Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

olleeeeeeeeeeeeeeey!! gözünaydın. allah analı babalı büyütsün!!! teeey teeeeey teeeeyyyyy :124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

olleeeeeeeeeeeeeeey!! gözünaydın. allah analı babalı büyütsün!!! teeey teeeeey teeeeyyyyy :124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

amin cnm cok sağol allahım evladınızı size bağışlasın sende evladını analı babalı büyüt inşallah

size musmutlu bi haber vermeye geldimmm :))) HOPEFOR bebişini dün kucağına aldı :))) darısı bizlerin başına inşaallahhh

BURDANDA ONU KOCAMAAAANNNNN KULUYORUMMM RABBİM SAĞLIKLA HUZURLA HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN OĞLUŞUNAAA

seni de kutluyorum canımmmm Rabbimm senin bebişinede hayırlı sağlıklı ömür nasip etsinn...

evet, bu güzel haberi vermeye geldim. halay isterem, halay başı da benim. teeeeeeey teeeeeeeey teeeeeeeey

evet, bu güzel haberi vermeye geldim. halay isterem, halay başı da benim. teeeeeeey teeeeeeeey teeeeeeeey

Haberlerin hepsi birbirinden güzel lorke lorke lorke hanımey lorkeeee :)) sela oğlanı da aldım geldim halaya :)benim oğlan bu halayı pek seviyo gazı olunca açıyos babası oynuyo bu da duruyo iyice halaycı olduk biz teyzesi :) maşallah maşallah Allahım sağlıcakla kucağına aldırsın inşş:))

Oyy maşallah Allah analı babalı büyütsün inşş :)) bir bebiş daha geldi topiğimize ne güzel :))
seni de kutluyorum canımmmm Rabbimm senin bebişinede hayırlı sağlıklı ömür nasip etsinn...
Amin canım benim çok sağol

biliyoduk böyle olacagınıııı benden sonra onun hamile olacağını yuppiiiiii kendide hep diyodu senden sonra benim diyeee çok sevindim

biliyoduk böyle olacagınıııı benden sonra onun hamile olacağını yuppiiiiii kendide hep diyodu senden sonra benim diyeee çok sevindim

ay kızlar üçümüz sıralandık ne güzel oldu:)) hazal kaç haftalıksın sen şimdi ben 16. Haftadayım kızım olacak:))
Zeleaa çok sevindim adına inş hayırlısıyla alırız kuzucukları kucağımıza:))

cnm ben suan 7 olması gerek doktor haftası ile ilgili bişey diyemem dedi kese olusmus demişti haftaya perşembe kontrolüm var gidince söyler galiba devlete gitmiştim galiba ondan pek ilgilenmedi

hopefor ablacım rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.mis kokulu yavrunla huzurlu mutlu sağlıklı güzel bir hayat yaşa inşallah.seni seviyorum.Allaha emanet olun.

hamile arkadaşlara da rabbim sağlıklı gebelik geçirmeyi ve yavrularını sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin.

rabbim benim gibi evlat hasareti çeken tüm arkadaşlara da anne olmayı nasip etsin inşallah.amin.

sizdeüclediniz bir devir bitiyor diğeri baslıyor sessizce hopefor ve bendim son üçlü sessizce hopefor aldı bebişleri kucağına sıradaki inş benim:18::18::18:36+3 olduk hazalcım cok sevndm ınan ...zealea demek senin minikte gelio mikili dicektm Allah mı soyletti bilmem kac haftalıksınız bakalım:))))))))))

Allah ısteyen herkese nasip etsin hamileleride bir avazda kurtarsın ınanın vajınusmusu cekenlere bebek hasreti çekenlere dua ediyorum hep

kzılar dua edin bana da

ne guzel ya guzel haberler gelıyo sıra sıra Allah arttırsın :)

Merhaba kızlar bende hamileyim 5+6 mış çok şükür kese ve kao atışını gördük rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Lütfen yardım edin bu sayfaya emla krem i araştırirken denk geldim epilasyon için aslında ilişki sorunum var 15 aylık evliyim hala yapamadik yardimci olursaniz cok sevinirim

Iyi guller kizlar, ben aslinda okuyorum sizi ama yazamiyordum. Malumunuz tasindim ettim, eski pc sizlere omur, benim mikilinin pcsi sifreli - insan uremesi hakkinda belgesel filmleri falan var heralde sifre koyuyor esek- tabletten giriyorum goruntu tuhaf, appi indirdim uye girisini bulamiyorum oyle sacma sapana bir durum...

