Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar çok şaşkınım hamileyimmm. dr ultrasonla baktı bugun bi tane nokta var keseymiş. bende korku endişe panik mutlumuyum değilmiyim anlayamadım çok şaşkınım inanamıyorum halaa...

kızlar çok şaşkınım hamileyimmm. dr ultrasonla baktı bugun bi tane nokta var keseymiş. bende korku endişe panik mutlumuyum değilmiyim anlayamadım çok şaşkınım inanamıyorum halaa...

Gözünaydın senin adına çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Canım ilişki öncesi mutlaka lavaboya git eşin de gitsin mutlaka bir de bende enfeksiyon olduğu zaman öyle oluyo, istersen bir idrar tahlili yaptır bir de vajinal enf için muayene ol

Maşallah canım :) tebriklerr, Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin bir de ilk 4 ay bolca subhanallahi vebihamdihi çekmeyi unutma :)

Maşallah canım :) tebriklerr, Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin bir de ilk 4 ay bolca subhanallahi vebihamdihi çekmeyi unutma :)[/QUOTE]

teşekkür ederim hala şoklardayım inanamıyorum,

Girioz wc e ama bazen oluyor her iliskiden sonra olmuyor bida olursa doktora gidicem ztn muayene olcam tahlil yaptircam sistit oluyorum diye:S sen naptin canim ne kadarlik oldun?

şaşkınlığın mesajından bile belli oluyor :)) canım çok sevindim Allah ım hayırlıca sağlıklıca tamamına erdirsin inşaallah. iki gün önce biz ne zaman gitcez diyodun al işte cevabın geldi :)))) gözün aydın darısı üçlüden geriye kalan hazal ın ve zealea nın başına :) ve tabi tüm isteyenlerin

Yanlislik olmus canim oksamen icin yazdim onu :)
Yorumlari karistirdim padonnn :)))
estagfurullah canım bak mesajın yerini bulmuş :))

pisicim canını sıkma çok şükür çaresi olan bişey üzme kendini diyetine dikkat edersin düzelir Allah ın izniyle

sessizcenin dediği gibi enfeksiyon olabilir, akıntın falan var mı, dr un ilk sorduğu koku yanma var mı? bi dinle kendini bakalım. bir de bol su içmeye çalış idrardan bu şekilde atılabilir. geçmiş olsun

elvan naptın doğum yaptın mı el-cevappppp

Maşallah canım :) tebriklerr, Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin bir de ilk 4 ay bolca subhanallahi vebihamdihi çekmeyi unutma :)

teşekkür ederim hala şoklardayım inanamıyorum,[/QUOTE]

Bi de ayağını sürü demeyi unuttum sürü de arkandan diğerleri gelsinnn :))

Akinti koku fln hic bisey yok iliskiden sonra oluyor sadece kendimi kasiyorum diyemi acabaa o geldi aklima.. Alisma surecinde sizde oldumu yaaa??

teşekkür ederim hala şoklardayım inanamıyorum,

Bi de ayağını sürü demeyi unuttum sürü de arkandan diğerleri gelsinnn :))[/QUOTE]

hayırlı olsun arkadasım :) bızede dua et :)/ kızlar bende bebiş istiyorum hayırlısıyla.bu ay cok şüphem oldu hamıleym dedım ama degılmısım yıne hala bır ıhtımal var ama cünkü akıntım 4 gün sürdü ve azıcıktı.. Hayırlısı. Beklemeye ve calısmalara devam kızlar :) ve vajının sonuna geldm yarısında takılıyorum. Bıtırenlere ne mutlu

Bi de ayağını sürü demeyi unuttum sürü de arkandan diğerleri gelsinnn :))

hayırlı olsun arkadasım :) bızede dua et :)/ kızlar bende bebiş istiyorum hayırlısıyla.bu ay cok şüphem oldu hamıleym dedım ama degılmısım yıne hala bır ıhtımal var ama cünkü akıntım 4 gün sürdü ve azıcıktı.. Hayırlısı. Beklemeye ve calısmalara devam kızlar :) ve vajının sonuna geldm yarısında takılıyorum. Bıtırenlere ne mutlu[/QUOTE]

BEN Bİ ARA ÇOK ÜSTÜNE DÜŞMÜŞTÜM NE ZAMAN KAFADA SİLDİM RUHEN BOŞVERDİM O ZAMAN OLDU, ÇOK TAKILMAYIP HAYATINIZI YAŞAYIN DERLERDİ HEP OLACAĞI ZAMAN OLURMUŞ DİYE HAKİKATEN ÖYLE.ZEALEA HAZAL KIZLAR SIRA SİZDEE.....

