Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Bir oğluş daha geliyooooo :) maşallah size :) isim bulmak zor ya erkeğeeee ben çocuk doğduktan sonra isimsiz dolaşacak diye korkuyorummm :)) hareketleri hissediyorum artık teyzesi içimde bi balık geziniyo gibi oluyo o yüzden balığım diyorum ona :)) çok güzel bi duygu Allah herkese yaşatsın inşallah

Canım bozma moralini inş biran önce bekletmeden gelir miniğin stres yapma o da etkiler bir de başka bi Dr a göründün mü acaba ??

Allah ın izniyle inşaallah :)) sizde kadim Türkler gibi yaparsınız :) bir beceri, bir kahramanlık yapana kadar beklersiniz :))) bizim de üni. den beri erkek olursa diye düşündüğümüz isim var Allah ım utandırmasın nasip etsin inşaallah. yine de araştırıyor insan. çok güzel isimler var ama ailede senden önce doğuranlar koyunca başka şeyler düşünmeye mecbur kalıyorsun :)))

oy oy ne güzel tarif ettin sessizcem:) maşaallah maşaallah. ben daha öyle hissedemiyorum hatta eski dürtmeler bile azaldı gibi geliyor bana ya da farkedemiyorum :)) amin canım Allah ım isteyen herkese yaşatsın inşaallah, bizlere de hayırlısıyla birlikte tamamına -sağlıklı ve hayırlı bir şekilde- erdirmeyi nasip etsin.

canım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun ben de amh yaptırdım sonucunu bekliyorum eğer benim de sonuç düşük çıkarsa ben de muhtemelen tüp bebeğe geçeceğim ne yapalım üzül üzül üzüntünün hiçbirşeye faydası yok boşver herşey olacağına varıyor olmazsa da olmasın ne yapalım allahın takdiri vardır bunda da bir hayır biz elimizden geleni yapalım gerisini allaha havale edelim her ne kadar böyle desemde içim içimi yiyor ama yapacak birşey yok demek ki bizim de imtihanımız bu

oğluşumuza kucaklar dolusu selamlarrrr

holgelsin sefalar getirsin inşallah...Rabbim bebeği olacaklara sağlıklı gebelikler,anne olmak isteyen herkeside aratmadan anne olabilmeyi nasip etsin İNŞAALLAH

Minik kahramanımızı öpüyoruzzzzz

hiç yumurtlamadığı halde hamile kalan herşeyi geç tüpleri tıkalı olduğu için hamile kalamayan tüp bebek denemeleri başarısız olan akrabam tüp bebekte başarılı oldu bebeğini kucagına aldı şimdi bebiş daha birkaç aylık ve tekrar hamile hem de doğal şekilde...anlycagın masumsucum tıp a güven tabiiki yapılabilecekelri dikkate al ancak doktorlar her zmaan en olumsuzunu konusur ve hep istatiksel,bilimsel şeylere dayanır teorik şeylere zaman zamanda..İlk hamileliğimde öyle moralimi bozmuslardı ki full stres olmuştum şimdiki doktorum inançlı biri tevekkül etmenin öenmli olduğuna inanan biri bana diğerleri gibi açıklamalar yapmıyor belki daha kısa daha net ama bu hosuam gıdıyor cunku ben zarten pımpırıklı bırıyım doktorum rahat olmalı ve düşünüyorum herşey Allahın takdirinde boşuna dememişler yumurtaya can veren Allah diye...lütfen stres yapma yumurta olgunlastırıcı kürleri dene beslenmene dıkkt et uyku düzenine ve psikolojine ve dua et ..Bizde ederiz ...inş hayırlı zamanda gelsin minişin

slmm arkadaşlar..1,5 yıl vajınusmusu zarzor yenip 1 yılda zor hamile kaldım
neyse bu sefer nasıl doğurrum die psikolojim bozuldu.
4 ekimde sezeryanla bebeğimi dünyaya getirdim
Mevla isteyen herkese tattırsın
yazmak istedim
darısı başınıza
oğlum bu gün tam 1 aylıkk

Kızlar mrb nasılsınız uzun zamandır yoktum izindeydim bugün iş bası yaptım ne var ne yok gecmişe bakamadım hamile olanlar varmı bu arada benim adet sanırım düzene girdi günü gününe oluyorum iki kötü haberim var bir evimize hırsız girmiş biz tatildeyken allahtan bişey yoktu eşimin saatı vardı bi kaçtane onları almıs ikincisi eltimin bebeği karnında öldü doğuma 2 hafta kala bende durumlar böle

selam kızlar uzun zamandır giremedim buraya.. eşimle bu ay da deneyelim dedik.. ama olmadı artık doktordan randevu aldık adetin 3. güne gelin demiş yani yarın 09.30 da gidiyorum inşallah doktora.. ilk defa gideceğim..
adetin 3. günü niye çağırıyor ki??? kan tahlilinden başka alttan muayene eder mi?? daha önce yaptıran var mı?? :18: :18: ne olur yardımcı olun :18:
vajiyi atlattığımdan bahsedeyim mi ne söylemeliyim doktora ne yapmalıyım:18: :18:

canım hormon değerlerine bakılıyor diye biliyorum ben. çünkü o gün yaptırdığın testlerde çıkan sonuçların karşısında farklı aralıklar yer alıyor. ona göre değerlendirme yapıyorlar. bunlardan biri luteal faz aralığıydı mesela... adetin 21.günü çağırabilir belki o zamda yumurtlama duurumuna bakıyorlar.

