Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Elvanım nerdesin özletme kendini yahu oğluş nasıl çıktı mı dişler :) yoruyo mu seni benimknin canı sağolsun annem oturmasın hiç diyo :)

Ben bi.konu actim kimse yardimci olmadi neden acaba
bacım ekli olmadıktan sonra birilerine yazını görememeleri normal herkes jkendi derdini aratıp kendince formlara giriyor. ama sen yinede bir bilsende bir bilene sor allah şifa versin bencede git muayenene ki zaten doğum sonrası kontrol etmiştir doktorun... acil şifalar

Anladim.canim yani kullanmadin jel falan..ama ben de jelsiz yapamiyorum gleitgelen kullanyrum yumurtlama gunlernde..bakalim belki boyle de olur..sagol ilgin icin
bende duraleks miydi ne onu kullanmıştımm çocuk çok istiyorsan kullanma ama olacağı da varsa vajiliyken ilişki tam yaşanmadan bile hamile kalanları oldu nasip kısmet ne denir bacım
Arkadaslar bisey soracagm size ben daha yeni vajinismusu yendim ancak penis girerken giriste aci oluyor ve gitgel yapmak istedgnde de sanki vajinanin sonunda bir yer var oraya penis ucu degdikce aci oluyor sizde de olmusmuydu
acıya gelince elbette daha yeni yenmişin öyleki 2 gün yapma ben unutuyor vücudum diyordum acı oluyordu birde duruş şeklini düzelt zaten biliyorsundur aşağı yöne doğru olmasına dikkat et dikine dikine değilde aşağı eğimle
ayrıca 6 aya düzelirsinnn en büyük sıkıntıyı aşmışınnn bu ne ki geçer bacım

İyiyim teşekkür ederim :)

kizlarr naberr ozledim buralarii yogunluktan pek giremiyorum gecmiside okuyamadim zealea oglusun olcakmis saglikla kucakla ins
ne olsun elvan sıcaklarla yaşıyoz bebişinide çok öpüyom arada gir yahu özledik

Gökçem nasıl gidiyo hamilelik ne zamana denk geliyo doğum oğluş nasıl :)
ne olsun bacımmm bunada şükürler olsun ama çok kanamam var makattan genel cerrahiye yönlendirip durdular ısrarla gitmedim. psikolojimi bozmamak için ya bakalım.
doğumda allah nasip ederse aralığın en erken ortaları gibi bakalımmm ...
senin bebişçik nasıl büyüyor ... sağlıklı ve herşey yolundadır inşallah bacımm....
yerime de öp
şimdi toparlanmıştırda tam öpülmeliktir hani :)
görüşürüz kendine ve bebişine çok iyi bak bacım

Sagol canim dedigini deneyecegim daha dikkatli olacagim..

Geçmiş olsun canım ya dr à git bence neden oluyo ki hemoroidden mi? Öperim toparlandı yüzü gözü oturdu :) ama biraz arsız afedersin yer görmüyo totom :) sen de kendine iyi bak ihmal etme dr û

Sagol canim dedigini deneyecegim daha dikkatli olacagim..

Geçmiş olsun canım ya dr à git bence neden oluyo ki hemoroidden mi? Öperim toparlandı yüzü gözü oturdu :) ama biraz arsız afedersin yer görmüyo totom :) sen de kendine iyi bak ihmal etme dr û
gittimde kaçtım genel cerrahtan... bakalımmm zormuş hamilelik :)
senin bebişede maşallah sağlıklı olsunda yaramaz olsunnn artık sende vermişindir kilo falan kalmamıştır bacım , demek hiç oturmuyon haa hey yarabbi anne olmak ne zor:13:

Sessizcem bende ozledim. Cok sukur 3 sene ustune Turkiyeye gidiyoruz Allahin izniyle bi sure daha olamicam burda ama ins donusun firsat buldukca girecem. Erdem uyku konusunda biraz haylaz bi ara tek basina uyumaya alistirmistim bikac aksam annemde kaldim tekrar bozuldu duzeni. Cok sukur iyi gidiyo 3 aydan sonra gercekten reflusu filan duzelmeye basladi, 6 aylik olcak nerdeyse, henuz dis cikarmadi. Senin pasa napiyo nekadrlik oldu niye oturtmuyomus anasini kizzzz

Kgokcemm gozun aydin hamismissin Allah tamamina erdirsin canim ins iyi bak kendine

Nasilsiniz herkes yazinca bende bi yazayim dedim valla ozledim bu ortami muhabbetleri.. Bizim oglan da 1 yasini gecti cok sukur disler cikti yavas yavas yuruyor artik gorseniz cok komik dengesiz yuruyor :))))) uykumuz hala duzelmedi geceleri yuz kez kalkiyor beyfendii bide cok hareketli bi dakka durmuyor ayrilamiyorum pesinnden hicc oyle iste yuvarlanip gidiyoruz cok sukurler olsun bu halimizee... Nerden nereye geldikk 7 ay vajinismusla ugrastim ne zor gunlerdi hatirlamak bile istemiyorum neysee:) gorusuruz gene hepinizi opuyorumm..

