Var mı yok mu??

kbrakbraa37

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
12
1
27
Ağustos 12 son regl tarihimdi 3 gün sonra gebe olduğumu öğrendim. Yaklaşık 10 gün sonra hastaneye gittim doktor karından değil vajinadan kese gördü. Geç döllenme olabilir dedi. 10 gün sonra gel dedi . Tekrar gittim bu sefer karından kese gördü fakat yolk kesesi nokta kadar dedi haftaya gelişim olmazsa kürtaj dedi ve gittiğimde 5+2 dedi kafam o kadar karıştı ki . Ertesi gün başla doktora gittim oda 6+2 dedi ve o karından yolk kesesini gördü ve haftaya ya da 10 gün sonra görünmezse embriyo o zaman sorun olur dedi o kadar morelim bozuk ki lütfen yardımcı olur musunuz yaşayan var mı lütfennnn

İlk doktorun ultrason cihazı çok kaliteli olmayabilir. İkisinde de yolk sac görünmüş bebek oluşmaya başlamış yani içinizi ferah tutun inşallah sağlıkla ilerler

Aslında ilk gittiğim özeldi başta bi gelişimini ön görmüyorum dedi sonra yüksek ihtimal geç döllenme dedi ve alttan gördü yolk kesesini ve nokta kadar dedi anlamadım ve 5+2 dedi bir gün sonra devlete gittim o da 6+2 dedi ve karından ultrasonda yolluk falan gördü haftaya ya da 10 gün sonra kalp atışı duyulur duyulmazsa o zaman sıkıntı olur dedi

Sen gönlünü ferah tut inşallah tutunur bebeğin duyarsın kalp atışını stres düşmanı biliyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…