Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Cnm vajinusmusu yenmişsin ötesimi var muayne olmak ilişkiue girmekten çok daha kolay 2 dk sürmüo bile gerçi bende çok korkuodum ama bi kaç kere gidince korkulcak bişi olmadıgını gördüm hatta dr a giderken cantama anestol atıodum muayene etmeden once eldıvenle onu suruyodum drada vsjinusmustum o yuzden anestolla muayene olabılıorum dıodum ama şimdi gerek duymuyorum sende bi defa git muayeneye seytanın bacagını kır korkulcak bişi olmadıgını gorceksin

kızlar merhaba yine ben:) bi sorum var 26 haftalık olduk maşallah fakat 3 4 gündür karnımda özellikle göbek çevresinde sıksık sertleşmeler yaşıyorum..karnım taş kesiyo resmen çok araştırdım ve de çok kortum kimi normal diyo kimi erken doğum..çok korkuyorum aranızda bu haftalarda benmle aynı durumda olan varmı yardımcı olurmusunuz ?ayrıca benm karnım çok sert yaa dokununda heryeri sert yani o arada gelen sertlikler haricinde bu normalmi peki?

Herkeze hayırlı cumalar.bu sabah düşük yaptım malesef hemen doktora gittik dr üzülme belki düşmemiştir bi bakalım dedi düştü gördüm ben dedim büyük bi parça geldi cunku.ultrasonla baktı evet düşmüş dedi üzgünüm ama nasip değilmiş elimizden geleni yaptık gitmesin die dua,dr,iğne,ilaç ve üstelik hep yattım da nasip değilmiş Rabbim böyle uygun görmüş.bundan sonrası için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum dr larada cok guvenemıorum artık daha once gıttıgım drlar hiç trombositin dusuk dememişti bu dr trombositin biraz düşük dedi bununla mı alakalı bilmıorum devlet hastanesınde testlerımı yaptırmıstım gecen ay hiç bişiyin yok demişti ben simdi ne yapmalıyım bide genetik testleri yaptırıyım bari.Rabbim hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inş.

Geçmiş olsun canım bende üzüldüm demek hayırlısı buymuş.

Üzüldüm canım :/ çok geçmiş olsun hayırlısı böyleymiş tabi amin inşallah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim aratmasın... En kısa zamanda gelsin miniğin inşallah sağlığıyla...

Canım dr una bi danışsan bilmiyorum sertlik normalmi değilmi benim karnım hiç sert olmadı bazen popoyu dayıyo sağa veya sola, o zaman dayadığı yer sertleşiyo ama hemen geçiyo... Ama benim haftam 35+6 senin bulunduğun haftalarda olmamıştı hiç

Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsinn....vardır bir hayır ki nasip olmamış...ya kromozom bozukluğu yada başka bi sebep vardır...bu Allsh tarafından gerçekleşen bi sistem...sağlıksız gebelikleri otomatik olarak sonlandırıyor Rabbim...doğurgan sın şükür...yine hamile kalırsın ki bu sefer vücudun hamileliğe daha güzel uyum sağlar...

üzülme demiycem ama kendini yıpratma...takdir de hikmet gizlidir...Rabbim hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin seninle birlikte tüm bebek isteyenlere....Allaha emanet ol..

maşaallah aynı haftalarda değiliz canım ama dr bana demişti sertleşmeler olabilir diye, için rahat olsun ama istersen yine de randevun yakın değilse dr unu ara ve sor Allah korusun

canım okuyunca içim cız etti. burda ben dahil bi kaçımız yaşadık aynı şeyi dile kolay değil yani, çok üzüldüm. sen bebeğin için elinden geleni yaptın takdir-i ilahi. Allah ın güzel yazılar yazsın.
devlet hastanesi değil canım fakülte hastanesinde yapılıyor bahsettiğin kan ve genetik testleri. maalesef ilk düşükte yapmıyorlar, ben çok uğraşmama rağmen yaptıramamıştım. dr undan da referans alarak fakültede yaptırabilirsin. önce kendini toparla, sonra ihmal etme.
biz ne yaparsak yapalım ne istersek isteyelim Allah ın takdiri önüne geçemiyoruz. inşaallah tez ve hayırlı zamanda sorunsuz bir şekilde gelir bebişin. Rabbim hepimizin yüzümüzü güldürsün. sık sık gir buraya yaz. kendi başına kalma canım.