öncelikle şimdiden hoşgeldin diyeyim bacımm inşallah güzel bir tatil geçirirsin. bebişçiğide öpüyorum gerçi büyümüş nerdeyseee..
ayrıca çok çok sağolasın inşallahAllahım tamamına sağlıcakla erdirrir bacım.. görüşmek ümidiyle

maşallah bacımmm çok datlıdır şimdiii boşver şimdinin tadını çıkar dün dün de kaldı cancağızım artık yeni şeyler söylemek lazım ki senin 7 ay kısa geliyor yinede kulağa ama allahım değil 7 ay 7 gün bile yaşatmasın o illeti kimselere

Valla evlat tatli olmaz mii.. Bide bizim gibi vaji ile ugrastiktan sonra.. Allaha sukur gecti gitti hepsi.. Allahim kimseye vermesin bu derdi cok zor.. Olanlarida bi an once kurtarsin insallah..

Teşekkür ederim canlar..çok şükür iyiyiz şimdilik sütüm biraz sıkıntılı ama inş. Düzelir diye ümit ediyorum :))
Doğuma hazırlanan cennet kokulularına kavuşmayı bekleyen dostlar gökçem..zealeam..Rabbim sağlıkla kavuştursun sizleride minnoşlarınıza inş...
Bebeklerini kucaklarına alan dostlar sizlerde koklayın bol bol o misss kokuluları...
Rabbim olmayanlarada nasip etsin İnşaallahh...

Hepinizi öpüyorum :*)

Teşekkür ederim canlar..çok şükür iyiyiz şimdilik sütüm biraz sıkıntılı ama inş. Düzelir diye ümit ediyorum :))
Doğuma hazırlanan cennet kokulularına kavuşmayı bekleyen dostlar gökçem..zealeam..Rabbim sağlıkla kavuştursun sizleride minnoşlarınıza inş...
Bebeklerini kucaklarına alan dostlar sizlerde koklayın bol bol o misss kokuluları...
Rabbim olmayanlarada nasip etsin İnşaallahh...

Hepinizi öpüyorum :*)

Valla evlat tatli olmaz mii.. Bide bizim gibi vaji ile ugrastiktan sonra.. Allaha sukur gecti gitti hepsi.. Allahim kimseye vermesin bu derdi cok zor.. Olanlarida bi an once kurtarsin insallah..
aminnn bacım

bende seni ve güzeller güzelini öpüyorummm eviniz şimdi mis kokmuştur ne güzell
ALLAHIM dileyen isteyen herkese versin... ha bu arada bir ara sorcam doğum için önerilerini yoksaa dediğin gibi deli cesareti yapıp normal de normal doğum diye diretmek mi gerek?
bu arada sütünde dolar taşar inşallah tahinli pekmez dere otu incir bulgurpilavı hoşaf :) bol bol ye

Hamile kalan arkadaslara bir sorum olacakti..iliskiden sonra hemen ayaga mi kalktiniz yoksa bir sure yattiniz mi???

selam kızlar nabersiniz fazla giremiyorum bugün kontrolüm vardı doktora gittim bebeğimi kız diye biliyorduk doktor erkek bebek dedi prensesimin yerine paşam gelecek inşallah eli ayağı düzgün olsunda inşallah kız erkek farketmez bu arada doktor detaylı ultrason yaptırmak istersen yaptırabilirsin dedi siz yaptırdınızmı gerek varmı

Oğluşum iyi canım çok şükür kardiyoloji kontrollerimiz 6ayda bir olmaya başladı ama ben pimpirikliyim yine kafama eserse götürürüm :)
Hamile kalan arkadaslara bir sorum olacakti..iliskiden sonra hemen ayaga mi kalktiniz yoksa bir sure yattiniz mi???
Ayaklarımı duvara dayayıp yarım saat kadar yatıyodum canım
Sağlıcakla gelsin paşannn erkeğide kızıda aynı detaylı ultrason her gebelikte rutin yapılır canım ben yaptırdım detaylı deyince bi ürküyosun ama normal ultrason muayenesi karış karış bebeğin her yerine bakılıyo iç organları işlevini yerine getiriyor mu o inceleniyor plesenta inceleniyor örneğin bnm plesantamdaki bi damar dardı her ay detaylı ultrasonla bakıldı kontrol edildi korkulcak bişey yok emin olabilirdin ha bide 4boyutlu detaylı ultrason var o biraz maliyetli çünkü bebeğini normal bir bebek gibi fotoğrafa bakar gibi görüyosun ben ondan yaptırmak istemiştim acaba bize benziyor mu filan diye eşim istemedi doğunca zaten görücez diye öyle işte

iyi haydi maşallah diyelim iyi olsun senin bıdıkk...
sende de durumlar düzelmiştir inşallah bacımm dikkat et kendine sağlıcakla kal görüşürüz

aselam bacım
benim doktor kendisi 4 boyutlu ve detaylıya 17 haftada bakmasına rağmen (45 dkk muayene etti ) ikinci bir göz görmesi için yine başka bir doktora 21.haftalarımda yönlendirdi ve gideceğiz ALLAH korusun kalp problemi böbrek problemi varsa öncesinde tedbirlerle bebeğin yaşamı yükseltilebilir ki herşey ALLAHA kalmış ama yinede insan pimpirikleniyor imkanın varsa yaptır derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…