Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kızlar acık kırmızı gelio lekem bişi mi oluo korkuorum dr bişi yok demişti ama eve geldikten sonra böyle oldu acık kırmıxıdan sonra normale donen varmı aranızda moral sıfıra düstü bnde

Canım bence durma acile git, gittiğin dr özelse zaten ona haber verirler ...
Ozele gitmiştim ama dr 5 e kadar orada oluo bıde kadın beni muayne ettikten sonranıkı doguma gırdı gelcegını sanmıorum dicek ki bn sana demiştim yerleşirken kanamalar olabılır dıe de o zamabn kırmızı degıldı gercı su an yok durdu az az gelmişti inş. Bidaha gelmez içim rahat olamıo ozaman.bişi daha sorcam yatıyorum ya ben şimdi hep sırt ustumu yatmam gerekir cok alıskın degılım sırt ustu yatmaya sırtım agrıo sonra arada bi saga sola donulmezmi

Canım kanama devam ederse ihmal etme gece de olsa git, dr un gelmese de talimat verir ona göre hareket eder acildeki dr. Hamilelikte genelde sola yatın derler sola da yatabilirsin

Canım kanama devam ederse ihmal etme gece de olsa git, dr un gelmese de talimat verir ona göre hareket eder acildeki dr. Hamilelikte genelde sola yatın derler sola da yatabilirsin
Tmm cnm cok saol umarım devam etmez iğneyide vurulmam gerektiğini anladım.bana cevap yazdıgın için tesekkur ederim ii gelio paylaşmak kımıldayamıorum hıc bı yere buraya yazdıgım zaman yanlız hıssetmıorum kendimi tesekkurler cnm tekrardan cok cok saol

canım endişeni o kadar iyi anlıyorum ki, ilk aylarda benden de gelmişti kahverengi lekeler daha önce de söyledim. dr yat dedi direk. progestanın yanında, leke kesilmediği için dr aradığımda bi iğne ismi verdi bana bir kereye mahsus vuruldum.ismini şimdi hatırlayamıyorum. sen haplarını iç kesinlikle ihmal etme. ben genelde sırt üstü yatmıştım ki çok zor Allah kimseye yaşatmasın, sırt üstü de yatsan yan da yatsan ayaklarını altına yastık koy da yat, hafif yükselti olsun. ani kalkışlar yapma, sessizcenin dediği gibi leke kahveden kırmızıya döndüğünde mutlaka dr. una ulaş ya da başka bi dr a git, ihmal etme.

bir de sessizce söylemişti yine sanırım 7 bin ya da 70bin defa bi tesbih çekmiştim. hatırlayamıyorum ama sessizce mutlaka yetişir imdada. onu çek sürekli. Allah bebişini sana bağışlasın inşaallah

yazmamışın canım dr a gidicem demiştin ne dedi dr. her şey yolunda olsun inşaallah

70000 subhanallahi vebihamdihi canım ...

yazmamışın canım dr a gidicem demiştin ne dedi dr. her şey yolunda olsun inşaallah
Çok şükür iyi her şey canım nst ye bağladılar kalp atışı iyiimiş benim de sancım yoktu dr kız mı dedi ben de yok erkek dedim aman nolcak mavi mavi giyer dedi nası yani dedim yok yok şaka erkek dedi :) bence başta anlamadı sonra da bozuntuya vermedi :) haftaya tekrar gidicem iyiydi dr fena değildi memlekete gidinceye kadar ona gidicem bakalım

he bide neden gelir bu leke die sordum bebek yerleşieken geliomuş ultrasonda normqldi ama yinede lekeyi gorunce huzursuz oluorum

kahverengi bi leke silince geliyo zaten ona fazla takılma ultasonda temiz ise progestanı iç düzelir. Sabah 1 akşam 2 tane iç ben öle yaptım . Allah kolaylık versin hepimizee inşallah kolay hamilelik kolay doğumlarımız olur..

Evet Banada bir defaya mahsus iğne önerdi fakt vurulmadım gidipte cunku yerımden kalkmaya korkar oldum bide evden dısarı cıkmak mı su an dusunemıorum bıle.canım senin lekelerin ne zaman kesilmişti ilacı sabah öglen aksam kullanıodum ama dun 4 uncuyu içtim öyle yattım şimdi kahve rengibide sabah kahve peltesi gibiydi az az.sen iğneyi ne zaman vuruldun ii gelio mu iğne aman cok konusup sacmalıomuyum ben dönüp dönüo aynı seyleri soyluorum sanki valla kusura bakmayın ya farkedemıorum bile ne dedıgımı belki uzatıp sıkıorumdur sizi ama durdugum yerde konusmazsam daha beter bunalıorum

Tmm cnm çekerim tesbihi inş şifa niyetine.senin ne kadar kaldı doguma Allah kolay dogum nasip etsin sanada