maşaallah aynı haftalarda değiliz canım ama dr bana demişti sertleşmeler olabilir diye, için rahat olsun ama istersen yine de randevun yakın değilse dr unu ara ve sor Allah korusun

Tesekkur ederim cnm cvbin icin..kendi doktorum.izindr oldgu icin dun baska bi doktora gittim anlattin her seyi kasilma onlar dedi olabilir yani dedi siksik oluyo dedim pek onemsemedi ilac yazacam o rahatlatir srni dedi ilacta magbezyun eee zaten ben iciyorum onu off bilemedim pek sallamadi olur ole dedi yolladi beni icim rahatlamadi ya bu doktorlar niue boleler yaaa

Buarada cnm senin kac haftalik? Birdr ben bu sertlesmeyi anlatamiyorum gobek cevresi ama sertlesecegi zaman oncr kasigim tek tarafli cekiliyo gibi oluyo sonrda karnimda hafif gerilme bukac saniyede dagiliyo..bazen diyorum acaba gaz yada idrar sancisimi bolr yapiyo cunk genelxr idrarim geliyo gibi oluyo ve idrara siksyorum

32+1 olduk canım Allah ın izniyle, valla ben de anlattığın gibi bişey olmadı heralde. ara ara kasıklarıma bıcak batması gibi oluyor ama çok sürmüyor çok şükür. sertleşme de öyle aman aman hissetmedim. bazen artık poposu mu başı mı bilmiyorum denk geldiği zaman karnım geriliyor onun haricinde olduysa da ben farketmedim :) onun haricinde.

Masallah cnm saglikla kucaklarsin insallah..sanirim ben kendimi fazla dinliyorum yaa allahim yardim et .insallah gecer biranonce zaten nette okudum 26 27 haftaliklarda normalmis brigton kasilmasi mi ne demekki bana denk geldi herseyi yasamak sart drgil ama icim biraz olsun rahatladim

Gecmis olsun Rabbim hayirli zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip eder ins acini anliyorum bende 2 kez dusuk yaptim kromozom testleri birsuru tahliller yaptirmistim ozaman. Icin rahat edecekse arastirma yaptir tabi.

Son düzenleme:

Bende erken haftalarda basladi karinda sertlesmeler kasilmalar sonuna kadarda devam etti ama tabi herkeste bir olmuyo son aylarda normal benim bildigim. Acikligina baktir kontrole gittiginde aciklik yoksa normal dicektir doktor tahminim. Hayirlisiyla kucaklamak nasip etsin Rabbim ins

Cnm ya.dun gittim baska bi doktora kadina anlattim her seyi normal kasilmadir o dedi gecti.ulttasonda bebege bakti bi sorun yok dedi..acikliga baktirmak hic aklima gelmedi bi sorun olsa solermiydi acaba ?birde acikliga ultrasondanmi bakiliyo? Peki sonuna kadar kasilma oldu demissin ya ilac falan verdimi dokotorun? Bnmki magnezyum yazdi zaten ben kullaniyodum aylardir.korktum ya bu sertlikler cok sinir bozucu gecmezmu hic pufff

Dokto baksaymis keske. Tamam normal kasilmalar ama sen surekli sert diyosun kasilmalarin surekli oluyo gliba ben doktoruma soyledigimde hep bakardi acikliga ki 33 haftalardaydi yanilmiyorsam iltihaplanma olmustu kasilmalar artmisti iltihap icin gittigmde aciklik oldgunu gormustu doktor erken dogum dediler ozaman tabi belli olmuyo hicbizaman 1 cm aciklikla 40+1 de dogum yaptm. Istersen doktorunu ara acikliga bakarmi diye bi sor sancili kasilma yasiyosun galiba. Ben bide ayakta cok kaldigimda sert oluyodu karnim kasilma hep oldu bende. Ilac vermedi doktor olur kasilma demisti, ama yatmam gerekiyodu. Dikkat et doktoruna bi danis istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…