Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

As cnm herkese hayirli cumalar bu arada..
Nekadarlik oldun cnm nazli bu bebisler ya :) hayirli saglikli olsunda ins. bidahaki randevunda ogrenirsin ins

hic ses cikmamis, naptiniz hepiniz doguma mi gittiniz
Ben buralardayım buara aşırı yoruluyorum günde 2 posta uyumaya başladım :)
İnsan oraya yatınca her şeyi unutuyo sersemliyo ben öyle oluyorum hep dr ilk cinsiyetini söylediğinde bu da pipisi demişti ben de aptal aptal erkek mi yani demiştim hala gülüyorum kendime :) inş bidahaki sefere nazlanmaz da gösterir minik :)
annisler bebisleriyle hamisler nerede huu dogumlara daha var sessiz kalmasin buralar

Sen naptin kiz hafifletebildinizmi tadilati
elvann kaç haftalık oldun normal olacak değil mi doğumun Allah kolaylık versin çok az kaldı sanırım 39. Haftada mısın ?

Bugün bebek şekerlerini sipariş verdim kızlar ya çok pahalı şeyler almadım ben sonra da vicdan yaptım sanki her şeye para ayırırken bebek eşyalarına filan cimri davranıyorum gibime geldi şimdiye kadar aldıklarım hep ortayollu şeyler bakıyorum etrafa bayağı pahalı şeyler alıyolar kendimi çok cimri hissettim

Hehe haftalari bitirdim cok sukur 2 gun kaldi bu pazar gunu normalde olmasi gerekiyo ama tabi Allah bilir simdilik normal diyor doktor aksilik olmadikca. Erken gelecek diye yat bugune kadar simdide gununu gecebilir diyor doktor :) gunumu gecersem 7-10 gun arasi bekleriz dedi doktor sonra suni sanciyla baslatiliyormus dogum.
Hayirlisi Rabbimden. Allahim saglikla kucaklamayi nasip etsin hepimize ins. Isteyenlerede nasip eder ins.
Sen nekadarlik oldun o uykulari bilirim bi yorgunlukk uyu uyu yinede uykusuzsun Allah saglikla tamamlamayi nasip etsin hayirlisiyla ins

Son düzenleme:

Ben de yarın 32+0 olucam yarın 5 hafta daha çalışır diye rapor almaya gidicem bakalım allahım kolaylık versin canım ya erkeğe geç doğar derler burda doğruluk payı var mı bilmiyorum :) hayırlısıyla kolayca sağlıklıca doğar inşallah sancıların geldiğinde bana da dua edersen çok sevinirim bi de ayetel kürsi araf suresi 34. Ayet yunus suresi 3. Ayet felak ve nas oku ve başkalarına da okut sancı gelince peygamber efendimiz kızı fatıma sancılanınca bunları okutmuş aklında bulunsun

biz ne zaman gidecez doğuma yaa..

en kısa ve hayırlı zamanda nasip etsin inşaallah, beklediğin günler sandığından daha yakın olsun

en önemlisi sağlıklı olduğunu duymak zaten cinsiyeti ilk çocukta biraz işin heyecanını arttırıyor :) valla dr a ben de saçma sapan şeyler söylüyorum o da gülüyo bana :) alıştı artık :) bugün dr şunlara dikkat et diye bişeyler saydı, onlara dair bir sorum vardı ama adam saymayı bitirene kadar ben soracağımı unuttum. hatırlamak için bi daha söylelermisiniz sayar mısınız dedim adamcağız da tekrar saydı :))) düşün yani. (senden farksız değilim yani sessizce :)))

kızlar biz de dün gittik dr a normalde sata göre 28. haftanın ilk günüydü dr a sormayı unuttum kaç hafta görünüyr diye ama ultrasanda en küçüğü 28+6 olmak üzere 3 hafta değeri var. 28+6, 29+3, 30+1 bunlardan hangisi benim haftam bilmiyorum. yapılan ölçümlerin hangi haftayla uyumlu olduğunu gösteriyor diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi...

çok şükür sağlığı yerinde bebişimizin, ama bize yüzünü göstermedi bu kez :) elleriyle ayaklarını tutuyormuş :) el parmaklarını görüyor musun dedi pek seçemediğim için el ve ayak parmakları tam dimi dr bey dedim gülerek tam tam merak etme dedi :) inşaallah gördüğü gibidir.

Rabbim inşaallah isteyen arkadaşlarıma da en kısa zamanda nasip eder de biz de onların hikayelerini yüzümüzdeki gülümsemeyle okuruz. hamiş olanlarımıza da sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağımıza almayı ve mutlu huzurlu sağlıklı bi şekilde büyütmesi nasip etsin inşaallah.

dün ilk defa bebek giysilerine, ana kucaklarına, biberonlara baktık :) nasıl güzel bir şeymiş Rabbim herkese tattırsın inşaallah. alışveriş gezmesini sevmeyen docam bile söz konusu bebeğimiz olunca açtı inceledi, baktı, beğendi keşke hep öyle olsa :)) çünkü alışveerikş merkezlerine gittiğimizde belli bir saate kadar çok iyidir sonra suratı yavaş yavaş gitmeye başlar :))) sana katılıyorum sessizcem bebek eşyaları çok pahalı ama sonra olcak mı olmayacak mı diye düşününce iyisi olsun istiyor. ben sağlığı açısından cam biberon ve kauçuk emzik düşünüyorum ama fiyatları görünce gözlerimiz açıldı :)) en azından neyin ne olduğnu öğrendik dün daha bilinçliyiz..

amaaaan ne çok yazdım. hepimiz için mutluluk huzur ve sağlık diliyorum Rabbim kabul ede.

elvaan unutuyordum yani olursa yarın doğurcan mı burdan ben bile heyecanlanıyorum Allah ım hayırlısıyla birlikte sağlıklı sıhhatli bir şekilde ducağına aldırsın inşaallah.

