Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sessizcem geçen i saraçoğlu yaşlı bi teyze için diyordu kadın bilmem kaç senedir ishalmiş karanfili önerdi 10 karanfili ortadan kesip suyla yutacak dedi ama hamilelikte bi zararı olur mu bilmem o yüzden araştırmadan içme canım. geçmiş olsun

arkadaşlar bebek odası ya da beşiği hakkında ne düşünüyorsunuz kimisi diyor ki oda uzun süre kullanılmıyor, kimisi iyi olur, kimisi park yatak diye bişeyden bahsediyor mobilya beşiklerden ya da yataklardan daha kullanışlı diyor. biz yavaş yavaş bakmaya başlıcaz Allah ın izniyle ama benden önde olanlar bakıp fikir edinmiştir diye soruyorum öpüyorum hepinizi

Canım karanfili zararlı diye duymuştum gebelikte.. Ama geçmezse on tane değil de bikaç tane deneyebilirim bi de yatak konusunu sormuşun bence milletin dediğine bakma pek aklına ne yatıyosa sizin yaşam şartlarınıza ne uyuyosa onu al bana komşularım tahta beşik al dediler ama bunu söyleyenler yerleşikti ben şubatta ev taşıcam sonra 2 buçuk yıl sonra da yine taşınıcaz nasıl bi evde oturacağın belli değil lojmanda kalırsam sıkıntı olur diye park beşik aldım. Oda yapmıcam zaten, ilerde ihtiyaç olursa yaparım diye düşündüm...

Son düzenleme:

uzun araştırmalarım sonrasında biz park yatak aldık deneyimli annelerden aldığım bilgiler sonucu herkes park yatağı önerdi daha önce mobilya almış olanlarda mobilyanın gereksiz olduğunu söylediler. babylife ın hanedan park yatak ve visco yatağıyla birlikte aldık sallanma özelliği de var canım...

Sonradanda kullanabilcek oldugu tarzda bi oda en ideali bence. En fazla besigini kaldirirsin yatak alirsn buyudugunde, besigi ikinci cocugunda yine kullanirsin icabinda. Okadar giysi battaniye nereye koycaksn ki ztn dolap lazm olck tabiki durumunuz neye el veriyorsa nasl geliyosa icinden oyle yap bence icinde kalmasin.

uu bebek kiyafetleri cok minik oluyor, ilk baslarda dolap gerekmez de büyüdükce kiyafetler de büyüyecek.
elvan kansizlik var galiba.. "o kadar" battaniye demissin ya =) cok hazirliksinin, kac battaniyesi var ufakligin?

ah ah egzersiz günlerimde ben de baslamistim battaniyeye, motivasyon olsun diye. battaniye bitti gelmedi hala leylek. kenarina ponponlu serit almistim hala onu eklemedim, ponponu bekliyor belki de

yatak konusunda sahane bir fikrim var, dogum seklinize göre karar verin. sezeryanda kalkmak, egilmek zor, böyle yüksekce birsey almak ah uh demekten kurtarabilir. biri hatta yattigim yerden görebileyim diye hastane odasinda bebekleri yatirdiklari seffaf yataklardan almis.

Ben bi battaniye başlamıştım bebişten önce hep derdim ki Allahım bu battaniyeyi karnımda bebeğim varken bitireyim öyle de oldu inşş sen de ponponları bebişin karnındayken bebişinle beraberce yaparsınız zealeam park yatağın kenarına sezeryan yapanlar için bi yer yapmışlar takıyosun bebişi eğilip kalkmaya gerek kalmadan direk oraya koyuyosun benim de çok hoşuma gitti :) ben yerleşik olsam şu sonradan beşikten yatağa dönüşen yataklardan alacaktım ama şuan için en uygunu benim için park yatak

Beni bilirsin duzen mamyagiyim :) hersey yerli yerinde olcak ztn benm dolap tika basa dolu bebeginde trden gelen ondan bundan hediye gelen benm aldklarim, epeyce esyasi var. Battaniyede yorgan almadim yasak oldugu icin ikitane kalin iki ince battaniyesi var kiz :) oyle abartilck bsy yok ortada

Sende ordugun battaniyeni en yakin zamanda sararsin minigine ins :) ben beceremiyorum ormeyi, denemistm aslinda duz orgu tabiki onada sisim kucuk gelince biraktim

Son düzenleme:
elvan sen yurtdışında mı yaşıyordun?

bu arada türk kadınları hiç mi doğum kontrol hapı kullanmıyor neden soruma cevap bulamıyorum türk forumlarında anlamadım :44:

hopefor ablacım ben kendi beğendiklerimi paylaşayım istedim.beyaza bayılıyorum.son iki resimdeki gibi temalı olanlarda güzel ama kesinlikle beyaz tercih ederdim.özellikle dolap kapakları cam olanlar ayrı hoş.
inşallah yavrunu güzel günlerde büyütürsün.rabbim bende dahil isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

oyy ablasının tatlısı üşenmemiş bi de resim eklemiş, minam çok teşekkür ederim. ben de senle aynı fikirdeyim beyaz çok güzelmiş.amin meleğim amin inşaallah. Rabbim başta sana ve isteyen herkese nasip etsin inşaallah çok öpüyorum seni

sessizce, svd, elvan, zealea, arkadaşlarım teşekkür ederim. biz de yerleşik sayılmayız yani kendi evimiz değil. ama tecrübeli annelerin çoğu park yataktan yana. bakalım bir de gezelim kendi gözümüzle görelim bakalım. Allah ım almayı ve kullanmayı nasip etsin inşaallah hepimize. isteyen arkadaşlarımın hepsine de bugünleri yaşatsın inşaallah

Herkes vajinusmusu yenip hamile kaldimi arkadaşlar?
Belki hala ufak tefek sıkıntısı olan arkadaşlara bir fikir olur,
Ama benim vajinusmus değilde başka sıkıntılarım vardı ve yinede gebeliği düşündüğüm için doktorum
bana bir kac şıranga ve temiz kap vermişti.
yöntem;
erkek o temiz kabin icine boşalacak
ve şiranga ile sperm çekilip tekrar kadının vajinasina boşaltılıyor. (Cok minik olan şirangardan)

Ama şunuda hatırlatayım,
bebek için en güzeli sevişmekmiş

çok ilginç kabın içine boşalınca spermler ölmezmi??

bugün bizim 5 hafta sonraki karşılaşmamızdı
bizim bebiş çok inatçı çıktı çünkü bacaklarını açıpta bize ser verdi sır vermed, kuzum

bi dahaki sefere inş. dedi doktor bende gayri ihtiyarii hiçmi gözükmüyor dedim tabiii doktorada bu saçma soruyla kendime güldürdüm azı çoğumu var ki :) o heyecanla ne dediğimi bilmiyorum napimmm dışarda beklerken kalbim duracak sandım zati :))

neyseki sağlıklı olduğunu bilmek de güzel elhamdülillah....Rabbim bizleri sağlıkla kavuştursun bebişlerine olmayanlarada tez vakitte nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…