tahlil dediyse ve sen daha önce kontrol olduysa demez sanmıyorum ama ilk kontrolün olursa teklif eder. ben de öyle olmuştu çok korkmuştum ama o zaman yaptırmazsam bir daha gitmem diye cesaret ettim yaptırdım. inan korkulacak bir şey yok. o egzersiz yaptığımız cm lerden daha ince

vaji olayını söyleyen arkadaşlar var. bu sana kalmış bir şey

Benim de bir akrabam bu illetle 1 yıl uğraştıktan sonra bir doktora gitti (ünlü biri ama adını hatırlayamadım) ve şıp diye kurtuldu şimdi bir oğluşu var.
Allah bu sıkıntı yaşayan herkesi kurtarsın.
Sevgiler...

ve aleyküm selaaaam :))) amin inşaallah ecrinim Allah razı olsun Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah biz de seni çok öpüyoruz canımmm bakalım sıradaki kim

canımm çoook sağol.. internete baktım kimi sadece kan aldılar diyor kimi de alttan muayene etti diyor.. o yüzden size sorayım dedim..
artık her şeyi göze aldım.. ilk defa gideceğim eğer alttan muayene edeyim derse de baktıracağım.. ama ne yapacağını bilmiyorum:18::18: birşey mi sokuyor.. nasıl giriyor.. yoksa sadece karnımdan mı bakacak bilmiyorum?? ne olacak acaba??

gözünaydın, allah analı babalı büyütsün.

hoşgeldin. sana da eltine de geçmiş olsun. eltin çabuk toparlanır umarım.

hopefor' un da dediği gibi 3. gün çağırması fsh-lh hormonlarına kan tahlili yoluyla bakmak için. alttan muayene isterse bence yaptır kurtul. korkacak bir şey yok. gitmişken aradan çıksın. ama muayene olmadan önce vajiden bahset, kasılabileceğini, korktuğunu ve yavaş hareket etmesini iste. eğer egzersiz yaptıysan probu al kendin yerleştir. ben öyle yapıyordum, doktor girişe koyuyordu ben itiyordum. böylece korkma kasılma derdin olmuyor.

kızlar iki gündür çok düşündüm. acaba yazsam mı yazmasam mı, yanlış anlaşılır mıyım diye ama gözümü karartıp yazmaya karar verdim. çünkü burda zaman zaman hepimiz birbirimizden yardım bekledik, birbirimize umut olmaya çalıştık. bir kişinin görüşü bile bizim için çok değerli oldu. tüm bu sebeplerden ve tüm samimiyetimle yazıyorum. lütfen yanlış ya da farklı bir şekilde değerlendirmeyin.

cuma günüydü sanırım. trt de ibrahim saraçoğlu vardı. kulak kesildim. tesadüf mü diyim tevafuk mu bilmiyorum açtığımda hamilelikten hormonlardan bahsediyorlardı.

birincisi, karabaş otuydu, bu otun kadınlık hormonlarını artırdığını ve hamile kalmayı sağladığını söyledi
ikincisi, keçiboynuzuydu, bunun ise kadınlarda isteksizliği ortadan kaldıracağını söyledi( isteksizlik olduğnu söyleyen bi arkadaş vardı)
üçüncüsü ise uykusuzluk içindi ki onu tam hatırlayamıyorum ama galiba hardal tohumuydu (ama bunu tam hatırlayamıyorum)

ben kimseye yapın, uygulayın demiyorum sadece dinlediğim şeyleri paylaşmak istedim olur ya birimizin derdine derman olur. bunları yazarken zamanında (ilk bebeğimden önce) soğan suyu içmiş biri olarak bunları yazıyorum. o yüzden lütfen yanlış anlamalara sebep olmasın. ben bütün samimiyetimle yazdım. sevgiler...

güzel idilin annesi sela da yazmış :) burası bizim bir yerde dertlerimize derman olan yer hobby cim benim de çok şey sorduğumu oldu...

evet çubuk şeklinde bir alet. ucuna prezervatif geçiriliyor. bence de en iyisi söylerse muayeneyi yaptırman. hamile kaldığında bi şekilde onunla tanışmak zorunda kalabilirsin. hiç olmazsa o zaman gözünde büyütmeden gitmiş olursun. aparat gibi düşün onu da onlarda nasıl acımadıysa onda da acımıyor.

hakkında hayırlısı olsun. sonuçların temiz çıksın inşaallah

hobby, alt tarafın çıplak kalacak şekilde soyunup önlük giyeceksin ya da bir örtü örtecekler üzerine. jinekologların muayene sandalyesini görmüşsündür herhalde, bacaklarını ayırıp ona oturuyorsun. doktorun bir yardımcısı olur o seni yerleştirir, doktor gelince de uzun bir çubuk var vajinal ultrason probu, vajen bölgesine jel sürdükten sonra onu yerleştirip rahim içine bakar. bazı doktorlar bunu yapmadan önce parmakla da muayene ediyorlar, hiç korkma girdiğini bile hissetmiyorsun. sakin ol ve kasma, kasarsan acıyor her zamanki gibi. kasmazsan muayene olursun kolayca. ben ilk muayenede parmakla da bakılmıştım, belki senin doktorun bakmaz. standart böyle midir bilemiyorum. inan korkacak bir şey yok. hele ilişkide rahatsan ve önceden egzersiz yaptıysan, kolaycacık atlatırsın.

sela nasılsın idilimiz nasıl? baya kendine gelmiştir artık dimi, yüzü gözü oturmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…