Aslında benim şöyle bi kuralım var deyim bikaç ay giyeceği kıyafetlere aşırı para vermek istemiyorum bebek şekeri falan da öyle ama şampuanmış temizlik ürünüymüş o tür şeylerin de en iyisini almaya çalıştım . başkalarıyla kıyaslıyorum kendimi mart annelerini okuyorum orda maşallah neler neler alınmış her şeyi ayrıntılarıyla almış herkes bir de orda şunu aldım bunu aldım demek için de alan var gibime geldi onları okuyunca bunalıma giriyorum yetersiz hissediyorum kendimi. Benim böyle kötü bi huyum var işte millet kıyaslanıyorum diye kızar ben de bizzat kendimi kıyaslarım, yenemiyorum bunu bitürlü hep bu yüzden kendimi çok yıpratıyorum. Aslan burcuyum ben galiba burcumdan dolayı kıskançlık yapıyorum ya(
O değerler biri başının ölçümü biri gövdesinin ölçümü biri de bacak ölçümü hepsinin karşısında yazan cm değerlerinin toplamı da boyu diye biliyorum

Son düzenleme:
Buarada ben bugün çalışabilir raporu almak için gittim dr a muayenede bir de gördüm ki aslında benim oğluşumun başı diye sevdiğim yer totosuymuş :))

As cnm herkese hayirli cumalar bu arada..
Nekadarlik oldun cnm nazli bu bebisler ya :) hayirli saglikli olsunda ins. bidahaki randevunda ogrenirsin ins

inşallah elvancım bi dahakine gösterir inş...5. ayın için deyiz 4 ay bitti

Rabbim hayırlısıyla kucaklamayı nasip etsin cümlemize

annisler bebisleriyle hamisler nerede huu dogumlara daha var sessiz kalmasin buralar

Sen naptin kiz hafifletebildinizmi tadilati
Elvann heyecanla hayirki haberini bekkiyoruz canim halay cekicez vajiyi yendigimizdeki gibi ayyy ne halaylar cektik yaa
Ne gunlerdi her sabah girer rapor ederdik oldu olmadi yok gelin oldum ey gidi gunler simdi anneligi tadiyoruz tattik ins herkesde tadacak
R abbim yardimcin olsun bi avazda pirt die cikiversin bebegin ins
Sessizce canimm sana da az kalmis inan bazen bendd diyordum acaba ben az sey mi aliyorum nie bizde almayalim die die dolaplar almaz oldu
Hediye ve sekerlere gelince bende cok gezdim en iyisi olsn odam soyle suslensin boyle balonlar olsun falan die ama inan o doguma gittigin an
Herseyi unutup sadece saglikla kucagina almayi dusunuyosun bebegini de gordukten sonra hicbisey umrunds olmuyo :) ins sende hayirlisiyla kurtulursun
Hepofor rabbim tez vakitte nasip etsin ins herkese icinde de sana hergun ama hergun sukrediyorum ve herkese taddirmasi icin allahima dua ediyorum

Elvan doğuma gitmeden görürsen yazdığım dualardan birini yanlış yazmışım araf suresi 54. Ayet olacak 34 değil

Sağol canım ya amin inş :) ne bileyim bazen hormonlardan dolayı düşünüyorum öyle işte ama önemli olan sağlığı hayırlısıyla herkese nasip etsin rabbim sağlık sıhhat olduktan sonra alınır hallolur her şey işte duygusallık artık zirvede ya neye üzülsem diye düşündürüyo hormon kardeşler :))

Arkadaşlar merhabalar ben vajinismusu yeneli 6 gün oluyor ve size bişey sormak istiyorum.adetime bugün itibariyle 6 gün kaldı ama benim göğüslerim hiç acımıyor ilk defa.Normalde 10 gün öncesinden başlardı.Acaba hormonlarım değişiyor ondan mı yoksa hamilelik olabilirmi.Gerçi benim yumurtlama günüm geçti olmaz ama bi sormak istedim yinede ..

kızlar merhaba

hastahaneden geldim şimdi şeker yüklemesi yapıldı

yüksek çıktı açlık 114 50 gr yüklemeden sonra 233 çok canım sıkıldı dahiliyeye gidicem

eşimde sıkma canını düyetle düşer diyo ama moralim bozuldu elimde değil

Canım eşin haklı sıkma canını diyet vercek dr dikkat edersin çaresiz bişey değil çok şükür canını sıkıp bebeğini de etkileme sadece şekere biraz dikkat edeceksin

Öncelikle tebrikler yendiğin için ve aramıza hoşgeldin... Konu hakkında pek bi bilgim yok belki vücudunun tepkisidir ilk ilişkiye... Hayırlısı olsun hakkında

Nasilsiniz iyisinizdir insallah.. Elvan Allah yardimcin olsun son haftan sagsalim kucagina al insallah.. Biz iyiyiz cok sukur pasamiz 6 aylik oldu hersey iyi guzelde uykusuZluk cok zor:) hamile arkadaslar bol bol uyuyun benden soylemesi sonra uykuya hasret kalirsiniz benim gibi.. Kizlar bisey sorucam ben iliskiye girdikten sonra tuvalete cikarken cok zorlaniyorum idrarda acaip yanma oluyor bide surekli wc e gidiyorum napicam yaa offf hala tam olarak alisamadim galibaaa... Nasil duzelcek bu is sizdede olmusmuydu boyle?
Cevap verirseniz cok sevinirim gercekten canim sIkiliyor artikk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…