VAKİA SURESİ VE ARKASINDAN OKUNAN DUA

Alyaayla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
1.378
1.111
35
merhaba , youtubeden bir video izlemiştim o videoda bir dua paylaşılmıştı rızk için bir vakia suresi okunacak sonra bir defa paylaşılan dua okunacak deniliyordu .bende duanın bulunduğu kitabı aldım ve sizinle paylaşmak istedim belki okumak isteyen olur diye ,bana okumak nasip olmadı ama belki sizlere nasip olur.

merhaba kitabın ismini alabilir miyim acaba

neler yaşadınız öğrenebilir miyim ,bereketinden nasiplendiniz mi
Ben şahsen bereketini hissettim somut örneğe gerek var mı bilmiyorum ama ara ara eşimle bana ekstra ödeme alacağımız işler çıkıyordu. Sonra lojmana çıktık epey ucuz ve avantajlı. Sabah namazı ve vakıa surelerinin bereketine çok inanırım.

En güzel vakit teheccüt vaktidir sabah namazından sonra da okunması güzeldir..Maddi rızık seher vaktinde dağıtılır çünkü

En güzel vakit teheccüt vaktidir sabah namazından sonra da okunması güzeldir..Maddi rızık seher vaktinde dağıtılır çünkü
Doğru söylüyorsunuz bir oğlum var biryandan da hamileyim gün içerisinde dinlenemeyince sabah hiç kalkamıyorum kalkıncada anca namazımı kılıp yatıyorum gün içerisinde vakıa suresi ve yasin okuyabiliyorum rabbim inşallah kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…