu... Bütün gece uyumadik düşünmekten. .yorumlarınız çok önemli bizim için. .hayırlı geceler. .

Sperm testi yapmadan kesinlikle ameliyat olmayın. erkek infertilitesi bölümüne bakabilirsin orda topiğimiz var aktif.
Biz de olduk 1 sene oluyor hemen hemen. Bizim de hatamız ameliyat öncesi testi güvenilir bir merkezde yaptırmamak oldu. Şimdi eşimin değerleri çok şükür düzeldi. Ama öncesi nasıldı bilmiyoruz.
Mikrocerrahi ile olsun ameliyatı da olacağı Zaman. Bir de sperm testini güvenilir bir merkezde yaptırın mutlaka. Varikoselin derecesi de önemli. Onun için de doppler çekilmesi lazım. Onu da çektirsin eşiniz , yok yere ameliyat olmasın

eşimin varikosel i 3 cu derecede ve artık ele geldiği için acil ameliyat şart dedi bikaç doktor..testleri de yapıldı çok iyi bir hastanede. . internetten de çok araştırdık ordada ele gelen damar oldumu ameliyat şart yazıyordu. birde fiyati bize çok geldi normal mi bilmiyorum 2500 tl?. iyi bir profosör bulduk mikro cerrahi yöntemi ile yapılacak yinede yaptıran birileri varsa fikir verirse sevinirim..

Eşim Varikosel ameliyati oldu nerdeyse 7 yıl önce ağrı yapıyordu damar baya belirgindi. test 1 milyon civarı çıktı ameliyat oldu 6 ay sonraki kontrolde 43 milyon olduğunu öğrendik ve daha güzelide meğer kontrole gittiğimizde ben hamileymisim.umarım en kisa zamanda herşey istediğiniz gibi ilerler .

Bizde 1senedir bebek istiyoduk olmayınca eşim bikaç yere test yaptırdı değerleri düşüktü.üroloğa gittik eşimede varikosel teşhisi konuldu fakat derecesi söylenmedi.değerleri düşük olduğu için olması gerekiyo dedi. Bikaç vitamin verdi bizden mikrocerahhiyle ameliyat fiyatı 7.500 istendi haziranda ameliyat olcak.. Banada fazla geldi ama yapcak bişey yok mecburmuşuz gibi geliyor

Benim eşimde ameliyat oldu 2.000 tl şuan 9 ay oldu aynı ilaçları verip duruyo doktor değiştircem bende kür falan araştırıyorum

benimde eşim ameliyat oldu canım mersin ünv hastanesinde ücretsiz başarılı geçti operasyon 4. syımız değerlerde milimlik bir ilerleme var bekliyoruz tabiki bu konuda yaşta önemli çünkü iyileşme süreci kişiden kişiye değişebiliyor. yaşınız gençse elbette ameliyat olsun çabuk olan bi operasyon çok dert edilecek birşey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…