Cnm bnm silmeden de gelio ben kahverengiden korkarken dün kırmızı geldi bide neyse bugun kahveye döndü yine dün dr bişi yok demisti dr dan sonra oyle oldu bilmiorum ne olck

maşaallah maşaallah. dr. da iyiymiş :) yine de içinin rahat olmasına sevindim. bizde de hep konuşuluyordu. geçenlerde annem "birine kız kız demişler erkek gelmiş ya da tam tersi diye anlatıyordu. son 3 gidişimde dr erkek demiştim dimi demesine rağmen bu ihtimal de düşündürmüyor değildi :) ama en son gittiğimizde pipisini görüyor musun dedi ben de valla yüzünü her nedense seçememe rağmen pipisini net gördüm

canım hiç üzme kendini hiç de böyle düşünme aynı şeyleri ben de yaşadım. ne çok soru sordum burda kızlara. biz senin endişeni çok iyi anlıyoruz. aklına takılan her şeyi de sor. bildiğimiz kadarıyla, dilimiz döndüğü kadarıyla cevaplarız :)
iğneyi sanırım ilk haftalarda yani 4. ya da 5. haftada vurulmuştum. lekelerin tam olarak ne zaman kesildiğini hatırlamıyorum ama 20-30 gün sürdü diye hatırlıyorum sonrasında dr progestanı bırak dedi. iyiydim bayramda biraz fazla kıpırdanınca yine geldi dr aradığımda görüşene kadar tekrar başla demişti. dr un eğer iğne verdiyse vurdur derim ben. sağlık ocağında vuruyorlar. bizim s.ocağı yakın olmasına rağmen arabayla gitmiştim ve o sıra hep kımıl kımıl yürümüştüm korkumdan. ilacı da istersen dr una sormadan içme sayını arttırma ama sen bilirsin tabi.

Valla dr kız deyince düşünmedim değil biz tamamen erkeğe hazırlamışız kendimizi:) tabi hayırlısı olsun ben de görmüştüm pipiyi her gidişimizde mutlaka gösterir kendileri :)

ayy ben ne zaman böyle seyler yazıcam ya rabbim tez zamanda tatıtrsın bize bu duyguyu eskilerden bi zealea ve ben kaldım galiba hamile olmayan

Cok korkuyorum kan gelio az az ozellıkle ayaga kalktıkca resmen ümidim kesildi.yarın başka bi dra gidicem artık nbıym sanki reglıye baslarken az az gelir ya öyle çok korkuyorum ve cok üzülüyorum su anda eşim mutfagı topluyoonada üzülüyorum kaç gundur ugrasıo herseyı o yapıo onada üzülüyorum bide sonucu kötü olursa daha cok uzulcem ona

canım gittin mi dr a. bak kan geliyor demişin dr u ihmal etme sakın. umudunu kesme, herşeyin öncelikle hayırlısı ama sen kendine dikkat etmeye, ilaçlarını içmeye dikkat. eşinden Allah razı olsun, o ikiniz için de iyisi olsun diye uğraşıyor. benim docamdan da Allah razı olsun ben yattığım süre boyunca her işi o yaptı. bizler alışkın olmadığımız için bize zul geliyor, zor geliyor ama sağlık bu başka denecek bişey yok. inşaallah güzel haberlerle gelirsin. Allah yardımcınız olsun

Gittim canım şimdi geldik doktordan Ama bugun aynı dra gitmedim başka dra gittim burası daha ilgilydi tansiyonumu ölçtüler kiloma baktılar diğer tarafta bunları bile yapmamışlardı neyse ultrasonla baktı kese duruo dedi kanama varmı içerde dedim yok kese etrafında bişi gözkmuo dedi fakat bu dr 4 hafta 5 günlük dedi üstelik kese boyuda 9.2mm gözüktü diğer dr pazartesi günü 5+3 demişti anlamadım bişi eşimde bişi mi olmuş küçülme olur mu die sordu dr yok dedi küçülmemiş diğer ultrason resımlerime baktıktan sonra cihazdan cihaza ufak farklılıklar olabilir dedi hem bak bu kagıtda daha buyuk gozukuo çapı dedi gördüğümüz önemli dedi biraz içim rahatladı gibi oldu sonra sağlık ocagında yaptırmıştım ya ben hcg mi o kağıdıda istedi o kağıtda da baska testlerin sonuçlarıda vardı hamilelikle ilgili onlarada baktı tek tek trombositim mi ne eksikmiş ondan kanama oluo olabilirmiş bi ilac varmı dedim yazmadı ilaç gitmişken iğnemi de oldum ilaç sayısını altıya cıkardı durum bundn ibaret moralim şu an dünkü kadar kötü degıl ama şu bi 5 haftalık bi 4 haftalık muhabbeti yok ultrasondan ultrasona ufak tefek farklar olabilir gibi şeyler soru işareti olmadı degıl kafamda bu arada evet eşlerimizden Allah razı olsun

Kızlar merhabalar, ben vajinusmus yendim ama kadın doğum doktoruna gitmeye halen çekiniyorum vaji yi yeneli 4 ay oldu ağrılı ilişki sayılarımız azaldı bazen yanma oluyor. Jinekolog muayene olduğunuzda nasıl oluyor acıyacak mı? Çok korkuyorum ya acırsa diye ne olur yardım edin! 4 ay oldu halen gebe kalamadım bir sorun varmı yok mu baktırıp rahatlamak istiyorum. 32 yaşındayım gebelik çok istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…