Varikosel ameliyati için iyi bir dr.??????

gozdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
445
0
MERHABA ARKADAŞLAR VARİKOSEL AMELİYATI OLACAK EŞİM İYİ BİR DR. VE HASTANE İSTİYORUM EŞİ VARİKOSELDEN AMELİYAT OLUP SONRA HAMİŞ OLAN VE DR. İYİ OLDUĞUNU SÖYLEYENLER VARSA YARDIMINIZI BEKLİYORUMkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım hangi şehirdesin bilmiyorum ama biz kastamonuda yaşıyoruz ve aynen dediğin durumu yaşadık eşim varikosel ameliyatı oldu bizim de bebeğimiz olmuyordu dr spermler ameliyattan 3 ay sonra normal hızına döner demişti ve ben 3 ay sonra hamile kaldım şu an 4.5 aylık bi kızımız var. ama bu çok korkulacak bir ameliyat değilmiş insan çok kötü oluyor ilk başta ama ben daha sonra bu rahatsızlık nedeniyle ameliyat olan birçok insan duydum hatta 1 hafta önce eşimin yeğeni ağrısı olduğu için ameliyat oldu varikoselden ve aynı gün yürüyerek çıktı hastaneden sizde fazla beklemeyin bence

benim eşimde oldu 3 ay önce.. şimdi de ilaç tedavisi görüyor.. bence de zaman kaybetmeden olsun .. korkulacak bir ameliyat değil .. lokal anesteziyle yapılıyor..

canım öncelikle geçmiş olsun benim eşimde varikosel ameliyatı oldu dr.umuz ameliyattan 6 ay sonra bebeğiniz olur dedi ve tam 6 ay sonra çok şükür hamile kaldım şimdi allahıma şükürler olsunki çok sağlıklı 39 günlük bebeğim var.dr.umuz OP.DR.DÜNDAR YAZOĞLU PENDİK DEVLET HASTANESİNDE görev yapıor çok ii bi dr.yakınsanız tavsiye ederim

ya kıslar çooooooook sağolun valla böyle şeyleri okudukça benim moralim çoook yerine geliyo bu arada istanbul canım ama değerler düşebiliyormuş diye de duydum o kadar korktuk ki olsa mı olmasamı bi türlü karar veremedik doğrusu ya bu değerler düşerse dedik ya hayırlısı ama aklım çok karışık o yüzden iyi bi dr. diyorum değeri düşmesin iyi bi operasyon geçirirse düşme olmazmış diye duydum tekrar yardımınızı bekliyorum arkadaşlar?????

ben beylikdüzünde oturuyorum orada medilife diye bi hastane var o dr. hiiiiiiç istemiyorum bence iyi bi dr. değil çünkü hemde hiç iyi değil bi kere ben sistit olmuştum antibiyotik vermişti iş çıkış saati öyle ağrım başladı ki yerimden kalkamıyorum dr. aradım dediki "valla ne diyeyim ALLAH yardımcın olsun" dedi ya o an moralim iyice bozulmuştu o dr. eşimin ameliyatını yapmasını bu yüzden istemiyorum siz hastane ve dr. önerseniz yeterli uzaklığını yakınlığını ayarlayacaz artık napalim:a015:a.s.

canım dediğim gibi pendik devlet hastanesinde görev yapıyor .op.dr.dündar yazoğlu hastanenin telini veriyim sana 0216 491 29 37

ameliyat olmadan önce doktorlar ameliyatın varolan sayıyı koruduğunu ve artışta gösterebileceğini söylediler. bizim 13,000,000 dan 12,000,000 a düştü. ama hareketleri iyiydi. zaten çok kesin konuşmuyorlar. çünkü bünyeye göre değişiklik gösterebiliyor. şimdi ilaç tedavisi görüyor eşim. en iyi sonuç ameliyattan 6 ay sonra alınıyormuş. ameliyat etkisini 1 yıla kadar sürdürürmüş. o zamana kadar fayda etmezse etmezmiş bir daha. tekrarlıyabiliyormuş varikosel. aşılama ya da tüp bebeği önermediler bize. çareyi tek çocuk için düşünmeyelim diyor doktorumuz başından beri. hem kadına da boşuna hormonlu ilaçları vermeyelim diyor. umarım bir an önce iyi bir doktora denk gelirsiniz. ameliyattan korkmayın. benim eşimde biraz komplikasyon oldu ama anestezistin suçu. epidural yapıyorlar fazla iğne vurmuş. eşim nefes almakta zorlanmış. çok şükür kötü bir sonuç çıkmadı. doktor için netten de araştırdın mı canım?

canım benim eşim de varikosel ameliyatı oldu. dr. 60 yaşlarında ve GATA dan emekli olmuş. özel Sante Plus (eski derman) hastanesi. zeytinburnunda. eşimin bir sıkıntısı yok şuan. ameliyat ii geçti. ama şimdilik çocuk yok doktor sperm artırıcı ilaç vermedi. bal ve balık yesin bol bol dedi. bakalım kısmet. bekliyoruz. dua edin bana.

benim eşimin ağrısı yoktu ultrasona girmesini dr. istedik çünkü çocuk istiyorduk spermiyogramdan sonra onu da yaptırdı ve dr. çift taraflı var dedi ama bi tarafı için ameliyata gerek yok dedi diğer tarafı orta seviyeye gelmiş o yüzden yapılmalı dedi

araştırıyorum ama ne diye araştırsam diye aklım karıştı kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…