Var mı böyle bir şey? Bir numaralı Göbek..

akpak

maşallah kızıma
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
1.926
14
ben baya zayıftım hep kilo almamı isterdi eşim. şimdi 52 kiloyum 1.60 boyum. yani anlıycanız ideal kilodayım ama çok yemek yediğimde göbeğim çıkıyor ve göbeğime doğru kilo alıyorum.
eşimde göbüşlüdür ve ben hep takılırım ona.
dün eşimle oturuyoruz, "ya kilo aldım göbeğim çıktı, senle çok dalga geçtiğimden midir nedir göbekten kilo alıyorum" dedim.
ne dese beğenirsiniz??!!

"ben senin göbeğini beğeniyorum, göbeğin seksi"

-tatlicadiarzu-
seksi göbek terimini ben mi ilk defa duyuyorum? :roflol:

sen bana göre baya tombıksın canım:emir_bebek:
ben 169 boyunda ve 50 kıloyum sefgilim çubuk şiş diyor ama fiziğim yerinde vesselam

canııımm benım ınanırmıssınnn aynısını banada dedı ve bende sen gıbıyım zayıfım ama kılo aldımmı dırek gobısıme gıdıo pııttt yuvarlak bısey cıkıo orda:)))
gecen bende dedım cıktı yıne gobegım hep senın yuzunden fln dıe oda dıo ben senın gobegını sevıorum cok tatlı cekıcı duruo sanada yakısıo dıeeekaydirigubbakcemile3bende ıcımden demıstım bole bısey varmııı ya dıede meger sende duydum varmıs:KK70:

Aynı ya kilolu daha guzelmişim kılo alıcakmısım, aldım zaten o sureklı soyluyor dıye
ay nefes alamıyorum yaa yerımde agır top gıbı yuvarlanıyorum bır saga bır sola, kılolardan hareket edemıyorum dırek agır geldı yani, ama kılolu sevıyor bu erkekler wallahı hıc ugrasamıycam onun sevgısıyle felan, gobek seksy yok kılo seksy oldu guzelım akrep nalandaseksy demı, tamam normal hafıf ayva gobegı hos duruyo ama böyle tef gıbı gerılmıs bır gobegın de ben seksy oldugunu dusunmuyorum :nazar:

demek benimki anormal değilmiş kaydirigubbakcemile3
bu erkekleri anlamak zor.

benimkide zayıfken şöyle bi göbeğin olsa elime gelse derdi
şimdi 10 kilo aldım eee ama senin göbeğin çıkmadıki diyo
napiim vücut yapım öyle kalçadan ve bacaktan kilo alıyorum

amaaaan takmayin boyle seyler,sen aynada kendini guzel goruyosan,gerisini salla gitsinyerimseniben

benımde yemek yedigim zaman göbüşüm fırtar dısarı dogru.. :))
hatta tatıle gıttım 1ay once kadının biri havuzda bana dogru yaklastı ve dediki
'' hamılemısın gobegin şiş '' ben soru karsısında öyle bi afalladımkı sedece '' hayır '' demekle yetıntım
sımdı ben bu halime gulim mi aglıyımmı

benım boyum 1.82 kılomda ozaman 66idi şimdi 70 oldum haydee gidioss tombişliğe dogru artık zayıflamanın vaktı gelmıs a.s a.s

ılk defa duydum böyle diyeni kaydirigubbakcemile3

Boyun ve kilon gayet ideal canım, benim boyum da 1.60 ; kilom 49 ... Şu an ne göbeğim var, ne başka bir şey... Ama balık etliyim yine de , oldum olası çöp gibi görünmedim...

53- 54 ken bende göbek vardı, ben rahatsız oluyordum , dar bady giydiğimde ( ki genelde dar giyerim) göbeğim çıkıyordu.. Eşim de "seksi " demedi ama göbeğime bakıp "tontiş " derdi hep :roflol:

Şimdi tontiş diyecek göbeğim de yok artık.. Sen , kendini nasıl beğeniyorsan öyle kal a.s

tıpkısının aynısından bi tanede bende var kaydirigubbakcemile3
o ayva göbeğimi eritirsem kafamı kırarmış benneyaptımki

tıpkısının aynısından bi tanede bende var kaydirigubbakcemile3
o ayva göbeğimi eritirsem kafamı kırarmış benneyaptımki

seninki de pek romantikmiş canım. kafanı kırarım senin delikafadulden
göbek seven erkeklere alkisalkisalkis hihoyyyt :asigim:

var var arkadaşım benim eşimde göbeğimi seviyooodelikafadulden
bense sinir oluyorum verebilsem hiç düşünmeden eritecem:mymeka:

:))) ne bu göbekli tesellisi mi?? yok böyle seviyor yok sexy buluyor..bana kalırsa sevgiliniz yada eşiniz sizi herşeyinizle sevdiği için böyle komplimanlar yapıyor..yoksa göbeğin sexy durduğu falan yok,öyle olsaydı tüm dünyadaki sexylik kavramları değişirdi...siz yinede göbek olayına dikkat edin,yada size karşı daha objektif olabilecek bir karşı cinse sorun gerçekleri söyleyeceklerdir.Benim erkek kuzenlerim var şahsen göbekli kadına hayır dediklerini duydum :KK66:

:))) ne bu göbekli tesellisi mi?? yok böyle seviyor yok sexy buluyor..bana kalırsa sevgiliniz yada eşiniz sizi herşeyinizle sevdiği için böyle komplimanlar yapıyor..yoksa göbeğin sexy durduğu falan yok,öyle olsaydı tüm dünyadaki sexylik kavramları değişirdi...siz yinede göbek olayına dikkat edin,yada size karşı daha objektif olabilecek bir karşı cinse sorun gerçekleri söyleyeceklerdir.Benim erkek kuzenlerim var şahsen göbekli kadına hayır dediklerini duydum :KK66:

herkezin bakış açısı varklıdır canım... Her erkek kuru zayıf göbeksiz sevecek diye birşey yok nasılki her kadın sakallı erkek sevip beyenecek diye birşey olmadığı gibi... Bunlar göreceli kavramlar göbekli tesellisi neki acepCADIARZU
Şişman göbekli kadınlarıda beğenen çooookkkmirmirmirmir

hahaha ilk defa duydum gobeginde sexyligini:roflol::roflol::roflol::roflol:

Bence size bir teselli vermiskaydirigubbakcemile3sanmam erkeklerin gobekli birisini sexy goreceginikaydirigubbakcemile3,gobek olunca giydigi bile yakismazki insana, gobek ordan kendini gosteri verirkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

katiliyorum kesinnikle oyle....

askima bazen soruyorum,kilolu olsam beni severmisin diyekaydirigubbakcemile3tabiki severim nasil bir soru o diyor:roflol:

Bende zayıf bir bayan olmama rağmen göbişim var:CüvCüv:
Ben ne kadar rahatsızlık duyduysam , çevremdeki tüm irkekler bence çok hoş duruyor diyip durdu..CADIARZU
Sanırım bazı irkeklerin göbiş takıntısı var galiba-tatlicadiarzu-

bende 1.60 boydayım 54 kiloyum
çok şişmanda değilim çok zayıfta
ama şu göbek varya hiç gitmiyor ya
hep var orda
ama eşim birşey demedii
kendinin benimkiyle kıyaslanamıyacak kadar fazla olunca
.

X