VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

ARZUM81

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
261
657
Bir çoğunuzun şuan bu konuyu açtığım için hışmına uğrayacağımı biliyorum.:110:
'Bu kadar olay var iken sen ne yazıyorsun?' diye.Fakat bunun bir MİLLİ MÜCADELE olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden bu akşam oynayacak olan BEŞİKTAŞ'ımız için DUALARINIZI rica ediyorum...

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE #ComeToBeşiktaş

BŞK.jpg
BŞK.jpg

Bakın her şey ne çabuk unutuldu. 2 gün konuşuldu üzüldüler bitti gitti ve maç derdine düşmüşüz bile.
Neyse 3,5 yaşında tecavüze uğrayan Kızın hastane masraflarını Haluk Levent’in AHBAP platformu üstlenmiş. Öyle bir iliştireyim dedim. Dualarım onlarla.

hiçbir şeyi unuttuğumuz yok
Allah'a şükür aynı anda farklı konuları aklımızda tutabiliyoruz
evet kötü olaylar oluyor ama kötü olaylar oluyor diye hiç eğlenmemek mi lazım?

hiçbir şeyi unuttuğumuz yok
Allah'a şükür aynı anda farklı konuları aklımızda tutabiliyoruz
evet kötü olaylar oluyor ama kötü olaylar oluyor diye hiç eğlenmemek mi lazım?
Bilmem, ben pek eğlenemiyorum böyle durumlarda. Rüyalarımdan bile çıkmıyor. Herkesi kendimiz gibi bilmemek lazım tabiki. Haklısınız.

:KK70:
Allah iyiliğini versin.
Not: Bir zamanlar ben. Özledim o coşkuyu şimdi ev, iş, çocuk.. futbol heyecanım kalmadı.. :KK70:

Bir GALATASARAYLI olarak başarılar diliyorum. :duduk:

Son düzenleme:
Bilmem, ben pek eğlenemiyorum böyle durumlarda. Rüyalarımdan bile çıkmıyor. Herkesi kendimiz gibi bilmemek lazım tabiki. Haklısınız.

kimse kimseyi bilemez
belki sizin rüyalarınızdan çıkmıyordur da, benim de daha farklı uğraşlarım vardır belki o konularda
bu anlamda kimseye akıl vermek haddiniz değil, kimsenin haddi değil

ve ayrıca, hemen hemen her konuda, hiç tanımadığı insanlara beddualar yağdırabilen birinin benden vicdanlı olabileceğine de inanmıyorum açıkçası

X