Umuut un hamisliginde halay cekemedim ay simdi de cekemiyorum gozukmuyor smileylerin oldugu liste...

Hopefor tebrik eylerim, allah anali babali buyutsun, guzel bir omru olsun miniginin. Mavi boncuk.
Yaramaspisiciq senin de haberlerini aldim sayilir, hidirellez bebegin olacak belki de heheh. Saglikla kavusun.

Oksamen ya ne guzel... 16 hafta. Cikti mi gobis? Oyyy cinsiyeti bile belli masallah. Valla seytanin bacagini kirdik senle...

Hazal leylakdasim, muck muck, valla fazla bekletmeden sektirdin leylegini bana da sagolasin. Var ya ben 27 martta ogrendim, o gece dedim ki kesin hazal hamile. Geldim baktim buraya, ama site yedeklenio muydu neydi, forum kapaliydi. Sonra uyku halleri bastirinca pek gelemez oldum da sela soyledi hehehe. Hic sasirmadim, tabi cok ama cok sevindim.

1.5 fln geriden geliyorum susam tanemle. Bazen toplu igne basim diye de seviyorum. Elimizde bir fotosu var, bakiyoruz ama goremiyoruz. Dr oldugunu ve o fotoda 6 hafta 2 gunluk oldugunu soyledi dun. Allaha emanet kendisi. Ayhh su ilk trimesteri atlatirsam biraz rahatlarim.

Gayed tebrikler, en teze hamis. Saglikli mutlu 8 aylar olsun.

kızlar nasılsınız?forumu baya boşladığımı farkındayım ama inanın sizleri unutmadım:) güzel haberlerinizi göreyim diye bir bakayım demiştim:) doğum yapan arkadaşlarım; bebişleriniz ömürlü olsun hamiş arkadaşlar sizin de gözünüz aydın,Allah sağlıcakla kucağınıza aldırsın inşallah.Zealea özellikle seni duyunca çok duygulandım ben de çok emeğin var.Msn olmayınca iletişimimiz koptu.hepinizi çookkk ama çok özledim.sizleri seviyorum.kendinize ve meleklerinize çoookk iyi bakın.

doğum yapacak arkadaşlara bie avazda inşallah diyorummm :))) ve arkadanda bizee

Hmişler hepinizi tek tek ayrı ayrı tebrik ediyorum :)) hepinize çok sevindimmm bu günleri yaşıyoruz şükür,,ne badireler atlattık....

hepinize mutlu oldumm ama zealeaaaa senden bu bombayı bekliyordumm sessizlik hamişlikle bozulacak die düşünmüştüm.. :))

Bebek sahibi olmak isteyen herkese de Rabbim bu güzel ve özel anları yaşatsın inşaallahh:)))

bizde 26 haftalığız teyzeleri :)Rabbim inşallah hayırla sağlıkla doğum haberi vermeyide nasip eder :)

Hepinizi Allaha emanet ediyorum ve öpüyoumm canlarr :))

Ahhhh zealea nasil sevindim anlatamam yaa Allah' a sukurler olsun bu gunleride gorduk aramizda pek yok 8 hafta bitti benimde 2 aylik rabbim kucagmiza almayi nasip etsin ins saglikla kalp atisini duydunmu bilmiorum ama iste o andan sonra bambaska oluosun hazalcigim sende trbrik ederim sesizce elvan hopofer sizlerde gule gule buyutun masallah ...yaramazpisicim canim rabbim seni saglikla kolaylikla kurtarsin ins yawrunu kkucagna versin darisi basimiza ..hamis olan baska arkadaslar varsada hepsini tamamina erdirsin mevlam opuyorum hepinizi....

arkadaşlar ben 5 senelik evliyim .4 sene vajinusmusla uğraştık sonunda başardık şimdi 5 aydır korunmuyoruz ama bebişimiz olmuyor kayganlaştırıcısız ilişkiye giremiyorum kayganlaştırıcı mı engelliyor acaba.kayganlaştırıcı kullanıp hamile kalan var mı acaba aranızda.ben durexin kaygalaştırıcısını kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…