BEN Bİ ARA ÇOK ÜSTÜNE DÜŞMÜŞTÜM NE ZAMAN KAFADA SİLDİM RUHEN BOŞVERDİM O ZAMAN OLDU, ÇOK TAKILMAYIP HAYATINIZI YAŞAYIN DERLERDİ HEP OLACAĞI ZAMAN OLURMUŞ DİYE HAKİKATEN ÖYLE.ZEALEA HAZAL KIZLAR SIRA SİZDEE.....[/QUOTE]

aynen bende bu aralar kafaya takmamaya calısıyorum arada tabıkı aklımda oluyor ilk bebiş hasreti :) bak gaza getırdın sıkı calısmalara gırıcem galıbaaa.. :)) dua et arkadasıım

aynen bende bu aralar kafaya takmamaya calısıyorum arada tabıkı aklımda oluyor ilk bebiş hasreti :) bak gaza getırdın sıkı calısmalara gırıcem galıbaaa.. :)) dua et arkadasıım[/QUOTE]

Allah gönlüne göre versin inş. bana büyük süpriz oldu inş sanada olur...

aynen bende bu aralar kafaya takmamaya calısıyorum arada tabıkı aklımda oluyor ilk bebiş hasreti :) bak gaza getırdın sıkı calısmalara gırıcem galıbaaa.. :)) dua et arkadasıım

Allah gönlüne göre versin inş. bana büyük süpriz oldu inş sanada olur...[/QUOTE]

Amin. :) ne güzel bı süprız olmus. Benım bu ay 7 gün gecıktı. 7 gün cok acık renk kahverengı geldı cokaz. Bırkere ıcınde nokta kadar kırmızı gördüm. Bu az kahverengı akıntı sonra el ayası kadar oldu ve koyulastı. Akıntım 4 gün sürdü. Akıntm baslamadan önce ıdrarda negatıf cıktı. Doktora gıttım kese flan görmedı kan testı ıstedı onuda yaptırmadm hamıle degılmdır dıye. Sımdı önümüzdeki reglı beklıyorum 10 gün flan var.. Sence ne bu anlamadm ben

Bundan 2 yıl önce vajisinmusu yenmek için bu forumda çok destek görmüştüm.Kendim atlatamayınca tedavi gördüm ve kurtuldum çok şükür.Daha sonra hamile kaldım ve normal doğum yapmak istiyordum. Herşey sadece istemekle bitiyor ve o an tarif edilemez bir duygu..Çok çektim çok yıprandım İnşallah sizede yardımcı olur bu yazdıklarım. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Arkadaşlar dün adet günümdü olmadım.Gerçi benim 1,2 gün aksayabiliyor.Ama işin tuhafı hiç bi belirtim yok ne adete dair ne hamileliğe.Üstelik vajinismusu yenmeden önce 10 gün önceden başlardı göğüs acılarım ama bu sefer ne acı ne sızı hiç bişey yok sadece akıntım var su gibi ara ara o kadar sizce ne olabilir fikri olan varmı?

arkadaslar yardımcı olun lütfen.

belaradan mryalon hapına geçiş yaptım.
21 gün belarayı aldım ve 7 gunluk aradan sonra yeni hapa başladım.
hapı aldığım 8.gün eşimle ilişkiye girdk yani ayın 14.1 de.
dün adet olmam lazımdı olmadı...
dün yine sabah test yaptım negativdi hamile olma olasıgılım var mıdır?
hapı 7 gun mola yapıyoruz ya bugun 6.gunum hala adet yok.
korkuyorum

kizlar dogum yapali tam 3ay 22 gun oldu normal dogum yaptim hem ic dikis hem dis dikislerm vardi bu yuzden esimle yakinlasmaya korkuyodum bu gun ilk kez yaptim guldum kendime hic aci olmadi hic vajili olmams gibiyim :)

Oksamen, hìiiiii cok ama cook sevindim. Saglikla kucagina al insallah. Tebrikler. Oh be hehehe yuppi. Ayy darisi bizlere... hazal basta :)

Ecrinx, hihi senin fasulye cok edepliymis. Hihi. Az daha sabir. Dr a gitmeden once cikolata yiyince kipir kipr oluyormus bebekler hehe olmadi cikolatayla kandirin gostersin kiymetlisini.

Elvan belki de bebegin kucaginda simdi, aklima geldikce dua ediyorum, insallah guzel haberlerini hemencik aliriz.

Ayberkece, senin yapamaman diye bir sey soz konusu degildi zaten, ustunden kafandan o dusunceyi atip rahatlamana sevindim. Gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…